reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

liju mi lekarz powiedział, że ja mam mniejszą szanse na powodzenia ponieważ mój poziom progesteronu endogennego był za wysoki norma jest do 1,5 a ja miałam 2,2 przy takim wyniku jest gorsza implantacja, czy potrafisz może wyjaśnić jak hiperstymulacja wpływa na zagnieżdżenie bo on mi nic o tym nie wspomniał.
 
reklama
Kachna no właśnie nie potrafie pomóc :( ale słyszałam od lekarza i drziewczyny z wątku o ifv pisały, że ona jakoś ułatwia....
a ty może mi pomożesz? Lekarz kazał mi przyjść ok 6-7 dzień kłucia menopurem. Fakt że mam teraz mniejszą dawkę, ale ostatnio moja stymulacja trwała tylko 7 dni. mam iść wcześniej? i ile czekać na @ po odsawieniu antyków? dziś jest 3 dzień i ani widu @
 
liju niestety też nie umiem ci pomóc ponieważ ja nie brałam tabletek antykoncepcyjnych tylko robiłam sobie zastrzyk z gonapeptylu od 21 dc aż do końca stymulacji, ja miesiączkę dostałam planowo i od 4 dc zaczełam robić sobie zastrzyki z gonalu.
 
Tere zdjęcia cudowne. Tak dawno nie byłam na wakacjach. Jak ja Ci zazdroszczę.

Byłam dziś w przychodni na odwiedzinki i dr mnie zgarnęła na badanie. Szyjka ma 1 cm a rozwarcie na 1,5 cm. Mały głową bardzo nisko. Uraczyłam masażu szyjki, oj jakież to "wspaniałe uczucie" O 12 miałam masaż, a do teraz mnie wszystko boli i ledwo chodzę. Na ktg wyszły 3 skurcze ale słabe 40 % za to jeden po drugim. Ponoć moja wydzielina nie wygląda na tą porodową, ale wody mogą odejść w każdym momencie. Cholera plecy mnie co chwilę bolą :((
 
reklama
Tere nic się nie zaczęło. W nocy coś tam mnie budziło, ale jakoś spałam dalej. Teraz mam wisielczy humor, wszystko się wali. Masa do tortu się zważyła, masa kajmakowa do andrutów gotowała się od 13tej. Biszkopt na tort też mi opadł. Ciśnienie mi podskoczyło i łażę nabuzowana. Siorka też mnie wkurzyła, umówiła się z moim że jak nie znajdzie transportu to mój ma z nią po mikrofale jechać do byłego meża. Cholera nas nawet nie powiadomiła, że to nieaktualne. Mój po nocy, więc by czekał jak dupek zamiast iśc spać. :wściekła/y:
 
Do góry