reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Dziękuje Olcia, to nasza pierwsza udana próba i dlatego już sama nie wiedziałam co myśleć. Dzięki za podtrzymanie na duchu. Po prostu te normy są tak dziwne, że już się pogubiłam. W poniedziałek pójdę zrobić jeszcze raz :)
Ciąża na bank :). Blada kreska, bo wczesniutka ciąża. Intensywność kreski zależy od trwania ciąży. Jeśli bardzo wczesna to kreska druga będzie bardzo blada :).
Jeszcze beta hcg masz 1000. No to jakoś 3-4 tydzień wg norm z tego co kojarzę. Ciąża pewniak. Gratulacje

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej jak wcześnie robiliście betę? Okres spóźnia mi się kilka dni akurat wypadała mi wizyta u ginekologa jednak uznał że nie będzie mnie badał bo i tak narazie jest za wcześnie żeby coś zobaczył. Kazał odczekać kilka dni i zrobic test ciążowy o wtedy dopiero się pojawić jednak spróbowałabym zrobić test z krwi żeby mieć pewność, po terminie miesiączki raczej już chyba powinien być wiarygodny?
Ja robiłam test jak się okazało 1dzien po spodziewanej miesiączce (po prostu chciałam iść na imprezę a jestem osobą pijąca, więc chciałam iść z czystym sumieniem) i już pokazywalo 2 kreskę. Blada, bo blada, ale była na każdym z 3 testów jakie robiłam. Test robiłam w piątek a beta hcg we wtorek i miałam 2000 jakoś.
Z imprezy wyszły nici, ale za to teraz jestem w 21tygodniu ciąży, syn :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lipa. Ostatni test dzisiejszego ranka negatywny. Szkoda mi bardzo:( czyli jednak nie zawsze slaba druga kreska oznacza cisze. Test musial byc jakis felerny.
Oby Tobie jutro lepiej poszlo:) koniecznie napisz co i jak

Mam dokladnie taka sama sytuacje. Pierwszy test robiony 4 dni temu pozytywny, potem wieczorny i dwa inne negatywne.... Co prawda kazdy robiony popoludniu ale...
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa ... zaczęliśmy starania o dzidziusia w październiku (wtedy odstawiłam tez tabl. Po 5 latach) @ dostałam w terminie, kolejny po 28 dniach od tego czasu zaczęliśmy również współżyć z partnerem kolejny był po 28 dniach w grudniu, w styczniu po 30 dniach (06.01) dziś mija 34 dc mam jakby objawy na @ tzn bolące piersi, delikatne pobolewanie w podbrzuszu. Ale po @ ani widu ani słychu, współżylismy w dniach płodnych i nie wiem czy już robić test czy poczekać jeszcze kilka dni... czy to normalne ze @ wydłużał się co cykl po odstawieniu ? Dodam jeszcze ze w grudniu badałam tsh wynosiło 3,6 lecz endo kazał powtórzyć za miesiąc bez brania tabs. W styczniu wyszło już 2,6 stwierdził ze jest ok i nie widzi potrzeby faszerowania się a starać się o dzidzie... macie jakieś sugestie może warto brać folik coś może wspomoże nas ?

Pozdrawiam Was serdecznie
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa ... zaczęliśmy starania o dzidziusia w październiku (wtedy odstawiłam tez tabl. Po 5 latach) @ dostałam w terminie, kolejny po 28 dniach od tego czasu zaczęliśmy również współżyć z partnerem kolejny był po 28 dniach w grudniu, w styczniu po 30 dniach (06.01) dziś mija 34 dc mam jakby objawy na @ tzn bolące piersi, delikatne pobolewanie w podbrzuszu. Ale po @ ani widu ani słychu, współżylismy w dniach płodnych i nie wiem czy już robić test czy poczekać jeszcze kilka dni... czy to normalne ze @ wydłużał się co cykl po odstawieniu ? Dodam jeszcze ze w grudniu badałam tsh wynosiło 3,6 lecz endo kazał powtórzyć za miesiąc bez brania tabs. W styczniu wyszło już 2,6 stwierdził ze jest ok i nie widzi potrzeby faszerowania się a starać się o dzidzie... macie jakieś sugestie może warto brać folik coś może wspomoże nas ?

Pozdrawiam Was serdecznie
Mam niedoczynnosc tarczycy i bez problemu zaszłam w ciążę.
W 3-4tc miałam tsh 2,23. 10dni później miałam już 2,59...
Została mi zmieniona dawka i teraz po prostu robię tsh i ft4 kontrolnie co miesiąc. Ft4 ma być w normie a tsh poniżej 2,5. I tak póki co na szczęście jest.
Siostra z kolei ma też problem z tarczyca, ale większy niż ja. Bo ona na początku ciąży miała tsh aż 7... Więc przed ciążą pewnie jakieś 5 .. i no udało jej się zajsc w ciaze.
Co do testów. Ja robiłam dzień po spodziewanej miesiączce i miałam już blada druga kreskę [emoji14]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa ... zaczęliśmy starania o dzidziusia w październiku (wtedy odstawiłam tez tabl. Po 5 latach) @ dostałam w terminie, kolejny po 28 dniach od tego czasu zaczęliśmy również współżyć z partnerem kolejny był po 28 dniach w grudniu, w styczniu po 30 dniach (06.01) dziś mija 34 dc mam jakby objawy na @ tzn bolące piersi, delikatne pobolewanie w podbrzuszu. Ale po @ ani widu ani słychu, współżylismy w dniach płodnych i nie wiem czy już robić test czy poczekać jeszcze kilka dni... czy to normalne ze @ wydłużał się co cykl po odstawieniu ? Dodam jeszcze ze w grudniu badałam tsh wynosiło 3,6 lecz endo kazał powtórzyć za miesiąc bez brania tabs. W styczniu wyszło już 2,6 stwierdził ze jest ok i nie widzi potrzeby faszerowania się a starać się o dzidzie... macie jakieś sugestie może warto brać folik coś może wspomoże nas ?

Pozdrawiam Was serdecznie

Najlepsze dla ciebie i dzidziusia do zajścia w ciążę jest TSH najbliższe 1, ale to nie znaczy, że nie zajdziesz w ciążę przy 2.5. Każdy organizm jest inny. TSH lubi też się podnosić pod wpływem stresu. Powinnaś je po prostu kontrolować co jakiś czas oraz dodatkowo robić fT4 (czyli wolny hormon tarczycowy), które powinno być w górnej granicy normy.
Folik możesz jak najbardziej łykać już w trakcie starań o ciąże. Nie zaszkodzi ci to, a może tylko pomóc.
Jeśli miesiączka się spóźnia to powinnaś wykonać już test ciążowy. Jeśli nie masz zaufania do tych z moczu to zrób beta HCG z krwi - da ci 100% pewności.
Mi test z moczu wyszedł już 2 dni po terminie miesiączki - dwie, grube, ciemne krechy (przy cyklach 28 dniowych i owulacji w 14 dniu cyklu). Powodzenia!
 
witam czy jestem w ciąży mój wynik beta hcg
3,1 mIU/ml Wynik skontrolowano 2-krotnie z tej samej próbki materiału. Wskazana kontrola! za 3 dni Kobiety: <2,0
Ciąża: 1 tydz. 5 - 50
1 - 2 tydz. 50 - 500
2 - 3 tydz. 100 - 5000
3 - 4 tydz. 500 - 10000
4 - 5 tydz. 1000 - 50000
5 - 6 tydz. 10000 - 100000
6 - 8 tydz. 15000 - 200000
2 - 3 m-c. 10000 - 100000
 
witam czy jestem w ciąży mój wynik beta hcg
3,1 mIU/ml Wynik skontrolowano 2-krotnie z tej samej próbki materiału. Wskazana kontrola! za 3 dni Kobiety: <2,0
Ciąża: 1 tydz. 5 - 50
1 - 2 tydz. 50 - 500
2 - 3 tydz. 100 - 5000
3 - 4 tydz. 500 - 10000
4 - 5 tydz. 1000 - 50000
5 - 6 tydz. 10000 - 100000
6 - 8 tydz. 15000 - 200000
2 - 3 m-c. 10000 - 100000
Raczej wątpię... Ale zrób dla pewności za parę dni, jeśli jesteś to będzie o wiele wyższy. Jeśli taki sam lub niższy to nie..
A podejrzewasz kiedy to się mogło stac?
Bo ja w 3-4 tygodniu ciąży to mialam 2200mlU/ml...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od 4 dni nie mam miesiączki
Od ponad tygodnia jest mi nie dobrze mam po prostu mdłości
Jestem cały czas głodna non stop !
A jak czegoś nie zjem to tak mnie ssie że mam ochotę zwymiotować
Dzisiaj zaczęło boleć mnie podbrzusze
Robiłam test dwa dni temu ale wyszła tylko jedna mocna czerwona
Sluz mialam biały gesty lepki przez trzy dni teraz mam bardziej wodnistny
Co myślicie ja juz nie mam sił :( !! Pomocy

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Od 4 dni nie mam miesiączki
Od ponad tygodnia jest mi nie dobrze mam po prostu mdłości
Jestem cały czas głodna non stop !
A jak czegoś nie zjem to tak mnie ssie że mam ochotę zwymiotować
Dzisiaj zaczęło boleć mnie podbrzusze
Robiłam test dwa dni temu ale wyszła tylko jedna mocna czerwona
Sluz mialam biały gesty lepki przez trzy dni teraz mam bardziej wodnistny
Co myślicie ja juz nie mam sił :( !! Pomocy

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Gdybyś była w ciąży to wyszłaby ta druga kreska już. Tym bardziej, że masz już i tak spóźniona o 4dni to wyszłaby na pewno widoczna. Chyba, że test się mylił, ale wątpię.
Co do objawów... Nie ma objawów typowo i wyłącznie dla ciąży. I tyle. Trochę chyba sobie wkręcasz..

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry