reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Możesz jeszcze zastanowić sie nad kosmetykami od Kemon. Kiedys kupilam i szampon i odzywke, nie pamietam dokladnie szamponu, ale odzywke kochalam i bardzo mi pasowala, uzywalam jej jak mialam rozjasniane na blond wlosy ;)

Kosmetyki są dość trudno dostępne w sklepach stacjonarnych, ale warto jest rozejrzeć się za nimi w sklepach internetowych.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tez mialam po ciazy wiec znam ten ból, wszyscy mi mowili, ze to tak jest, ze to normalnie i samo przejdzie, no niestety ale samo nie przeszlo
 
Tez mialam po ciazy wiec znam ten ból, wszyscy mi mowili, ze to tak jest, ze to normalnie i samo przejdzie, no niestety ale samo nie przeszlo
Mnie na zniszczone, wypadające włosy po ciąży pomógł Olejek Hasna, Egipski olejek , o naturalnym składzie. Ratunek dla zniszczonych, łamliwych, cienkich i rozdwajających się włosów, a i łupieżu sie dzięki niemu pozbyłam
 
i co zaczelas stosowac? pomoglo? ja to normalnie garsciami te wlosy zbieram :(
Mi pomógł delpos, także zgadzam się ze zdaniami z osobami, które już tutaj się wypowiadały. Dla mnie warte swojej ceny zwłaszcza przy takiej wydajności. Mam całość czyli 3 kosmetyki.
 

Załączniki

  • 1642762867491.JPEG
    1642762867491.JPEG
    336,6 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Mnie pomaga Olejek Hasna, znakomity i naturalny. Wlosy odzywia, już tak nie wypadaja po nim, a i nawet odrastają nowe wloski. Na łupież tez skuteczny. Kupuje w sklepie Pachnąca Kraina
 
Do góry