reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to oznacza poród?

Dołączył(a)
15 Czerwiec 2024
Postów
2
dzień dobry jestem w 37+1 tc wczoraj wieczorem zaczęło mnie boleć w dole pleców w nocy budziłam się co ok 2 godziny z bardzo silnym naciskiem na pęcherz jednocześnie czułam dużą wilgoć pochwy gdzie wcześniej tak nie miałam jak przyłożyłam rękę to była cała mokra i tak mam do teraz i się zastanawiam czy to wody możliwe się sączą? plus teraz mam cały twardy brzuch i zaczyna pobolewać mnie podbrzusze
 
reklama
Hej, nie wiem czy nie jest za późno ale podejdź do apteki po papierki wybarwiające. Pokażą ci, czy to wody
 
Jak masz wątpliwości czy to wody czy nie to chyba lepiej jechać od razu do szpitala na izbę przyjęć, bo jednak paski czasem lubią dać niezbyt wiarygodny wynik, jeśli masz pH moczu podobne do pH wód płodowych. A tak to Cię przy okazji zbadają i najwyżej odeślą do domu jeszcze jak będzie wszystko ok
 
Jeśli chodzi o ból to mnie kilka dni przed porodem faktycznie pobolewało podbrzusze i plecy, w dniu porodu po prostu się to zrobiło regularne i miało taki charakter skurczowy ( że pojawiało się, narastało i opadało) nie bolało mnie to jakoś mocno bardzo na tym etapie tak szczerze, ale skurcze miałam tak co 4-5 minut, więc pojechałam skontrolować do szpitala i okazało się, że rodzę 😅 A lekarki przez badaniem były pewne, że to jeszcze nie to, bo brzuch mnie bolał tylko na dole a nie cały, poza tym byłam w stanie normalnie z nimi rozmawiać. Także myślę, że ogółem z każdą wątpliwością warto podjechać już do szpitala i mieć pełne badanie zrobione
 
Jeśli chodzi o ból to mnie kilka dni przed porodem faktycznie pobolewało podbrzusze i plecy, w dniu porodu po prostu się to zrobiło regularne i miało taki charakter skurczowy ( że pojawiało się, narastało i opadało) nie bolało mnie to jakoś mocno bardzo na tym etapie tak szczerze, ale skurcze miałam tak co 4-5 minut, więc pojechałam skontrolować do szpitala i okazało się, że rodzę 😅 A lekarki przez badaniem były pewne, że to jeszcze nie to, bo brzuch mnie bolał tylko na dole a nie cały, poza tym byłam w stanie normalnie z nimi rozmawiać. Także myślę, że ogółem z każdą wątpliwością warto podjechać już do szpitala i mieć pełne badanie zrobione
Ja dobrze że byłam na indukcji bo bym się zorientowała jakbym urodziła 🤣🤣🤣 mnie bolał brzuch jak na okres mega cały czas, a położna do mnie że to nie to...

Autorko, możesz zawsze jechać na IP. W ciąży dobrze żeby czuć się bezpiecznie ❤️ to Twoja decyzja, może to trwać kilka dni, może pójść szybko
 
Do góry