reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
3 Luty 2022
Postów
12
Witam wszystkie Panie,
Takich tematów widziałam już mnóstwo, ale żaden z nich nie odpowiedział na moje pytania. Owulację miałam 08-09.02.22, była na pewno, potwierdzona u ginekologa. Wczoraj powinnam dostać okres, ale nic się nie dzieje. Sprawdzałam ułożenie szyjki, jest bardzo wysoko, ledwo dosięgam ją palcem, jest dość długa, twarda, a na końcu ma takie jakby "usta"? w dotyku. Pojawiła mi się też ciemna linia od pępka w dół. (na pewno jej nie było, mam bardzo jasną skórę i nigdy jej nie widziałam). Mam dziwny smak w ustach i temperaturę 36,8 na czole, 37,8 w pochwie.
Zrobiłam test o czułości 10 w poniedziałek rano, niestety nie z pierwszego moczu, a z takiego, który trzymałam cztery godziny, wyszedł negatywny.
Czy jest możliwe, że wykonałam test za szybko? Czy któraś z Pań miała podobnie, a potem okazało się, że jest w ciąży?
Dziękuję z góry za pomoc.
 
reklama
Beta prawdę Ci powie. Żadna z nas nie zgadnie.
Linia pojawia się zazwyczaj zdecydowanie później...

Każdy sex bez zabezpieczeń może zakończyć się ciążą.
 
Beta prawdę Ci powie. Żadna z nas nie zgadnie.
Linia pojawia się zazwyczaj zdecydowanie później...

Każdy sex bez zabezpieczeń może zakończyć się ciążą.
Staramy się już dłuższy czas i nie znowu się zawieść 🙃. Myślałam, że po to są fora, do wymiany doświadczeń.
Skoro Pani tak nie miała, dziękuję za odpowiedź.
 
Witam wszystkie Panie,
Takich tematów widziałam już mnóstwo, ale żaden z nich nie odpowiedział na moje pytania. Owulację miałam 08-09.02.22, była na pewno, potwierdzona u ginekologa. Wczoraj powinnam dostać okres, ale nic się nie dzieje. Sprawdzałam ułożenie szyjki, jest bardzo wysoko, ledwo dosięgam ją palcem, jest dość długa, twarda, a na końcu ma takie jakby "usta"? w dotyku. Pojawiła mi się też ciemna linia od pępka w dół. (na pewno jej nie było, mam bardzo jasną skórę i nigdy jej nie widziałam). Mam dziwny smak w ustach i temperaturę 36,8 na czole, 37,8 w pochwie.
Zrobiłam test o czułości 10 w poniedziałek rano, niestety nie z pierwszego moczu, a z takiego, który trzymałam cztery godziny, wyszedł negatywny.
Czy jest możliwe, że wykonałam test za szybko? Czy któraś z Pań miała podobnie, a potem okazało się, że jest w ciąży?
Dziękuję z góry za pomoc.
Druga kreska powinna się już pojawić w tym terminie, ale jest kilka opcji:
-wadliwy test
-zbyt rozcieńczony mocz
Ja bym zamiast robić kolejne testy doradzała pójść na betę, bo jednak beta prawdę powie :D
A co do tego czy ktoś tak miał, to ja miałam :) testowałam dzień po terminie miesiączki i miałam bardzo słabą kreskę, prawie niewidoczną. Byłam w ciąży, ale nie utrzymała się
 
Kresa nie może być oznaką ciąży, wychodzi zdecydowanie później. Zrób test już powinien być miarodajny lub beta z krwi
 
Ale co Ci da informacja, że ktoś tak miał lub nie? Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na spadki lub wzrost hormonów.
Test jak najbardziej jest wiarygodny. 2 tygodnie po owulacji powinien już wyjść w przypadku ciąży. Ale dla pewności zrób betę.
 
Ja nie rozumiem jak osoba starająca się nie robi testu lub bety bo nie chce się zawieść ale jednocześnie doszukuje się objawów 🤷🏽‍♀️ taki sam zawód chyba będzie jak przyjdzie okres i jak wykonasz betę i będzie poniżej 5. A może wlansie będzie powyżej 5 i będziesz mogła się już cieszyć zamiast się zadręczać? Poza tym dzis 14dpo wiec wynik będzie miarodajny. Zrób chociaz test jeśli nie chcesz mieć pewnej odpowiedzi która dałaby Ci beta
 
Ja myślę, że jak kresa to już jakiś 7 msc więc testy pewnie wychodzą negatywne przez zbyt duże stężenie beta hcg [emoji41]

A tak serio mamy środę, powtórz test to się wszystkiego dowiesz.
 
reklama
Do góry