reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta dla karmiacych :)

Myszka1 u mnie tez byl taki kryzys laktacyjny w 7 tyg po porodzie :zawstydzona/y: musialam karmic obiema piersiami i tak zostalo juz do tej pory:no: mam nadzieje ze tobie uda sie rozbudzic laktacje na nowo :-D
 
reklama
hej dziewczyny, nie ma co szaleć z dietami(chyba, że lekarz zalecił) Ja muszę się przyznać, że z taką dietką wytrzymałam 3 tygodnie i stwierdziłam, że jak nie spróbuję to nie będę wiedziała... Moja mała ma teraz 5 i pół miesiąca wiec od prawie 5 jem wszystko, naprawdę! Smażone, pieczone, grzyby, kapusta, groch itd... No i mała nie ma zaparć, wzdęć niczego...Może mi się po prostu udało, ale może warto spróbować bo może bez potrzeby się męczycie... jedyny minus - nic nie schudłam, ale za to mam pokarmu sporo i moje samopoczucie i dziecka jest dobre
 
ja na początku z strachem zaczełam jesc normalnie wprowdziłam raz jeden produkt pzoniej drugi i jem normalnie-obserwuje dziecko i tyle...

a co do skoku laktacyjnego to też słyszałam i czytałam że trza dostawiac do piersi jak najczesciej -i sie przystosuje do dziecka:-) powodzenia!
 
Nie znalazłam podobnego wątku, więc zakładam. Czy w czasie karmienia piersią mozna jeść truskawki i podobne owoce? Mogłabym je jeść kilogramami, ale boję się, że zaszkodzę Małemu.... Teściowa powiedziała, że truskawek absolutnie nie mozna jeść w czasie karmienia, ja nic takiego nie znalazłam... Jak myslicie?
 
Ja bym nie umiała się powstrzymać. Karmię piersią 9miesięczne dziecko, zajadam truskawki tonami i małemu nic nie jest. Mało tego- mój Ludzik uwielbia truskawki- zjada 4-5 za jednym razem. Pomidorki też wcina.

Trzeba spróbować, czy uczulą dziecko.
 
Nie znalazłam podobnego wątku, więc zakładam. Czy w czasie karmienia piersią mozna jeść truskawki i podobne owoce? Mogłabym je jeść kilogramami, ale boję się, że zaszkodzę Małemu.... Teściowa powiedziała, że truskawek absolutnie nie mozna jeść w czasie karmienia, ja nic takiego nie znalazłam... Jak myslicie?​

Ja bym nie umiała się powstrzymać. Karmię piersią 9miesięczne dziecko, zajadam truskawki tonami i małemu nic nie jest. Mało tego- mój Ludzik uwielbia truskawki- zjada 4-5 za jednym razem. Pomidorki też wcina.

Trzeba spróbować, czy uczulą dziecko.

Ja też zajadam i jest w porządku.
Myślę, że trzeba najpierw spróbować, a jak nie będzie żadnej nieporządanej reakcji - można jeść. To samo dotyczy cytrusów, pikantnych przypraw czy rzeczy rzekomo wzdymających :tak:
W żadne "absolutnie nie wolno" nie wierzę.
I to samo dotyczy brzdąca ;-)
 
dokladnie wszystko mozna jesc tylko z umiarem i oczywiscie po sprawdzeniu czy dzidzi nic nie jest;-), ja niestety nie moge jesc truskawek bo moja mała od razu dostaje :-(wysypki
 
reklama
Do góry