reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

madlen, ja nie myślę w taką temperaturę, a do tego chodzę non stop zła, na wszystko się wkurzam. nawet nie wiesz jak chętnie bym się z tobą zamieniła.. naprawdę jeszcze trochę i wyjadę z tego kraju. wakacje też mam do d. - robota leży, bo gdy za oknem prawie 40st nie chce mi się myśleć, jechać też sie nigdzie nie chce, bo to nie jest pogoda dla ludzi. a potem 3 tyg. mamy spędzić w sanatorium nad Bałtykiem, którego nie znoszę!!:wściekła/y: normalnie mam dość. byle do zimy:dry:
 
reklama
czołem:-).

jak tam sie żyje? a ja tam się cieszę że grzeje bo w zime dosyć wymarzłam bo miałam problemy z piecem. a co tam od tego jest lato:tak:.

agalutka- moja niunia jest też wrażliwa ale jakoś staram się to tłumaczyć że mamusia idzie zarobić kasiorkę na cukiereczki itp. więc większego problemu nie ma.

córka u babci jeszcze jeden tydz, syn gdzieś wybył a ja sama tak sobie siedzę. na urlop chyba nigdzie nie jadę może do rodzinki na 2-3 dni. jak znam życie to to lato zleci i tyle z tego będzie. tak to jest jak się nic nie zaplanuje:-(. ale obiecałam sobie że w przyszłym roku muszę bdzieś jechać, ale to dopiero za rok no i zobaczymy co z tego wyjdzie.

pozdawiam.
 
nie poczytałam...ale daje znać ze u mnie wszystko oki!!
dzisiaj wróciliśmy do domku:)szok::szok::szok:8 godz trwała podróż...gdzie zwykle załatwiamy to w 5,5:-(),jestem,zmordowana,zerknęłam na konto:sorry: no i do Was koniecznie!!!
mam nadzieję że wszystko u Was oki!!odezwę się po weekendzie bo jutro ruszamy nad morze:tak::tak::tak:...ot takie z nas szczędacze!

POZDRAWIAM KOBIETKI!!!
 
hej,a ja tylko pokazac sie ze zyje,niedawno weszlam do domu i znikam do kapieli zmyc ten pot

mimimka a w jakim dokladnie wieku masz dzieci???

MILEJ nocki dla wszystkich
 
to znowu ja;-).

cała się trzęse bo byłam na rowerze, a już sporo czsu minęło jak moję nogi widziały pedały. jejku nie myślałam, że tak to ciężko zniosę. tak to jest jak zero ruchu i nagle chce się to nadrobić:-p.

Mozi- moje pociechy to mają syn Alan 15 lat, a córka Oktawia 5 lat.

atfk- sama chetnie pojechałabym nad morze. przyjemności życzę.

czas na lulu bo rano trzeba wstać. pa pa.
 
Dzień dobry witam i Ja

ale upały szokk ale lepsze to od mrozu hehehehhe

Miminka mnei już rower samw oła bym go odpaliła coś w tym roku zaniedbuje formę a za niecałe 3 tyg na urlop i tam na wycieczki zamierzam męza wyrwac na rowerze jzu to widze ale pomarzyć sobie mogą a co mi tam

a cod o tych cukierków ze idę zarobić to kiedyś to działało teraz jest ja nei chce nic chce by mama była wieczorem w domku wiec to zabija zostało mi jeszcze kilka dni pracy urlop i potem intensywne szukanie pracy w porannych godzinach

Agaaa za kilka dni i ja morze pozdrowię bo juz sie utęskniłam za nim

dzieci zaprowadzone na klatce kują jak szaleni a ja mus sie za porządki wziąśc bo wczoraj miałam wolne i przeleniłam sie cały dzien prawie wieczorem tylko zrobiłam 7 słoiczków buraczków na zimę jutro czeka mnie zrobienie kolejnej częsci bo worek buraków ważył 6kg:p na 2 razy go obrabiam
 
Witam. Mam nadzieje ze o mnie nie zapomnialyscie.Pisze z laptopa tescia.... w domu mam ogromny remont ktory szybko sie nie skonczy i jestesmy u tesciow na dzialce choc tu dom wiekszy od mojego ;-) moj internet tu nie działa.Mam nadzieje ze sie jakoś trzynmacie w te upały,my całe dnie w basenie siedzimy :-) Pozdrawiam WAS!!!!
 
ja tylko witam, pozdrawiam, i wracam do pracy. w ogóle to ledwo żyję i napiszę coś dłużej chyba jak się ochłodzi dopiero. dziś mamy burzowe chmurki na niebie, więc kto wie.. może coś popada.. bo inaczej szlag nam trafi znów roślinki w ogródku. koszmarna pogoda.
 
reklama
Muminka, i to najważniejsze, że jest dobrze.

u nas jednak nie padało, jak zwykle już kilka lat temu alarmowali, ze Wielkopolska stepowieje. dziś robiłyśmy fotki z plenerze. efekt sesji - kolce z akacji z ręki wyjęłam dość szybko, z sukienki zajęło mi to więcej czasu..
 
Do góry