reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy warto kupić używany wózek???

A kto powiedział, że dziecko które nie siedzi karmi się na leżąco?

Napisalam chyba uważanie, ze to juz wola rodzicow jak karmia je sloiczkami, czy tez nie ?
Ja słoiczkow samych z siebie nie popieram uwazam to za syf, ale kto jak woli. Lepiej uczyc dziecko obiad jesc jak dorosli ludzie.
 
reklama
I właśnie, nie zawsze drogo znaczy ultra dobrze bo są okazję i trzeba z nich korzystać [emoji57][emoji3059]
Ja wprawdzie rodzę we wrześniu, ale w marcu yrafiła się zajebista okazja, na olx upolowaliśmy wózek używany 3w1, w świetnym stanie za UWAGA 120 zł. Zalegał byłym wlascicielom w piwnicy i nie zależało im na sporym zarobku, oczywiście przed zakupem poszliśmy obejrzeć. Dorzucili jeszcze gratisowo kilka rzeczy do wózka. Oczywiście, mogliśmy szukać nowego, czemu nie, ale przy wyprawce dla malucha są przecież inne koszty, łóżeczko, pieluchy, ciuchy kosmetyki etc. My dodatkowo robiliśmy pokoil dla małej od zera, a to też niemałe koszta przecież są.
 
Twoja odpowiedź akurat nijak się ma do mojego pytania.

Hahahaha 😁 nie wiem jak rodzice karmia, bo moje dziecko siedzialo juz. Naucz sie prosze cie czytac,a nie czepiasz sie slowek. Ja swoje zdanie mam prawo napisac jak ja uważam a ty inaczej i tyle. Ja nie neguje twojego zycia, ty nie neguj mojego i kazdy bedzie szczęśliwy. Chcesz to karm sloiczkami nie to nie. 😊 a jak to zrobisz twoja wola ja nie mialam takowego problemu.
 
Z tym, ze nie wiem jak to mozna zrobić, ale jak ktos daje rade to ok. Dziecko moze sie zakrztusic.

Temat tyczyl sie tu wozkow a nie sloiczkow tak jak ktos je tu poruszył.

Np w leżaczku który nie jest całkiem na leżąco ale też dziecko w nim nie siedzi lub na kolanach rodzica.
Tak zapytam bo ostatnio mnie to właśnie ciekawiło, twoje 4msc dziecko samo siadać już potrafiło z czworaków i siedziało stabilnie tak? Bo czeto słyszę właśnie ze rodzice mówią o tym że 4miesieczniak siada i siedzi już sam.
 
No na półleżąca można dziecko karmić łapkami, kawałkami nie ma opcji.

Tego nie wiem, nie mialam tego klopotu, tak jak juz to pisalam. Skoro dajecie rade to super, nie neguje. Odnioslam sie, ze mnie to kompletnie ominęło, bo dziecko siedzialo juz w 4mc i nie bylo klopotu z karmieniem. Neguje sloiczki, ale kazdy rodzic niech sam decyduje czym karmi swoje dziecko.
 
Hahahaha 😁 nie wiem jak rodzice karmia, bo moje dziecko siedzialo juz. Naucz sie prosze cie czytac,a nie czepiasz sie slowek, bo ciężko ci post dotyczac. Ja swoje zdanie mam prawo napisac jak ja uważam a ty inaczej i tyle. Ja nie neguje twojego zycia, ty nie neguj mojego i kazdy bedzie szczęśliwy. Chcesz to karm sloiczkami nie to nie. 😊 a jak to zrobisz twoja wola ja nie mialam takowego problemu.
Widzę, że to akurat ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie chodziło mi o to czy słoiczki są dobre czy złe tylko o sam sposób karmienia. Dziecko, które nie siedzi samo można karmić na kolanach rodzica, a nie na leżąco tak ja uważasz ty
 
Np w leżaczku który nie jest całkiem na leżąco ale też dziecko w nim nie siedzi lub na kolanach rodzica.
Tak zapytam bo ostatnio mnie to właśnie ciekawiło, twoje 4msc dziecko samo siadać już potrafiło z czworaków i siedziało stabilnie tak? Bo czeto słyszę właśnie ze rodzice mówią o tym że 4miesieczniak siada i siedzi już sam.

Siedziala stabilnie, nie bylo najmniejszego klopotu, bardzo szybko chwytala sie raczkami aby moc sie podniesc. I nikt nie podciagal jej, tylko dawal palce do trzymania i mala sama podnosila sie, aby usiasc
 
reklama
Widzę, że to akurat ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie chodziło mi o to czy słoiczki są dobre czy złe tylko o sam sposób karmienia. Dziecko, które nie siedzi samo można karmić na kolanach rodzica, a nie na leżąco tak ja uważasz ty
Skonczylam z toba dyskusje, gownoburza mnie nie interesuję, dziekuje. A reszta dziewczat wypowiedziala sie szybciej i grzeczniej jak mozna karmic dziecko.
 
Do góry