reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

madzienka nie pamiętam już...

zaraz sprawdzę w przelewach...:sorry:
kuruj się kochana, mam nadzieję że jutro dołączysz do nas...katar a sio.....

Madzienka a ty chyba tyle wolnego wzięłaś by wypocząć na jutrzejsze spotkanie :-D

Ależ oczywiście...bo świąteczne porządki mi nie w głowie....:-D:-D

Karlita jak mnie ktoś porządnie zmotywuje to będę i Ci przywiozę;-)

Marta nie rozumiem twojego zmartwienia wiekiem ciąży:rolleyes2:najważniejsze żeby rosło zdrowo:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzienka ja to dziś myłam okna i się sama śmiałam do siebie, większość ludzi robi porządki bo Święta, a jakby nie Święta to co ?? Nie sprzątali by tak?? Ja się założyć mogę w sobotę u nas po kolei będą trzepać dywany :-D:-p. A ja mam problem z głowy, dwa wyrzuciłam na balkon. I ich nie będzie na razie.
 
Mirosia o kurcze 8 nosp:baffled: to rzeczywiście musi Ci dokuczać, oby już Ci przeszły te bóle brzucha:tak: Wypoczywaj:tak:

Madzienka do pracy wracam od przyszłego tygodnia, już się nie mogę doczekać, bo nie lubię takiej bezczynności, chociaż, że w domu jest co robić to mimo wszystko;-)

Emilia ja też muszę jeszcze firanki poprać, ale to może przy sobocie, wtedy przynajmniej M może Cypka na dwór zabrać i spokojnie sobie sprzątam, bo nie lubię jak mi sie ktoś po domu kręci;-)

Idziemy po zakupy na obiad, bo co chwilę jak nie grad, to deszcz nam przerywa, więc póki słonko wyszło to zmykamy:tak:
 
Dziewczyny jestem strasznie zmęczona i zrobiłam sobie tylko chwilkę przerwy na BB, żeby odsapnąć zaraz zrobię kawę bo dziś jeszcze nie piłam:szok:
Rano robiłam badania, tzn częśc jutro kontynuacja
NO i mogę oficjalnie powiedzieć że w poniedziałek idę do pracy:-p

Będę mieć nie prace a harówkę ale nic to nauczę się wieeele

Gabi była dziś znowu w przedszkolu na 2 h jutro przyjdzie niania bo z nią na RTG płuc nie ma jak iść
Panie w przedszkolu zachwycone nią jej entuzjazmem wesłołością i otwartośćią.
Od poniedziałku pójdzie do żłobka od razu na tak długo więc strasznie mi jej szkoda:-:)-(

U nas w Puławach też jest w piątek spotkanie klubowiczek ale chyba sobie odpuszczę na rzecz Was, chyba wasze wsparcie teraz jest mi bardzo potrzebne:sorry:

Ma w domu sajgon autentycznie, i musze zmykać do sprzątania bo Gabi zasnęła:happy:
 
Hej

Eliza fajnie że masz luzik w pracy:-)
Siostra rzeczywiście podobna:tak:

Sunday jak u Was, jak samopoczucie?? A Maksio zdrowy?

Anetko co u Was, biegunka przeszła??

Antuanet tak w znieczuleniu. Dobrze że chrzciny w restauracji bo jakby w domu były to roboty tyle że ho ho, a tak to na spokojnie już aby się do kościoła wyszykować na czas i dalej z górki;-),A już kieckę dla Małej wybrałaś?

Iwonka zazdroszczę Ci takiego powera od rana:tak:

Antuanet, Iwonka zrobię na pewno 2 porcje rogalików od Karlity, sernik albo z rosą albo krakowski, może szarlotkę, i może ciasto mazowsze...

Emilka sezon spacerkowy już rozpoczęłaś:laugh2:

Maltanka gratuluję nowej kampanii

Marta dobrze że z działką macie już załatwione:-), i cieszę się ze u dzidzi jest ok:-)

Gona i jak Asia??

Normatywna he he bystra Natalka, ona taka fajniutka jest:happy:

Mandziula fajnie że spacerek zaliczony. Macie swoją wędzarkę??

Mirosia wczoraj była kupa ale nie wiem czy po soczku czy po laktulozie, Oszczędzaj się, jak możesz to poleż z Olkiem

Misia współczuję buntowniczki w domu:no:

Anaconda odsypiasz ranne wstawanie?:-p

Talia gratuluję pracy:-)

Eliza, Emilka widziałyście na Towarowej powstało Kontakt - Przedszkole Kogucik


U nas nadal kapie z sufitu, rano był hydraulik oglądał przeciek, na razie nic nie mogą zrobić bo sąsiadów z góry nie ma w domu. Michał drzemie, u nas dzisiaj pierogi z mięsem i z soczewicą (kupione w garmażerce:-p)
 
Ostatnia edycja:
emilka ja też nie rozumiem, co to świąta to sprzatać tylko trzeba, a wcześniej co:-p

ja tam sprzątam na bierząco, to i na święta nie ma co sprzątać:-D:-D:-D:-p

emilka to przedszkole robiło sobie zdjęcia. a robili tutaj: Foto Rożek

talia super Gratulacje!!!

marta to co, że ciążą młodsza, ma to jakieś znaczenie?

antuanet sunupret to na zatoki i nie wiem czy bardziej pomaga czy przeszkadza, bo rozrzedza i jak ci puści to tylko z chusteczką chodzić

madzienka puściłaś Julę do przedszkola? nie boisz się, że to wirusowe?
 
Ostatnia edycja:
Wpadam, aby dać wam znać że jutro będę w Chacie, kurczę po przez nieporozumienia szkoda zmarnować szansy na spotkanie... tak więc moja rezerwacja aktualna.
 
a robili tutaj: Foto Rożek


madzienka puściłaś Julę do przedszkola? nie boisz się, że to wirusowe?

to wcale nie dziwię się że takie ceny...to jeden z najdroższych zakładów w Lublinie...ciekawe jaki ktoś z przedszkola miał biznes żeby wziąć akurat ten zakład:sorry:

chodzi o oczko???nie bałam się bo to nie wygląda jak zapalenie spojówek czy wirusówkę...trochę już przeszłam z tymi jej oczami i pani okulistka uczuliła mnie na co muszę zwracać uwagę...a oczko ani nie ropieje, tylko białko jest zaczerwienione, więc to podrażnienie i nawet podejrzewam czym:unsure:

Justyna będą kuć u sąsiada czy u Was...trzymam kciuki żeby szybko znalazła się przyczyna kapania..

Anaconda, Marzenka
hop hop gdzie jesteście, co u Was??:-p

Talia super że wybrałaś nas....:-pi gratulacje znalezienia pracy...będzie co jutro oblewać...

Emilia, Maltanka podzielam Wasze zdanie na temat szaleństwa sprzątaniowego przed świętami:-D
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki


skończyłam dziś pracę ciut wcześniej więc nadrabiam internetowe przyjemności-zaległości.:tak:



Powiedzcie mi kiedy w końcu będzie ciepło i słonecznie? Przecież ta pogoda to jakaś masakra. Chociaż z drugiej strony jest jeden pozytywny aspekt - przynajmniej człowiekowi nie jest przykro, że musi w pracy siedzieć.
cool.gif
wink2.gif



Moi chłopcy nadal chorzy, chociaż w sumie to tacy nie chorzy nie zdrowi. Filip zasmarkany i pokasłuje ale apetyt ma i energia go rozpiera. Postawiałam mu wczoraj bańki, ciemne wyszły. :confused2: Antka to w sumie przede wszystkim męczy katar, od tygodnia już. A oprócz tego to okaz zdrowia. No i sama już nie wiem co z nimi zrobić. Daję im Lipomal, zakraplam krople, smaruję pulmexem, poję tranem i innymi domowymi cudami, chucham, dmucham i zachodzę w głowę czy iść do tego lekarza czy nie.


Widzę, że spotkanie planujecie. Kurka, fajnie Wam. Tak siedzę i myślę co by zrobić żeby do Was dołączyć. Żeby nasza Michasia była w domu to by z chłopcami została ale jedzie do córki do Wawy. Może poproszę Filipową chrzestną? Ona dziś przyleciała z UK, może zgodzi się z nimi zostać? Popytam. Strasznie dawno Was nie widziałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A niektórych to wcale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

my z Gabi zrobiłyśmy kurczaki do dekoracji na żyrandol ;-) teraz schną ;-)
pokaż, pokaż .................... plissssssssssssssss

Właśnie rozmawiałam z Madziarką....
już jest po części badań, miała usg - dzidzia rośnie zgodnie z wiekiem ciąży i serdecznie Was pozdrawia...
Madzienko kochana pozdrów Madziarke ode mnie bardzo Cię proszę. Ja nie wiedziałam, że idzie do szpitala.

NO i mogę oficjalnie powiedzieć że w poniedziałek idę do pracy:-p
gratulacje! :-D:-D:-D:-D Rozumiem, że przejmujesz się Gabisią ja też zawsze przeżywam takie sytuacje A powiedz jak ona się odnajduje w żłobku, podoba jej się?
 
reklama
madzienka tak chodziło mi o oczko:tak: a zakład hmmm nie wiem, P pytał w przedszkolu naszej pani, czy to nie jakaś rodzina, albo zakład naszego szefostwa, ale podobno zbieg okoliczności z nazwiskami, ale tak na prawdę cholera wie...

marzenka a ty gdzie się podziewasz?
 
Do góry