reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Patipati6

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2024
Postów
31
Hej dziewczyny. W dużym skrócie… okres spóźnia mi się równe 7 dni w dniu dzisiejszym. Dwa testy - pierwszy wczoraj wieczór, drugi dziś rano … są bladoróżowe kreski. Z racji, że mamy weekend i jestem w pracy laboratorium będzie zamknięte więc Bete mogę zrobić w pon. Ale już tak się ekscytuje i zastanawiam czy to oznacza ciążę ? Takie blade te kreski. Boli mnie brzuch jak na miesiaczkę ale przy Synu 10 lat temu miałam identycznie. I bardzo tkliwe obolałe sutki 😱
Dorzucam zdjęcia :)
 

Załączniki

  • IMG_2723.jpeg
    IMG_2723.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 616
  • IMG_2724.jpeg
    IMG_2724.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 230
reklama
Ten ból podbrzusza jak na miesiaczkę to naturalne ? Bo tak chodzę i sprawdzam czy nie dostałam miesiączki jak niepoważna. Odczucie jakby miała zaraz się pojawić czego bym nie chciała 🫢
 
reklama
Zdecydowanie wygląda to na pozytyw 😁. Gratulacje leć na betę. U mnie też bóle okresowe były i kompletnie nie spodziewałam się ciąży więc u mnie te kreski w dniu spodziewanej miesiączki były niezłym zaskoczeniem 😅
 
Do góry