reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Majeczko, ona_mika ma rację:
Po pierwsze, nie zastanawiaj się nad tym, co być może mogło się przydarzyć, a być może nie przydarzyło się wcale...wiem, że to bardzo przykra świadomość, ale głowa do góry i próbuj dalej.
Po drugie, nie nastawiaj się zadaniowo, nawet jeśli teraz się nie uda - ja mojego ukochanego męczyłam w dni skrupulatnie pozaznaczane w kalendarzu i tylko się biedak frustrował, a ja razem z nim.
Po trzecie, na moim pierwszym teście jedna z dwóch różowych kreseczek też była tak bladzieńka, że wydawało mi się, że to złudzenie optyczne...powtórzenie testu po kilku dniach, tak jak pisze Dlaczegotak, wydaje się w takich wypadkach najrozsądniejsze.
Po czwarte trzymam mocno kciuki, żeby się udało :-)


Maja
 
Majeczka jeśli ostatnią @ miałaś 22 listopada to myślę ze spokojnie możesz testa odpalać ;-). Daj znać co tam pięknego zobaczyłaś mam nadzieję że " I I " tylko czerwone, ale po tempce to można być prawie że pewnym :-D
 
Kochane..dziękuje z całego serduszka...że jestescie ze mną...właśnie wróciłam z apteki...Kupiłam dwa. Jeden Quick Vue (z takim grubiutkim bobaskiem-w dniu @ wyszedł mi negatywny...ale robiłam go popołudniem...) Drugi to bobo-test...napisali,że wykrywa 2-3 dniową ciążę bez konieczności zbierania moczu...)
Na razie się nie spieszę...dzisiaj nie zrobię żadnego...
Pójdę waszymi poradami zrobić go rano...Dziś już jest za pózno...
Dlaczegotak uważasz,że już powinnam zrobić teścik??
Pozdrawiam Dziewczyny
 
majeczka ja myśle że już Ci sie wystarczająco długo spóźnia @ żebyś zrobiła test. teraz możesz juz robić o kazdej porze. Jeśli jest dzidzia to wykryje choćby jasną kreseczke. A tak na marginesie to według mnie testy Quicka są najbardziej wiarygodnymi testami. W pierwszej ciązy jak poszłam do lekarza i mowie ze test wyszedl pozytywny to lekarz zapytał jaki test, jak powiedzialam że Quick to stwierdził ze ciąża napewno jest.
 
Majeczka !!! Myślę że tak , ja bym już zrobiła , jeśli ostatnią miałaś 22 to teraz tak +/- powinnaś mieć 20 - 22 a jest 27 to myślę ze już spoko ! Tym bardziej że intrygująca jest twoja tempka powyżej 37. jutro rano idę na wizyte ale po południu napewno zajrzę sprawdzić co tam twoje testy pokazały ! Trzymam kciuki !!!
 
Majeczko, widzialam Twoj post w "Poznajmy sie" (sierpien'08).Wiesz, ja dowiedzialam sie o swojej ciazy dopiero w 37 dniu cyklu i. Wczesniej robilam testy i w zasadzie wychodzily negatywne...tzn. dlugo po czasie 2 razy zrobila sie taka suuuper jasniutenka druga kreseczka.Dopiero z testu BetaHCG wyszlo, ze jednak jestem w ciazy.Nie powiem, troszke sie nadenerwowalam. Trzymam za Ciebie mocno kciuki.Obys nie musiala tyle czekac na odpowiedz co ja.Pozdrawiam i mam nadzieje, ze szybko przekazesz nam dobra nowine!!!!!!
 
Malwanka...wczoraj popołudniu zrobiłam ten test...(o którem mówiła Dlaczegtak) temp rano mi spadła na 36'7 po południu było jeszcze mniej...więc...pomyślałam,że to nie ciąża... Poszłam zrobic ten test...w 1 min pokazał jedną kreseczkę (brak ciąży) więc odrazu go wyrzuciłam. Wstałam rano zjadłam śniadanie i powróciłam do mojej kawy...samkowała mi nie tak jak zawsze...ale piłam...zostawiłam ją w końcu bo jakieś odruchy wymiotne mnie wezbrały...teraz kręci mi się w głowie... więc posiedziałam sobie...i znowu zmierzyłam temp jest równo 37:szok:
Rozumiem,ze czasem organizm robi tak jakbyśmy tego chcieli...ale ja juz wczoraj się z tym pogodziłam,ze się nie udało...Już mówie co mam zamiar z tym zrobić. Zaczekam jeszcze na @ kilka dni. Jeśli nie przyjdzie to idę do prywatnej pani ginek. Wezmę coś na wyregulowanie @ i będziemy si.ę wtedy starać...bo teraz straciłam już nadzieję...Trudno tak czasem bywa...
Dziękuję wam wszystkim za wsparcie...za to,że ze mną jestescie...Sciskam was

Ps. Ani myśle się poddawac...
Ale wiecie co...ciekawe dlaczego ta temp...
 
Majeczka ! Głowa do góry ! Jeśli masz nie regularną @ to weź sobie anty one świetnie regulują ja brałam cilest na wyregulowanie, dużo dziewczyn uważa że on jest do kitu , bo sie tyje. Ja go brałam bo nie dość że reguluje, to jeszcze przygotowuje błonę macicy na zagnieżdżenie się dzidzi i jest polecany dla kobiet które nie mogą zajść w ciąże ( ja z tym nie miałam klopotu 1 ciąża za 1 cyklem, 2 za 2 ale mimo to brałam przez 3 miechy na regulację i proszę jakie skutki ... dzidziuś ). Jeśli nie dostaniesz za kilka dni @ to koniecznie idź do gina , musisz się wyleczyć ( jeśli jest to jakaś infekcja albo jakieś zaburzenie hormonalne) zbadać się dokładnie , zadbać o siebie i działać, żebyś juz nie długo dołączyła do zafasolkowanych.
Ps - nie myślałaś o monitoringu cyklu ? to jest dobre jeśli ktoś ma nie regularne cykle albo obawia sie że ma cykle bezowulacyjne , albo sposobem domowym testami owulacyjnymi ( są do nabycia na allegro , taniutkie sprzedawane po 10 o ile pamiętam 10 szt. kosztowalo ok 20 zł ) bo w aptece to trzeba zapłacić za jeden od 35,00 do 95,00 a na jeden cylk potrzebujesz 5 - 10 testów!!!
Trzymam kciuki i pozdrawiam !!!;-)
 
reklama
Dziękuję...wczoraj mówiłam mężowi o tych testach owulacyjnych...na razie pójdę do lekarza...zrobię badania...pózniej wezme się za to co trzeba:-)
Nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła.. Dlaczegotak
I innych dziewczyn tez oczywiście
 
Do góry