reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

To takie krótkie [ w każdym razie początkowo ] ćwiczenia na mięśnie brzucha. Rewelacyjne i bardzo szybko przynoszące efekty. niektórzy mówią, że by zachować efekt, należy już zawsze ćwiczyc, nie zgodzę się z tym zupełnie. Efekt pozostaje :)
 
reklama
A już ćwiczysz? Musiałam przegapić :D U mnie dobrymi ćwiczeniami obecnie są okresy sprzątania, czyli prawie cały czas :D Jakby nie było, ruchu to jest sporo, choć nic konkretnego na np. ładniejszy brzuszek :D Wczesniej niesamowite efekty a6w dawała, trzeba wrócić do tego.. najlepiej od jutra :D
Dopiero w piątek idę pierwszy raz od dłuższego ( bardzo długiego) czasu na siłownię i zamierzam chodzić dwa razy w tygodniu, zobaczymy co z tego wyjdzie...
 
babki cześć -ratunku!!2 miesiace temu bralam estrofem i lutke dowcipnie test wyszedl pozytywny(o czulosci 10 ) ale po 2 dniach beta 0,100 w tym cyklu bralam tez estrofem i od 16 d.c. lutke wczoraj bralam otatni raz leki dzis zrobilam 2 rozne testy i oba pozytywne:szok:i teraz nie wiem czy to wplyw lekow czy moze wtedy sie nie zagniezdzila ciaza...

zeby zamieszac to napize ,ze mierzylam temp.i robilam testy owu .i z tego wyszlo ,ze owulka byla we wtorek,ale we wtorek bylam na usg i gin powiedzial,ze w lewym nic nie widzi(a ja czulam lewy jajnik) a w prawym pechol byl maly(15mm) w piatek poszlam znowu-urósl ale niewiele(18mm)-kazal przyjsc we wtorek-poszlam i stwierdzil ze pekl,endo 11,5mm to byl 18d.c. wiec zdziwilam sie,ze endo takie grube jak na mnie...dzis mam27d.c. i zrobilam test-po chwili II kreski(o czulosci 25-pink test)zawiozlam dz.do przedszkola,wrocilam i zrobilam drugi i to samo...II kreski.

nie wiem co myslec-leki robią mnie w konia???o co chodzi z tym usg??? nic sie kupy nie trzyma!!!

przed chwila zrobilam test owu-II wyrazneee krechy...

waga spadla mi znowu o pol kg-mam 60 kg a przez @ zawsze mi szla do gory-jutro termin @...
 
ASIIEK- czesc-dzieki :)
dzis nie mam jak podjechac...dzwonilam do gina powiedzial,ze te hormony nie wplywaja na wynik testu ,mam brac lutke i za kilka dni zrobic znowu test...
 
Mama, a jutro możesz na betkę podjechać??
No i jutro dzień @, więc to też może dużo wyjaśnić..

Moim zdaniem, po prostu się udało.. ale zapewne nie chcesz by Ci jeszcze gratulować, po tym co bylo ostatnio..

Tak więc, musimy poczekać chocby ze 2 dni i wtedy powtórz teścik kochana :*


Co do wagi u mnie skok, na 51 kg. A więc równy kg mam do zrzucenia. Nie ma szans bym się udało.. od dziś ćwiczenia, zobaczymy :)
 
WIKULA- odpisalam na Clo:)
LILITH- poczekam kilka dni i zrobie znowu-gin kazal brac lutke i zatestowac jeszcze raz-mysle ze w weekend zatestuje...

a mi w 3 dni waga pokazala kg mniej-nie mam apetytu,ale sporo pije.
 
reklama
Do góry