reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test jest pozytywny?

sara102938

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2017
Postów
44
Witam. Mam do was pytanko. Jestem w 9 dniu po transferze 1 zarodka i dzisiaj zrobiłam rano 1 test a po 2 godzinach 2 i na obu testach jest widoczna delikatna kreska. Czy to moze oznaczac ze wynik jest pozytywny? Z góry dziekuje wszystkim za odpowiedzi.
 

Załączniki

  • 20170707_154026.jpg
    20170707_154026.jpg
    449,2 KB · Wyświetleń: 3 196
reklama
Tak leki caly czas bierze luteine duphaston, dostala cos w kroplowce, a usg sam nie wiem czemu nie zrobili, teraz byl lekarz u zony sprawdził podpaske i powiedzial ze nie ma tragedii ale sam nie wiem juz co myslec
 
reklama
Ja juz dwa razy mialam krwawienia w ciąży i plamienia tez jestem po in vitro. Ale ciąża rozwija sie prawidłowo czego i Wam życzę. Może czekają z usg żeby trochę krwawienie minęło. Być może jakiegoś krwiaka ma zona albo cos sie odkleja.

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Moja kumpela po inseminacji miała bardzo duży krwotok gdzieś koło 7-8 tygodnia ciąży, okazało się że jakiś krwiak pękł. A córka z tamtej ciąży za miesiąc skończy 7 lat

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mamy nadzieje ze to nic groznego i z ciążą bedzie wszystko ok. Dzisiaj krwawienie co prawda jest ale bardzo male, bulów tez nie ma. Co do zastrzyków żona bierze cały czas Fraxiparine. Jutro bedziemy wiedzieć czy jest ok czy nie. Dam tutaj znać. Dziekuje wam za odpowiedzi :)
 
No mamy nadzieje ze to nic groznego i z ciążą bedzie wszystko ok. Dzisiaj krwawienie co prawda jest ale bardzo male, bulów tez nie ma. Co do zastrzyków żona bierze cały czas Fraxiparine. Jutro bedziemy wiedzieć czy jest ok czy nie. Dam tutaj znać. Dziekuje wam za odpowiedzi :)
Ale to jest heparyna z tego co się orientuję a nie progesteron, jedno z drugim nie ma nic wspólnego

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
reklama
Do góry