reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam sie rowniez

u nas tez upał wiec moze moje dziecie sie zdecyduje wyjść??? kurde zaczyna łapać mnie z tego tytułu dołek bo nie chce porodu wywoływanego :(
 
reklama
Witam :)
Pajkaaaa... Moze jakies sprzatanko zrob duze :-) kurcze bo faktycznie wizja prowokacji nie jest fajna :-(... Albo poszalej na calego z Mezusiem :tak:..

Ja dzis gnam do ginka..ciekawe co mi powie :-).. a brzusio mi juz opadl :szok::-)

Kinga.. spoznione ale Wszystkiego Najlepszego !!!! :sorry:
Paula.. jak tam?? wciagnelas sie juz w opieke nad 2 dzieciaczkami ??:-)

POZDRAWIAM I CALUJE WSZYSTKIE !!!!!!!
 
WITAM:-)
Tutaj troszku nie zaglądałam bo ogólnie jestem na KSBB;-)
PAULA szybki i beztresowy poród:-)
PATI dobrze że po operacji jest już ok:tak:słodki maluszek:-)
 
hej KINDZIA: ano ma babiniec:)moze tym razem wyjdzie nam chlopak,choc tak po cichu mysle,ze bedzie jakby co to 5 dziewczynka:)

Aga.. Witaj :-) w takim razie trzymam kciuki by sie ten chłopczyk udał :-)..

Ja po ginku wczoraj.. Maluszek wazy juz 3200.. i wyszlo z USG 38tc.. brzuszek opadl.. szyjka cos ciut krotsza..i rozwarcie na opuszek..:-D ale znajac zycie na opuszku sie skonczy nawet po treminie :-D:-D..za 2 tyg..mam zrobic KTG .. aaaaaaa i najlepsze.. mam ostatnie 10 szt.. zastrzykow :sorry::-)
Buziaki dla Waszystkich :)
 
Czesc dziewczynki u mnie 38 tydzien w poniedzialek bylam na usg dzidziol duzy no i niestety caly czas w pozycji pleckami do moich pleckow (potyliczne tylne) co utrudnia porod czesto jest tez bardzo bolesny (krzyzowe) czesto konczy sie uzyciem kleszczy bo dzidziol nie moze sie wpasowac w kanal rodny. Poczytalam i moze histeryzuje, ale uprosilam cesarke bo przy duzej wadze to moze byc czynnik ryzyka niedotlenienia dziecka a to nie na moje nerwy. Oczywiscie pol szpitala mnie przekonywalo, ze jest ogromna szanasa ze w trakcie porodu ustawi sie prawidlowo i ze urodzilam 2 dzieci wiec cesarka jest zla decyzja , ale ja czuje inaczej. Tak wiec termin cesarki mam na 20 sierpnia (piatek).:)
Mam nadzieje, ze dotrwam bo ostatnio troche za bardzo szalalam (wiecie syndrom szykowania gniazdka:)) i mialam caly dzien bole nieregularne i rozowawo bezowa wkladke, ale od wczoraj leze i sie uspokoilo.
Dla mnie najwazniejsze jest bezpieczenstwo mojego dziecka a cesarke da sie przezyc choc strasznie sie boje. Na usg widzielismy buziunie naszego dzidziusia jego usteczka i takie smieszne policzki pufki jak chomik juz nie moge sie doczekac jak bede mogla wreszcie go przytulic:)
Paula jak szybko doszlas do siebie po cesarce?
Pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry