reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

Witam się,

dziś zaczynam proteiny, podbrzusze mnie strasznie boli :( Niedługo idę się zważyć, tylko kawkę dopiję, ale wydaję mi się że waga stoi..
 
reklama
Dzieki Bafinka ;)

to moze zle nazwe usłyszalaś?? A moze te tabsy maja tez inne dziłanie bo czasami tak jest...ja np czytam ze mama bierze estrofen a je bierze moja mama, miała wycieta macice z przydatkami i jej pomagają ;)
 
dziewczyny ja to nie wiem o co chodzi... mam brać te tabsy a one są na raka i na antykoncepcje a ja miałam je wziąć na wywołanie @ może przez tel źle nazwe usłyszałam... bo dzwoniłam do tego mojego nowego gina bo on mieszka kawała drogi ode mnie i powiedział zebym na miejscu poszła do starego gina i poprosila o te tabletki ale ja w ogóle nie wiem o co chodzi... bo luteiny nie moge brać bo zaburza wyniki badan a ja po @ mam isć do szpitala....
Bo te anty tabl. przywrócą ci regularny cykl i wywołają @. Przynajmniej w moim przypadku tak było po II ciąży.

U mnie dzień jak co dzień- dukanowy.
Na śniadanko owsianka, na obiad ryba po grecku ( rybka z piekarnika a marchew + cebulka + konc. pomid. podduszone na patelni) , na kolację naleśniki, których wczoraj nie zrobiłam.
Od dziś 5 P+W. Wreszcie coś ruszyło w dół. Odnotowałam spadek -300g.
 
Asiiek mi już po tygodniu waga na początku spadła i potem tak ładnie leciała w dół, a teraz...??/stoi w miejscu....

Ja też na obiadek robię dzisiaj rybę z przepisu mamy, mam nadzieję, że wyjdzie pyszna:))
zaraz się zbieram, umówiłam się z koleżanką na plotki, to pewni objadek będę jadła strasznie późno, ale zapach jest tak apetyczny, że warto poczekać:))
 
Asiiek oto przepis:

[FONT=&quot]OWSIANKA:[/FONT][FONT=&quot]
1,5 szklanki mleka
0,5 plaskiej lyzeczki slodzika,
3 lyzki otrebow(1 pszenn.i 2 owsianych choc ja daje same owsiane)
i ja szczypty 2 daje cynamonu


na wolnym ogniu gotujesz az zgestnieje.[/FONT]
 
Justa, gratuluję spadku :)

Asiiek, spadek pierwszy miałam bardzo szybko.. ale.. zauważyłam, że jak pierwszy raz byłam na dietce i wiecej było do zrzucenia, to waga szła na dół dużo szybciej, teraz gdy to takie resztki to się niestety mozolnie ciągnie w dół.. z wieloma zastojami..
A od kiedy jestem teraz nie pamiętam :D

Co do owsianki ja daję mniej mleka, bo ma dużo węgli :)
 
reklama
Do góry