reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam:tak::tak::tak:

Aniu na 16.30 wybieram się do tego dentysty którego mi poleciłaś:tak: mam nadzieję że przeżyję:laugh2::laugh2::-p:-p;-)
a jak się czujesz? termin zbliża sie nie ubłaganie:sorry2:
Eliza gdzie się nam podziewasz?
Basia jak mija dzionek?
Madzienka zapisałaś się już na te zajęcia "Aktywne 9 miesięcy"?
 
reklama
Cześć dziewczyny, szukałam na różnych wątkach opinii na temat lubelskich szpitali, ale niestety nic konstruktywnego nie wywnioskowałam.
Może polecicie mi jakiś szpital, mam tp na 18.10 - już czasu coraz mniej zostało.
A może jakąś położną sprawdzoną????
Pomóżcie proszę.
 
Ja nadal w dwupaku - to jest ten moment kiedy wszystko mnie drażni, a wszyscy starają się mnie we wszystkim wyręczać i traktują jak wylęgarnię....
 
Aniu świetny ten lekarz jestem bardzo z tej wizyty zadowolona:tak::tak::tak::-):-)
jeszcze raz dziękuję:tak::tak:
Buziak w brzusia dla dzidzusia
caluske0.gif

Beza ja rodziłam na Kraśnickich i było ok:tak::tak::tak:
ale niestety nie pamiętam nazwisk pań położnych które ze mną były :sorry2::confused:
 
ja tak myślę i mi sie wydaje że nie ma co porównywać szpitali
zawsze w którymś się jakaś menda znajdzie
co innego jak w danym szpitalu pracuje lekarz prowadzący , wtedy jest inna śpiewka
no i każdy poród inny
jak bez komplikacji i lekki to to nie ma znaczenia, no ale nigdy nie wiadomo co się wydarzy
ja bym chyba patrzyła na wyposarzenie dla noworodków w razie komplikacji
w Lublinie to chyba bym napewno nie chciała rodzić na Biernackiego
a Kraśnickie , Jaczewskiego i Staszica to chyba ten sam poziom wygód (jeśli wogóle o czymś takim można powiedzieć)ma
ja wszystkie 4 cesarki miałam na Staszica i nie miałam tam lekarza ot poprostu tam urodziłam pierwsze i już tak mi zostało za każdym razem cieli mnie inni lekarze i jak narazie wszystko jest oki

ANAKLIM godzina zero coraz bliżej :-)
 
Eliza gdzie się nam podziewasz?
quote]
:-) tak jak pisała Basia, wróciłam z wakacji. Witam i buziaczki wszystkim :-)

Beza, ja też rodziłam na Kraśnickich. I podpisuję się po tym, co pisała Basia, że szpital to szpital... luksusów nigdzie nie będzie, wrunki wszędzie podobne, bez rewelacji i brudnawo... więc najlepiej rodzić, tam gdzie pracuje lekarz prowadzący, bądź jaśli nie pracuje w szpitalu, to tam ma tzw. wejścia. Bo teraz jest tak dużo rodzących, że mogą odsłać rodzącą, która nie ma lekarza w tym szpitalu, by szukała miejsca gdzie indziej. Taka rzeczywistość :baffled:
 
reklama
Aluśka - bardzo się cieszę, że mogłam pomóc i jesteś zadowolona!!!! Dziękujemy za buziaki:)

Ptasiorek - odpoczęłaś? Mam nadzieję, że tak! Super fotka Milenki!

Beza - z tymi szpitalami to faktycznie jest tak jak piszecie, choć ja akurat nie miałam lekarza prowadzącego z Kraśnickich, chodziłam do przychodni na Hipoteczną - nie polecam, dopiero po porodzie przeniosłam się do Mazurka i teraz dolatuję na wizyty;)

Basia - no właśnie godzina zero coraz bliżej i ja nie mogę spać (teraz jest u mnie 05:01 rano), a ja się błąkam z dołu na górę po kanapki:( 17 kg na plusie i zero hamulców...

Wyszykowałam Kajka do szkoły, mam nadzieję, że go odprowadzę w poniedziałek:) Właściwie odwiozę, bo tu pada caaaaały czas:(
 
Do góry