reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Darmowe próbki, promocje, wyprzedaże.

reklama
Dziewczyny, otrzymałam do przetestowania próbki kosmetyków dla kobiet w ciąży Natalia Vital Touch. Napiszę Wam krotką recenzję, może któraś z Was skusi się na jakiś kosmetyk- zwłaszcza, że są to produkty stworzone typowo dla kobiet w ciąży i w pełni naturalne:) Stronka sklepu :Sklepy firmowe: Carriwell, Natalia Vital Touch, Snuza, Luvion, Indowoods, Clippasafe, Itzbeen, Storksak,Babymel Lodnon,


  1. nawilżający i oczyszczający scrub do ciała- najlepszy wg mnie kosmetyk z tych 3 które używałam. Stosuję go na dekolcie, udach oraz plecach. Scrub ma genialną konsystencję- sól morska stanowiąca złuszczające ziarenka jest dużej wielkości, nie jak to bywa w tańszych peelingach popularnych firm. Pod palcami czuć też fajny olejek. Juz po pierwszym użyciu widać, że kosmetyk spełnia swoja rolę i że jest to w 100 % naturalny. Super złuszczył skórę a po spłukaniu zostawił na skórze wspaniałą nawilżająca oliwną osłonę, która odczuwałam przez kolejne dni! Jedyny minus- cena kosmetyku ( kosztuje ponad 40 zł|)oraz zbyt intensywny zapach- może drażnić w czasie ciąży.
  2. [h=1] olejek do kąpieli i masażu dla kobiet w ciąży- stosuję jako olejek do masażu. Kosmetyk rzeczywiście nawilża na długo pozostawiając na skórze fajną otoczkę. Olejek jest bardzo wydajny, wystarcza zaledwie kropelka. Polecam:) Minusy- jw.
    [/h]
  3. intensywne odżywiające masło przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży o podwójnym działaniu- powala cena kosmetyku ( ponad 60 zł, lecz może adekwatna do rezultatów;)- nie śmiem ocenić przy tak krótkim używaniu). Z dużych zalet to śmiało mogę polecić go za konsystencję- masło jest bardzoo wydajne. Początkowo myślałam, że kosmetyk będzie ciężki w użyciu bo wydawał się twardy- jest to mylne. Wystarczy nabrać go na rękę w małej ilości i pod wpływem ciepła super rozprowadza się po ciele. Producent zachwala, że masło redukuje swędzenie skóry- potwierdzam:) Masło też fajnie nawilża.
 
Dziewczyny, zarejestrowałam się z 2 tyg temu na stronce Babilon i, ku memu zdziwieniu, otrzymałam w piątek fajnego misia polarnego:) jako prezent powitalny. Więc rejestrować się!!:-)
 
reklama
Do góry