reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża ?

Dołączył(a)
24 Październik 2019
Postów
14
Współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia w dni teoretycznie niepłodne ,okres nie nadszedł o czasie ,jednak 5 dni później pojawiło się krwawienie,dość obfite jednak mniej niż zwykle .Okres trwa u mnie 5 dni jednak 6 dnia jeszcze lekko krwawilam a kilka godzin później dostałam brązowego plamienia które trwało jeszcze 2 dni. Przez cały ten czas odczuwałam mdłości ,które odczuwam do teraz oraz ból bo głowy.Czy mimo wszystko to może być ciąża ? Jak myślicie ,a jeśli to nie ciąża to macie jakiś pomysł na to czego to mogą być objawy ? oczywiście udam się do lekarza ,ale zanim nastąpi wizyta chciałabym poznać waszą opinię .
 
reklama
Kocham takie posty ….. A skąd mamy wiedzieć co Ci jest? To może być wszystko. Jak masz wątpliwości co do ciąży to zrób test i nie zadawaj głupich pytań, na które nikt Ci nie odpowie. Nie zdiagnozujemy Cię przez internet…. poza tym idź do lekarza.
 
Kocham takie posty ….. A skąd mamy wiedzieć co Ci jest? To może być wszystko. Jak masz wątpliwości co do ciąży to zrób test i nie zadawaj głupich pytań, na które nikt Ci nie odpowie. Nie zdiagnozujemy Cię przez internet…. poza tym idź do lekarza.
No przecież napisałam , że pójdę .Tylko pytam czy to możliwe ,bo może któraś Kobieta tak miała a mimo to była w ciąży i może mi na swoim przykładzie pokazać, że to jednak możliwe .Nie ma głupich pytań ,są tylko głupie odpowiedzi 😉.Po to jest, to forum żeby zadawać pytania .
 
Takie dolegliwości mogą towarzyszyć okresowi i trzeba pamiętać że cykle mogą się od siebie różnić
Tylko ,że to nietypowe dla mnie objawy okresu ,bo nigdy nie miałam mdłości w jego trakcie i dlatego zastanawiam się czy to okres ,czy jednak ciąża i jakieś krwawienie o innym podłożu.
 
Tylko ,że to nietypowe dla mnie objawy okresu ,bo nigdy nie miałam mdłości w jego trakcie i dlatego zastanawiam się czy to okres ,czy jednak ciąża i jakieś krwawienie o innym podłożu.
Objawy mogą być różne w czasie miesiączki (biegunka, młodości, wymioty, zawroty głowy itp.) 😊 jeżeli ci się opóźniła to możliwe że tym razem przeszłaś miesiączkę z dolegliwościami 🤷‍♀️ jeżeli masz obawy że jest coś nie tak to idź do ginekologa.
 
No przecież napisałam , że pójdę .Tylko pytam czy to możliwe ,bo może któraś Kobieta tak miała a mimo to była w ciąży i może mi na swoim przykładzie pokazać, że to jednak możliwe .Nie ma głupich pytań ,są tylko głupie odpowiedzi 😉.Po to jest, to forum żeby zadawać pytania .
Z tego co widzę to już nie pierwszy raz kiedy piszesz z takim problemem. Skoro nadal pytasz o to samo to chyba oznacza że nie otrzymałaś tutaj odpowiedzi. Może warto więc w końcu udać się do lekarza i tam nabyć odpowiednie wiedzy w tym temacie?
 
Z tego co widzę to już nie pierwszy raz kiedy piszesz z takim problemem. Skoro nadal pytasz o to samo to chyba oznacza że nie otrzymałaś tutaj odpowiedzi. Może warto więc w końcu udać się do lekarza i tam nabyć odpowiednie wiedzy w tym temacie?
Z tym konkretnym problemem jeszcze nie pisałam .Do lekarza się udam ,a tu pytam z ciekawości,zanim nadejdzie wizyta jeszcze sporo czasu,więc jestem ciekawa czy ktoś miał podobnie i co się okazało 😋
 
reklama
Z tym konkretnym problemem jeszcze nie pisałam .Do lekarza się udam ,a tu pytam z ciekawości,zanim nadejdzie wizyta jeszcze sporo czasu,więc jestem ciekawa czy ktoś miał podobnie i co się okazało 😋
No chyba jednak już pisałaś w tym temacie. Już miałaś spóźniający się okres, mało obfite krwawienia, plamienia i mdłości. Ale wiesz że takie objawy to może być wszystko i u każdego przy takich objawach mogło się okazać coś innego? To tak jakbyś pytała innych czy ich też głowa boli i mają mdłości i co się okazało :D Nie wiem co ma Ci dać taka wiedza, bo na pewno nikt Ci nie wskaże swoją diagnozą przyczyny Twoich dolegliwości. Równie dobrze mogę Ci napisac, że ja miałam takie objawy i okazało się że to rak. Czy w czymś by Ci to pomogło? Będziesz teraz spać spokojniej do wizyty?
 
Ostatnia edycja:
Do góry