reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
8 Maj 2023
Postów
14
Mam cykle 28-29-30 dniowe, współżyłam w 15 i 16 dniu bez zabezpieczenia
Dzisiaj powinnam dostać okres
Od kilku dni boli mnie brzuch tak jak na okres, zamiast krwawienia pojawiła się duża ilość śluzu (biały, lekko żółty)

Czy to może być ciąża? Czy was też bolał brzuch jak na okres?

Póki co chcę wstrzymać się z testem, żeby nie robić sobie nadziei
 
reklama
A skąd my mamy to wiedzieć?
Skoro współżyłaś bez zabezpieczenia to sama sobie odpowiedz na pytanie, bo odpowiedź wydaje się być oczywista – może, a czy jest, to my nie wiemy.

I tak, brzuch może boleć jak na okres. Mnie bolał tak długo i czasem nadal boli.
 
Każda kobieta inaczej się czuje . Ja nie raz przed okresem miałam białawy ,lekko żółty śluz a w ciąży nie byłam . Jest w dniu miesiączki ,jeszcze krwawienie może się pojawić . Zrób jutro test bo inaczej nie dowiesz się . Nikt na forum ci nie przewidzi czy po tych objawach jestes w ciazy czy na dniach dostaniesz miesiączkę
 
Mam cykle 28-29-30 dniowe, współżyłam w 15 i 16 dniu bez zabezpieczenia
Dzisiaj powinnam dostać okres
Od kilku dni boli mnie brzuch tak jak na okres, zamiast krwawienia pojawiła się duża ilość śluzu (biały, lekko żółty)

Czy to może być ciąża? Czy was też bolał brzuch jak na okres?

Póki co chcę wstrzymać się z testem, żeby nie robić sobie nadziei
Możesz już zrobić test.
 
Mam cykle 28-29-30 dniowe, współżyłam w 15 i 16 dniu bez zabezpieczenia
Dzisiaj powinnam dostać okres
Od kilku dni boli mnie brzuch tak jak na okres, zamiast krwawienia pojawiła się duża ilość śluzu (biały, lekko żółty)

Czy to może być ciąża? Czy was też bolał brzuch jak na okres?

Póki co chcę wstrzymać się z testem, żeby nie robić sobie nadziei
Zrób betę będziesz miała 100% pewność, bo test też nie zawsze daje wiarygodny wynik
 
Do góry