reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to normalne??

Dołączył(a)
24 Wrzesień 2019
Postów
1
Po 2 miesięcznej przerwie wróciłam do tabletek antykoncepcyjnych... zaczęłam je brać od drugiego dnia okresu czyli środy (ten trwa u mnie 4 dni) 5dnia w sobotę wzięłam tabletkę o normalnej porze i tej samej nocy z soboty na niedzielę uprawiałam seks z moim chłopakiem, który skończył we mnie... po tabletkach zaczęłam się okropnie czuć więc postanowiłam, że odstawię je jednak i umówię sie na wizytę u ginekologa czyli dzień po stosunku nie wzięłam już tabletki... zaczęłam się martwić, że to może doprowadzić do ciąży ale w poniedziałek czyli dwa dni po stosunku i po odstawieniu tabletek zauważyłam u siebie krwawienie przypominające okres ale mniej obfite... czy to możliwe abym znowu dostała krwawienia z odstawienia tabletek mimo, że zażyłam tylko 4? czy skoro wystąpiło teraz u mnie krwawienie istnieje jeszcze jakieś ryzyko ciąży? czy któraś z ws miała podobny przypadek?
 
reklama
Rozwiązanie
U
Proszę o nie zakładanie dwóch takich samych tematów. Skoro na pierwszy otrzymałaś odpowiedzi to po co drugi taki samy? Aha i tak orientacyjnie na forum BB możesz posiadać tylko JEDNO konto nie trzy.
Proszę o nie zakładanie dwóch takich samych tematów. Skoro na pierwszy otrzymałaś odpowiedzi to po co drugi taki samy? Aha i tak orientacyjnie na forum BB możesz posiadać tylko JEDNO konto nie trzy.
 
Rozwiązanie
Do góry