reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ząbki?

Co do pierwszego postu - oczywiście, że zęby idą, nie słuchaj rodziny 😀 Zanim ząbki się przebiją to może trochę trwać, u mojej córki pierwszy dolny pojawił się jak miała 4.5 miesiąca a drugi zaraz po nim, ale męczyło ją dobry miesiąc. Chociaż z górnymi było dużo gorzej, w sensie samopoczucia. Używamy dentinoxu i jak jest bardzo źle, popłakuje i trze dziasla to dajemy ibum. Teraz od kwietnia męczyły ją górne czwórki, uspokajało się i znowu dziasla puchły...teraz był tydzień spokoju a wczoraj zobaczyłam, że dolna dwojka się przebija...Także z zębami jest różnie 😂
W przychodni również potwierdzili, że idą ząbki, ale to może trwać i trwać ☺ Już od jakiegoś czasu stosuję dentinox i Ibum, gdy ma gorszy czas ☺
 
reklama
W przychodni również potwierdzili, że idą ząbki, ale to może trwać i trwać ☺ Już od jakiegoś czasu stosuję dentinox i Ibum, gdy ma gorszy czas ☺
Właśnie ten ibum jest kontrowersyjny, podobnie jak dentinox. Ale ja stosuję się do zaleceń, żeby nie przedawkować dentinoxu z uwagi na zawarty w nim srodek znieczulajacy a ibumu też nie podaję nagminnie. Podobnie jak ty uważam, że nie można pozwolić, żeby dziecko tak cierpiało.. :)
 
Właśnie ten ibum jest kontrowersyjny, podobnie jak dentinox. Ale ja stosuję się do zaleceń, żeby nie przedawkować dentinoxu z uwagi na zawarty w nim srodek znieczulajacy a ibumu też nie podaję nagminnie. Podobnie jak ty uważam, że nie można pozwolić, żeby dziecko tak cierpiało.. :)
Zastosowałam u siebie dentinox i nie poczułam w ogóle ulgi przy wychodzącej ósemce, więc tego środka musi tam być naprawdę mało. Wszystko stosowane z umiarem nie zaszkodzi ☺
 
Zastosowałam u siebie dentinox i nie poczułam w ogóle ulgi przy wychodzącej ósemce, więc tego środka musi tam być naprawdę mało. Wszystko stosowane z umiarem nie zaszkodzi ☺
No ja bym jednak nie porównywała stosowania tego żelu u osoby dorosłej a niemowlaka, tym niemniej zgodnie z zaleceniami można;)
 
Do góry