reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Jeziuuuuniuuuu! liju nie wiem ile Ci życzyć?! Trojaczków????:-D:-D:-D Kochana, relax, relax, relax! Piękne i zdrowe zarodeczki, jakoś mnie to wzruszyło. ;-)

miliaa coś tam wkleje niebawem. I obiecuję, że będzie głowa:-D
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
hihihihihihihihihihi

Dziś gotuję i piekę różne cuda. Jutro mam wizytację teściów i taty z kobitą z okazji dnia dziecka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-D wiesz, zawsze wtedy trza posprzątać, ładnie nakryć do stołu, bo potem chodzą po sąsiadach i mają się czym chwalić.

A tak z innej beczki. Brała któraś Azalię - antyk dla karmiących? Miesiąc, a nawet trochę dłużej miałam krwawienia. Upierdliwe to to jak nie wiem. Teraz mi się unormowało już. Jak przestanę karmić to dostanę jakiś antyk, który bierze się też non stop, żeby endo nie wróciła do czasu kolejnego dziecka.


Bardzo proszę, Timek już jest na naszych fociach.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny odpebrałam dziś wynik CA125 i mam 10,14 U/ml. Wiem że norma to do 35 ale ten wynik to chyba nawet nie wskazuję na endometriozę:baffled: Robiłyście to badanie, jeśli tak to jakie miałyście wyniki. Ciesze się że takie niskie ale podobno mam zaawnsowaną endo, aktualnie mam torbiel 5 cm a tu taki niski wynik. Jestem w szoku:szok:ale taki pozytywnym:-)

Liju 3 to super wynik i jak są piękne to trojaczki jak nic;-)
 
liju...kochana, kciukasy zacisniete za was! ale cudowna wiadomość! jutro dzień dziecka to musi być niespodzianka w postaci dzidziusia, albo dwóch albo trzech!!:-D:-)

Giza...ja przed in vitro Ca125 miałam 190...ewidentnie endometrioza...także gratuluje ci, bo te torbiele co masz to tylko czynnosciowki! super wiadomość!:-):tak:

tere...ty się nie nabijaj...maz zrobil mi nowe zdjecie, ale jak mam łeb to bez nog...sama nie wiem co lepsze;-) zaczekajcie na jakies lepsze może...ja kiedyś miałam faze na robienie zdjęć, wiec jak znajde sily to sama sobie strzele dobra fotencje...a ja już lece ogladac Timka!:-):tak:
 
Mila co to znaczy czynnościówki? nie słyszałam takiego określenie wcześniej:baffled: może gdyby był dr M to bym miała przeprowadzoną stymulację do końca a ewentualnie transfer później:zawstydzona/y: a tak jestem w plecy 500 zł za scretching i 2200 zastrzyki plus wizyty i dojazdy, odkladalam od października a teraz częśc kasy poszła bez efektu:crazy:
Wertowałam dzis internet, 4 lata temu usubieto mi torbiel endometialną, tak bylo napisane w wypisie ze szpitala, a na wyniku histo było tylko cistus picea, bez słowa o endometriozie, o jakim stopniu.... i tak teraz myślę czy ja wogóle mam endo:crazy: lekarz przeprowadzający zabieg powiedział mi jak pamiętam że wszytsko w porządku, o endo dowiedzialam się 2 lata później na wizycie w klinice niepłodności jak dr oglądal moje wyniki. To jest moja druga torbiel w życiu. Pierwsza urosła po clo a ta po gonalu f.
Skoro mam dobre Ca125 i moze być to czynnościówka to jest szans że się wchłonie? bez konieczności zabiegów?
 
Giza wiesz co, wydaje mi się, że te twoje torbielki to właśnie polekowe są:tak: i powinny same się wchłonąć, oczywiście lekarzem to ja nie jestem, ale analizując wszystko co piszesz, może tak być. Kurczę. Nie trafiłaś chyba jeszcze na dr specjalistę w tych sprawach. Bo jakoś tak nie pewnie biorą się za Ciebie. Albo może źle doczytuję posty. Już nie wiem.:baffled:
Mnie CA nie kazała robić ta moja, bo stwierdziła,że różnie bywa z tymi wynikami i nie będziemy się tym sugerować. To z tym nie pomogę. Choć fakt, że przy stanach zapalnych okolic miednicy w ogóle CA125 jest wysokie zazwyczaj.
 
Giza...czynnosciowka to torbielka, która powstaje po nie peknietych pęcherzykach Graffa. najczęściej takie torbiele pojawiają się wlasnie po stymulacjach, może być to gonal albo np. clo...możesz poprosić o lek, który nazywa się orgametril, mnie pomogl. torbiele zniknely już po jednym cyklu przyjmowania go.
 
reklama
Liju to mocno trzymamy kciuki.
Gizas te czynnościowe to takie jak moje że się wchłaniają:) Po Clo ich nie miałam, po Menopurze miałam, po Gonalu znów nie miałam. Ale miałam szybko punkcję bo w 10 dniu od @, bo dwie szybko rosły.
 
Do góry