reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam :))))
Anooo nie prawda ze 3 porod łatwiejszy.. obalilam ten mit ;) Rodizlam dlugoooo bo o 14 mi odeszly wody..skurcze sie zaczely ok..17.. a urodzilam 4.05 .. wiec troszke to trwalo :( .. W pewnym momencie rozwarcie stanelo na 5cm i tak stalo ok.3h !!! ;( okazalo sie ze Ksawerek szedl z rączką na główce.. i stad zatrzymanie całej akcji..na dodatek byl owiniety pepowina w okol szyjki i mial węzeł zrobiona na pepowinie..na szczescie jest juz po wszystkim i mam moje malenstwo przy sobie .. :)))


u mnie ochota w owu jest seks jest ale bobaska nie ma....... eh tam :/

to tak na marginesie... :|
Kinga.. bedzie ..bedzie .. i to w najmniej oczekiwanym momencie !! :D Co do żółtaczki to cala trojka miala..i z kazdym wyszlam w 8 dobie :))

Sylwia75 gratuluje synka ladne imie, a niby mowia ze kazdy nastepny porod ma bys latwiejszy.
A czy ty planowalas coreczke, jesli tak to co zawiodlo, moze dasz jakies rady co bys teraz inaczej zrobila
Witaj Beatka.. planowalam ciaze wczensiej..ale niestety poronilam.. a teraz poprostu chcialam dziecko bez znaczenia na płeć .. i powiem Ci ze nic bym nie zmieniala..bo najwazniejsze by dziecko bylo zdrowe!!..siedzialam teraz 8 dni w szpitalu ..dzialo sie troche.. nawet niechce opisywac .. ale po raz kolejny sie przekonalam ze najwiekszy skarb to ZDROWE dziecko !!! Ale trzymam kciuki za Twoja dziewczynke;)

:-)Witaj Sylwia i witaj nam mały Ksawery :-)
A dlaczego poród był najgorszy powinien chyba byc najłatwiejszy bo trzeci co sie działo?
Jak się czujesz ?mały spokojny,daje pospać ?
Tusia.. jak na razie spokojny;) i daje pospac ;)

WITAJ SYLWIA.......ale codownie ze juz jest z Toboa.....a KSAWERY....boskie imie:) Opowiadaj.....albo moze i nie bo ja juz mam strasznego stresa:/
Nie stresuj sie ... kciuki za Ciebie zaciskam :)
Sylwia gartuluje, super niech sie Ksawery dobrze chowa... ładne imie ma synek:):)
trzymajcie sie cieplutko, a porod szybko sie zapomina :)
Dziekuje :))

Buziaki Dziewczynki i kolorowych snow :))) A za Mamusie 2 w 1 trzymam mocno kciuki!!!!:)))
 
witam :) ja tak Was czasem poczytywałam a dziś gdy znam już płeć mojego jeszcze nienarodzonego dzieciątka postanowiłam napisać i uważam, że to nie do konca mozliwe by zaplanować w naturalny sposób płeć dzicka :) my teraz, przy drugiej ciązy, staraliśmy sie o chłopca i z tych metod niby naukowych wynikało by, że chłopiec winien sie począć, ale jest Córunia, z której nie mniejsza radość jest jak była by z Jasia, jednakże w naszym przypadku staranka w dzien owu nie przyniosły syna a córeczke :) no i czytałam też gdzieś, że niby jeśli maleństwu serduszko bije poniżej 140 uderzen na minute to zwiastuje chłopca a powyżej to babeczka a jednak tak nie jest bo nasze malenstwo ma 130 ud na min i jest Majeczką :) wiec taki mój wniosek końcowy - warto probować, ale nie trzeba sie nastawiać na płeć bo nie zawsze jest tak jak mówią znawcy tematu :) pozdrawiam radośnie :)
 
maran-atha zgadzam sie z twoja opinia poniewaz znam duzo przypadkow gdzie dziewczyny planowaly coreczke przed owulacja a maja synkow, ale uwazam , ze probowac zawsze mozna a noz sie uda aha i gratuluje coreczki.

a ja dostalam dzis @ dokladnie 14 dni po tej mojej owulacji z testow i po widocznym sluzie, a ten pecherzyk co gin widzial 7 dni pozniej to moze byl to pecherzyk ktory nie pekl tylko sie wchlanial. Ide do niego po @ zeby mi to wytlumaczyl
 
Witam dziewczyny:happy2:

Oczywiście na początku najmocniej Was przepraszam, ale nie ma siły, żebym nadrobiła:baffled:

Nie było mnie tak długo, bo odkąd wróciłam do pracy czas jakoś za szybko ucieka:szok: i przyznam się szczerze, że w pracy co potrzebuję to sprawdzę na necie, a potem w domu już nawet kompa nie włączam, bo szkoda mi czasu, który wolę poświęcić moim mężczyznom kochanym:tak:

Z nowości Bartuś ma kolejne ząbki -> górne jedyneczki:-D ale wychodzi też prawa górna dwójka i dolna prawa dwójka:-) Bartuś też już ładnie sam siedzi i sam siada, raczkuje -> nie można Go nigdzie zostawić, bo Nam ucieka, a na łóżku to już wcale:-p no, ale najchętniej to by ten Nasz synuś kochany stał i tylko jak wyczai, że może się czegoś chwycić to sam staje i się cieszy, więc nie wiem czy za jakiś miesiąc dwa nie będzie nam śmigał sam:-p no i właśnie w związku z tym Mężuś po wypłacie musi jak najszybciej zrobić balustradę na schodach i jakieś zabezpieczenie:tak:

W przeciągu tych paru tygodni byliśmy na paru wycieczkach, m.in. w okolicy Poznania, w JuraParku w Krasiejowie, w Łodzi -> mieliśmy też jechać do Wrocławia, ale Bartix ma katarek od poniedziałku i sobie odpuściliśmy:tak:

Wczoraj byłam na turnieju siatkówki -> zagrałam 3 mecze i myślałam, że umrę:szok:
jednak bez trenowania nie ma grania, a najbardziej bolały mnie ręce:baffled: a dziś boli mnie dosłownie każdy kawałek mojego ciała:baffled:

Za jakiś czas rozpoczynam polowanie po sklepach, bo muszę sobie jakieś fajne kozaczki kupić na zimę, bo takie sportowe buty do latania mam:tak:

Aaaaaaaaaaaaaaaaa od niedawna Bartix ma ksywkę ZGRZYTEK, bo tak śmiesznie zgrzyta tymi dolnymi i górnymi ząbkami -> dźwięk straszny nie da się tego słuchać:baffled:

Hmmmmmmmmmmmmmm nie wiem co jeszcze, ale obiecuję, że od dziś postaram się być z Wami na bieżąco:-D

Sylwia
ogromne gratulacje i buziaczki dla Ksawerego:happy2:

 
reklama
mamaSówka ale u ciebie sie działo.
zdrówka dla syneczka! fajnie spedziliscie czas no i gratuluje kolejnych ząbków!

majqa gratulacje!!!!!! taka to ma szczęście no.
 
Do góry