reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
no pusto jak nic....
mam wrazenie ze tak sie stalo odkąd istnieje zamkniety....
no ale cóż..
..........Jeszcze rok temu tętniło tu życiem...:-:)-:)-(
 
reklama
Tusia.. Kochana.. ogromne GRATULACJE :))) Niech maluszek sie zdrowo chowa!!! :)))
Tusia.. ja od kilku dni mysle o Tobie czy juz jestes Po.. i weszlam teraz spytac co u Ciebie !! :)) ciesze sie ze juz po :)) Napisz jak sie miewa malenstwo :))
Joasia.. Jak Twoja Krolewna ? :)
Kiki ... Ależ juz Twoja Krolewna duzaaa..ale to zlecialo :)
Czarodziejko ... Ja mysle dokladnie tak samo..dlatego juz nie raz pisalam jaki to ma sens ten zamkniety..ale cóż ..zawsze echooo ;0) Caluski Pipencjo ;)

My sie meczymy juz prawie 2 tydzien z katarkiem..ale juz ma sie ku koncowi ufffff..a tak to jakos leci :)

Caluje i pozdrowienia dla WSZYSTKICH :)
 
Do góry