reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Zdecydowanie wygląda to na pozytyw 😁. Gratulacje leć na betę. U mnie też bóle okresowe były i kompletnie nie spodziewałam się ciąży więc u mnie te kreski w dniu spodziewanej miesiączki były niezłym zaskoczeniem 😅
Nie wiem czy dziękować czy nie ale ewidentnie wygląda na świeżutką ciążę 🥹🥹🥹🫶 tak zrobię betę w pon. Dziękuję za odpowiedzi ❤️
 
reklama
Hej dziewczyny. W dużym skrócie… okres spóźnia mi się równe 7 dni w dniu dzisiejszym. Dwa testy - pierwszy wczoraj wieczór, drugi dziś rano … są bladoróżowe kreski. Z racji, że mamy weekend i jestem w pracy laboratorium będzie zamknięte więc Bete mogę zrobić w pon. Ale już tak się ekscytuje i zastanawiam czy to oznacza ciążę ? Takie blade te kreski. Boli mnie brzuch jak na miesiaczkę ale przy Synu 10 lat temu miałam identycznie. I bardzo tkliwe obolałe sutki 😱
Dorzucam zdjęcia :)
Witaj kochana. Jamialam bardzo blade kreski, ledwie widoczne i jestem w siódmym miesiącu ciazy🙂
 
Ten ból podbrzusza jak na miesiaczkę to naturalne ? Bo tak chodzę i sprawdzam czy nie dostałam miesiączki jak niepoważna. Odczucie jakby miała zaraz się pojawić czego bym nie chciała 🫢
To normalne. Ja przy pierwszej i drugiej ciąży czułam się niemal tak samo jak przed okresem. Takie same objawy. Gdyby nie pozytywne testy pewnie cały czas czekałabym na okres 🤭
 
Zrobiłam trzeci. To samo 🥹🫢🫢🫢
Już mam umówioną wizytę na badania i lekarza pod koniec tygodnia. Ślicznie dziękuję za odpowiedzi ❤🫶
Kreski wcale nie są blade, są normalne. Gratulacje. :)
Który to będzie dokładnie tydzień i dzień ciąży wg OM? Bo może być jeszcze trochę za wcześnie na serduszko i żebyś się nie zamartwiała.
 
Kreski wcale nie są blade, są normalne. Gratulacje. :)
Który to będzie dokładnie tydzień i dzień ciąży wg OM? Bo może być jeszcze trochę za wcześnie na serduszko i żebyś się nie zamartwiała.
Nie wiem czy dziękować jeszcze … mam nadzieję 🥰 4 tyg i 6 dni pokazuje mi apka bo już ściągnęłam 😃 mam przygotowane dwa testy na jutro rano. I umówionego lekarza na wtorek. To chyba nie za wcześnie?
 
reklama
Mam również psychiatrę umówionego. Bo niestety zażywam od dłuższego czasu pewien lek…. Bardzo się tego boję i jestem zawiedziona sobą, że uznałam „eee już nie zajdę w ciążę” bo tylu niepowodzeniach i przyjmowałam go bo mam nerwicę tak więc czeka mnie odstawianie leku i szczerze jestem przerażona tym 😭
Czy ktoś z Was też może brał kiedyś leki przed zajściem uspakajające z tych niestety mocniejszych…… ? Nie zasnę dziś 🥺
 
Do góry