reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam ..
Dziekuje Dziewczynki za zaproszenia ale .. ja nie mam czasu wchodzic co dzien tu a co dopiero na zamkniety gdzie pisac trzeba .. :) Zreszta z cala sympatia .. ale jak to mowia 2 razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi.. mialam raz zaproszenie .. potem zniknelo..wiec nie pcham sie ponownie ;-)...
Sa jeszcze Dziewczyny co pisza tu .. i czasem milo popisac jak sie ma chwilke .. co slychac itp.. :-)

Caluje mocno... trzymajcie sie cieplutko..bo mroz idzie ;)

PS.. Asia... zdrowka dla malutkiej !! :) moj tez przesypia w nocy ladnie .. ale za to w dzien spi jak mysz pod miotla :-D no ale cos za cos .. lepiej ze w nocy spi ;-) a w dzien pobryka :)
Dzastina.. ja w 3 ciazy umieralam z mdlosci itp.. trzymalo mnie do konca oc im blizej konca bylo tym lżej.. mam nadzieje ze u Ciebie szybko przejdzie :))

Kolorowych !!:)
 
ale Ci zazdroszcze Sylwia tych przespanych nocek..ja miałam moze zaledwie dwie :-D

na zamknietym nie trzeba pisac...tam piszą dziewczyny z chęcią a nie z przymusu ;-)

dobrej nocy
 
hehehe jakie tam specjalistki jak mamy przeważnie dzieci tej samej płci :-D większości wyszło na odwrót :-D jedynie Ty, Okruszynka i Renia macie córeczki :-D
 
Ja jestem ciekawa czy bedzie 2 synuś:)
Co prawda tulanko było w samą owulację i kilka dni później:)
Więc pewno będzie Oliwier:) zresztą też tak coś czuję:)
Może w piątek coś się da zobaczyć:):):)
 
reklama
Witam:)
Anooo malo kto pisze..bo to taki okres ze nei ma czsu na nic ;-)

Ja planowalam ciaze w ktorej poronilam.. potem naprawde bylo mi wszystko jedno co do plci..wazne bylo by ciaza byla zdrowa i dziecko zdrowe bo nic wiecej tak naprawde sie nie liczy ..tylko musialam po doopie dostac bo to w 100% zrozumiec :zawstydzona/y:
Moj Maluch wlasnie spi.. jak na razie z ospa u niego ciszaaaa i mam cicha nadzieje ze juz tak zostanie.. ostatnio mial przez 2 dmi taka kropke a`la ospa ma brzuszku ale to zniknelo..moze to bylo to tylko przeszlo minimalnie..pozyjemy zobaczymy :tak:

Dzastina.. udanego podgladanka :-D.. u mnie ginek mowil ze wczesniej jak w 20tyg.. mi niep owie bo bardzo lawto sie pomylic ;-)
Joasia .. jak tam?? przeszlo Malutkiej??
Tusia.. Hoppp Hoppp .. jak sie macie?? :-)
Bershka.. noo ja wiem ze dziewczyny pisza z checia a nie z przymusu :tak: tylko ja piszac "trzeba" mialam na mysli ze sie udzielaja itp.. :zawstydzona/y:a nie z doskoku i z wolnej chwili..przynajmniej takie mam wrazenie o watkach zamknietych ze sie tam jest i sie pisze regularnie a nie jak tu :zawstydzona/y: a jak Kubus?? juz "sam" wszystko zjada??;-)

Caluje Was wszystkie mocno.. i coby Was nie zasypalo do konca :-D
 
Do góry