reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Madzienka - Eeee, nie ma się czym stresować - dasz radę. Widzę, że Wy też czekacie na dziewczynkę. Wiesz już gdzie będziesz rodzić?
 
reklama
Dzięki kochane za namiary na basenik.
anaklim trzymamy kciukasy kochana. Będzie dobrze!!!!
Madzienka ja też rodziłam na Jaczewskiego. W sumie jestem zadowolona. Prowadził mnie doktor Mierzyński, Radzisław zresztą.
:-)
 
Czytam i czytam Was i chyba nigdy nie dotre do końca:szok:

Ale doczytałam ciekawe informacje że uczęszczacie albo uczęszczałyście na zajęcia z dzieciaczkami...ja właśnie zastanawiam się nad pójsciem na zajęcia Aktywne 9 miesięcy ciekawa jestem czy warto???Wiecie cos o tym...zajęcia odbywają się w klubie Miasto Kobiet na LSMach chyba właśnie w porozumieniu z Aktywną mamą, ale nie jestem pewna....jeśli cos wiecie piszczie...

Dzisiaj jakos nie chce mi się ale może w piątek poszłabym:tak:

Dodam że do momentu zajścia w ciąże ćwiczyłam aerobik, później troszeczkę zaprzestałam żeby nie zrobić dzidzi krzywdy, ale myślę że na takich zajęciach nic złego nie powinno stac się nam...;-)
 
Ja mam w planach zapisać się za jakieś 2 tygodnie, bo wyjeżdzamy na Mazury 15.06 i szkoda żeby karnet miesieczny leciał. Przymiarki robię do tego "Miasta Kobiet" na Globusie. Ten fitness-club jest tylko dla kobiet. Mają różniste rodzaje tych aerobików i siłownię. Basiu, a gdy nie masz z kim zostawić pociechy, to ponoć mają takie "przedszkole" dla dzieci, na czas kiedy mamy ćwiczą. Po tych naszych zajeciach, złapałam zajawkę na ćwiczonka, bo już widzę różnicę w wyglądzie i samopoczuciu. Sama w domu to się nigdy niezmobilizuję, a gdy zapłacone i ćwiczy się w grupie to chęci są :-)

Ptasiorek i jak zapisałas sie do tego klubu Miasto Kobiet???
 
Aluśka - co z tym zębem było. Jak potrzebujesz dobrego stomatologa, to ja mam mistrza świata! Wprawdzie przyjmuje głównie prywatnie, ale czyni cuda;)
.
Anaklim ząbek zaczął psuć mi się od korzenia:-( i na razie mam założone lekarstwo na dwa tygodnie a potem mus go zrobić:confused: a w Farmedzie nie robią bez płatnie zębów :dry: więc możesz mi podać dane do tego Swojego stomatologa bo lepiej zapłacić dobremu specjaliście niż komuś kto zrobi na odpier...dziel i trzeba będzie po nim poprawiać :baffled:
 
Aluśka - wysłałam na priva, mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Ja jestem, mam paskudne zęby i jak tylko przylatuję do Lublina to pierwsze kroki kieruję do gabinetu.
 
reklama
Do góry