reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

Grani, czyli wiejski, o ten chodzi? Też kupuję w lidlu, choć akurat on jest taki sobie.. i nie wyobrażam go sobie jeść z rybką :D Tylko dodatki typu ogórek, papryka czy pomidorek :D
 
reklama
LILITH- no widzisz,a mnie czasem tak najdzie do ryby :)))
tak-taki wiejski.

u mnie dzis takie zachmurzenie ,ze normalnie zaraz bede palic swiatko a dopiero 14.30 :0

zaraz idziemy z Domisiem po Zuze-trzeba sie ruszyc poki nie pada,ale to za pol godzinki..
 
U nas dziś też niefajnie z pogodą, pada i zimno bardzo..
Wysprzątałam juz pokój nasz zaraz idę do małej, cos mnie ostatnio wzięło i w koło sprzątam.. może to z nudów i pogody :)

A ten serek z rybka na pewno wypróbuję bo a nóż mi bardzo zaskamuję :)
 
witam sie i ja:) rano chodziłam po komisach za samochodem... nogi mii odpadają ale muszę sie przyznać ze nagrzeszyłam i wczoraj i dziś... zjadłam popcorn wczoraj a dziś dokończyłam i jeszcze drinka jednego wypiłam... także mam nadzieje ze ten 3 godzinny spacer pomoże mi to spalić... pewnie znowu karne proteiny będe musiała zastosować...
mama ja z ryb też najbardziej dorsza lubie:) i śledzia w puszce w pomidorach ale pewnie za często go jeść nie można... choć ja jem frosty filet ze śledzia w kremie pomidorowym.. w ogóle nie widać tłuszczu...
lilith ale ty dużo tych jajek jesz! ja to jem z 4 na tydzień...
asiiek witam i życze wytrwałości..

muszę się pochwalić wczoraj wymyśliłam sama przepis na sernik i wyszedł przepyszny:) dam wam przepis:
1 kg sera
6 jajek białka ubić
3 łyżki mąki kukurydzianej
2 lyżki otrębów owsianych
słodzik
skórka z cytryny i troche soku
aromat waniliowy
PYCHOTA już połowe zjadłam! normalnie nie mogę sie oprzeć :p
 
BIFINKA- cześć kochana no i jak-autko kupione ????????
a przepis wypróbuj skoro piszesz ,ze pyszny :)) a ten kg twarogu t jak -taki do sernika w wiaderku czy normalny chudy twaróg???

ja zaraz wychodze po Zuze,nie chce mi sie isc b zimno,ale przeciez nie moge wszedzie autek jezdzic-trzeba sie ruzyc i hartować...

ASIIEK- doczekasz sie spadku i Ty :)
 
reklama
mama co do autka to my mamy z 2 z mężem i chcemy je sprzedac i kupić jeden porządny podoba mi się alfa romeo 156 kombi i chyba na nią sie zdecydujemy....
ja własnie po obiadku... miałam ćwiartki z worka z buraczkami na słodko:) mniam mniam nie wiedziałam ze buraczki są tak dobre:) już daaaaawno nie jadłam...
 
Do góry