reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

No tu już coś jakby widac ,zrob test rano z 1 moczu, trzymam kciuki
Tak, byłam u lekarza, mąż ma dobre wyniki, ja niedrozny lewy jajowod i zbyt wysoka prolaktyna ale już zbita lekami, teraz potwierdzona owulacja z prawej strony 26.10... Wiem że takie dopatrywanie się na siłę to bardzo głupi pomysł..
 
reklama
Jestem prawie pewna ze coś się tam pokazało na pierwszym zdjęciu. Po jakim czasie od testowania zostały zrobione zdjęcia?

Zaraz po zrobieniu. Kreska pojawiła się po 30 sekundach.

Na drugi dzień rano zrobiłam test i wyszedł tym bardziej ciemniejszy. Więc od razu skoczyłam na betę i wyszła: 20,9! (10 dpo) 🙂 najgorsze teraz, że cały czas się boję, żeby to nie była cb. Naczytałam się już o tylu przypadkach, że dziewczyny miały pozytywną betę, po czym przyszedł okres...
 

Załączniki

  • IMG_20201106_100309.jpg
    IMG_20201106_100309.jpg
    680 KB · Wyświetleń: 326
Cześć dziewczyny, jak sądzicie czy to wskazuje na wynik pozytywny? Od razu mówię mija 2 tyg od zaplodnienia, dzis powinien pojawić się @ ale jeszcze go nie mam. I wczoraj zrobilam test i tez byla ta jedna kreska niewidoczna i dzisiaj podobnie.
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • 2007DD89-F828-47FF-93A2-84BBD2CC3CCE.jpeg
    2007DD89-F828-47FF-93A2-84BBD2CC3CCE.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 371
  • 0937AC23-9B57-4022-9F50-246A36A88E1D.jpeg
    0937AC23-9B57-4022-9F50-246A36A88E1D.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 362
Cześć dziewczyny, jak sądzicie czy to wskazuje na wynik pozytywny? Od razu mówię mija 2 tyg od zaplodnienia, dzis powinien pojawić się @ ale jeszcze go nie mam. I wczoraj zrobilam test i tez byla ta jedna kreska niewidoczna i dzisiaj podobnie.
Pozdrawiam
Myślę, że jest pozytywny :) Gratulacje :)
 
Cześć dziewczyny, jak sądzicie czy to wskazuje na wynik pozytywny? Od razu mówię mija 2 tyg od zaplodnienia, dzis powinien pojawić się @ ale jeszcze go nie mam. I wczoraj zrobilam test i tez byla ta jedna kreska niewidoczna i dzisiaj podobnie.
Pozdrawiam
Tu widać mocno kreskę :)
Zrob sobie betę :)
Gratuluję :)
 
Cześć dziewczyny, jak sądzicie czy to wskazuje na wynik pozytywny? Od razu mówię mija 2 tyg od zaplodnienia, dzis powinien pojawić się @ ale jeszcze go nie mam. I wczoraj zrobilam test i tez byla ta jedna kreska niewidoczna i dzisiaj podobnie.
Pozdrawiam
Dla mnie to tez widoczna krecha! Gratuluje !
 
reklama
beta w piątek 2307 beta dzisiaj 3500 beta rośnie a nic nie widać , byłam w szpitalu dzisiaj bo miałam bóle mocne żołądka , nie wiem co myśleć , chodzę podenerwowana , płaczę i mam stany lękowe , ledwo daje sobie radę z tą nie pewnością , mam już dość , nie cieszę się , ta ciąża mnie nie cieszy wręcz męczy psychicznie , w pierwszej ciąży byłam w 6 tygodniu i biło już serce a teraz ciągła nie wiadoma , lekarz pytał mnie się czy mam dłuższe cykle , nie mam, zazwyczaj miałam 27-28 , doktorka mówiła że są jakieś przejaśnienia w macicy i żeby poczekać kilka dni , jutro idę jeszcze prywatnie do ginekologa który wszystko mi wyjaśni bo żeby w szpitalu się czegoś dowiedzieć to graniczy z cudem
 
Do góry