reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Debridat,zmiana mleka poraz 4 i dziecko cierpi nadal

Majka&Luki

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Sierpień 2022
Postów
35
Hej ,ja znow to samo, kolejna zmiana mleka,przepisany debridad,delikol, Dikoflor i espumisan. Czy warto wogole dawać dzieciątku ten debridad? Ja to mam wrażenie że lekarze każdemu dziecku dadzą ten sam zestaw czy rodzice idą z kolką, zaparciem, zieloną kupą i wszystkimi takimi objawami. Aha a teraz mlekom enfamil comfort. A maluszek jak cierpiał tak cierpi.
 
reklama
Tylko czy napewno to kolki bo jak go złapie to dosłownie trwa 2 minuty ale często,wtedy malutki placze,piszczy, wije się a po tym czasie ok. Do tego ma czerwoną wysypkę na twarzy ale lekarz mówi że to trądzik
 
Tak wygląda
 

Załączniki

  • 20220819_142200.jpg
    20220819_142200.jpg
    364,5 KB · Wyświetleń: 44
Hej ,ja znow to samo, kolejna zmiana mleka,przepisany debridad,delikol, Dikoflor i espumisan. Czy warto wogole dawać dzieciątku ten debridad? Ja to mam wrażenie że lekarze każdemu dziecku dadzą ten sam zestaw czy rodzice idą z kolką, zaparciem, zieloną kupą i wszystkimi takimi objawami. Aha a teraz mlekom enfamil comfort. A maluszek jak cierpiał tak cierpi.
Czytałam Twoje wcześniejsze wpisy. Wg mnie nawet gdyby zmiana mleka mogła pomóc to nie ma szansy na poprawę bo dziecko 6 tyg, a już trzecia mieszanka (jeżeli dobrze zrozumiałam). Brzuch nie zdarzy się przyzwyczaić a ty już go bombardujesz kolejnym mm.
Pediatrzy dają to samo bo tak naprawdę wszystkie objawy od strony układu pokarmowego, o ile to nie alergia, występują w skutek jego niedojrzałości.
Poproś pediatrę o skierowanie do gastrologa, a ze zmianami skórnymi do dermatologa.
 
Hej ,ja znow to samo, kolejna zmiana mleka,przepisany debridad,delikol, Dikoflor i espumisan. Czy warto wogole dawać dzieciątku ten debridad? Ja to mam wrażenie że lekarze każdemu dziecku dadzą ten sam zestaw czy rodzice idą z kolką, zaparciem, zieloną kupą i wszystkimi takimi objawami. Aha a teraz mlekom enfamil comfort. A maluszek jak cierpiał tak cierpi.
I pomyśl nad zmianą pediatry. Skoro lekarz zaleca leki, a ty pytasz obce osoby "czy warto" to raczej mu nie ufasz. Wg. Mnie uczęszczanie do specjalisty, którego zaleceń się nie stosuje mija się z celem.
 
reklama
Do góry