reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PAULA super ze juz w domku:-D:-D:-Djeszcze raz GRATULACJE!!!!Karolek jest cudny :-)i racja już donoszony synek:tak:zaklimatyzujcie sie niech Karole oswoi się z domkiem a potem do nas piszkaj:-D
 
reklama
Paula... ciesze sie ze juz jestescie w domku :-D;-)...
Boziuuuu jaki Karolek jest śliczny !!! :zawstydzona/y::tak:... fajnie ze masz juz porod za soba :sorry2:.. Teraz tylko dojdziesz do siebie i bedziesz mamuska pełną parą ;-)

Buziaki Dziewczynki :)
 
Witajcie dziewczynki :-)

Dziękuję Wam bardzo za gratulacje, pozdrowienia i wszystkie miłe słowa :-)

Wczoraj po południu wróciliśmy z Karolkiem do domu :tak: mieliśmy wyjść w niedziele ale Karolek dostał niewielkiej żółtaczki więc wyszliśmy w poniedziałek. Karolek ma się dobrze, ładnie ciągnie cyca a ja mam dużo pokarmu tak że musiałam sobie odciągać! Ja dochodzę do siebie ale wiadomo że po cc to dłużej, bardzo ciągną mnie szwy, ale przy Karolku wcale o tym nie myślę ;-) tylko jak śpi a ciągle śpi :happy2: to ciężko mi coś zrobić. Dobrze że mój M jest do końca miesiąca jeszcze w domu :tak: Cieszę się bardzo że mam już swoje drugie szczęście przy sobie :-) a i Karolek wcale nie jest wcześniakiem bo jak się urodził to zaczęłam 37 tydzień a to już jest ciąża donoszona :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :happy2:
a tutaj zdjęcie Karolka już z domu :happy2:



Buziaki :*

Paulinko Karolek jest sliczny:tak: Gratuluje Ci cudnego syneczka! Achhhh jak ja bym chciala utulic juz mojego maluszka:tak:
 
Paula ciesze się że już jesteście w domkU:) Karolek jaki uroczy jest! :))

No my wróciliśmy niedawno z Olsztyna, fajnie było! ;)
Buziaki!!!
 
paulinko Kochana
ale masz Cudo:)
Bardzo Ci gratuluje i CIEsze sie z u was Ok...
Sliczne msz dzieciaczki..
Zycze Ci zeby maluszek spał Ci duzo i dawal odpoczywac:)))))))
 
Dziękuję Wam dziewczynki moje kochane! :-)

Jak narazie to nasz synuś to straszny śpioch...idę go obudzić bo śpi od 19:30 i ani myśli wstać a ja chcę się już położyć! :happy2:

Buziaki dla Was!
 
PAULINKO masz ślicznego syneczka,jeszcze raz GRATULUJĘ.
aż nie mogę uwierzyć,ze niedługo i ja będę tulić swojego ach...:-)
pozdrawiam was babki.
ja dzisiaj jade na glukozę :baffled: i po wynik z toxo.PA.
 
reklama
Dzień dobry.
Tusia ja też nie mogę uwierzyć, że niedługo będę tulić małego brzdąca.

Glukozę piłam tydzień temu 75 g i jakoś poszło, toxo też robiłam i na szczęście wynik cały czas ujemny. Glukozę mam chyba w normie bo na czczo 78 a po dwóch godzinach 132. Natomiast morfologia nie najlepsza bo płytek krwi mam za mało bo tylko 116 a norma jest od 150 w poniedziałek mam wizytę to się dowiem co i jak. Mocz też się pogorszył bo wyszły leukocyty i jakieś azotyny. Oprócz tego miałam nieplanowaną wizytę u nie swojego gina w sobotę bo jak się okazało, po kąpieli w morzu przypałętał się grzybek a mój gin na urlopie i kazał mi iść do innego.

Pomóżcie mi bo mam problem ze skompletowaniem wyprawki dla małego chodzi mi o ciuszki. Po Filipie nie mam prawie nic, bo wszystko miałam od przyjaciółki i oddałam (to co kupiłam sama też oddałam). Nie wiem ile powinnam mieć kompletów i w jakim rozmiarze. Na razie mam 3 bodziaki i 1 koszulkę w rozmiarze 56 i 5 kompletów śpioszków z kaftanikami w rozm. 56 i 3 kompl. w rozm. 62 patrząc na to wszystko wiem, że to stanowczo za mało tylko nie wiem czy mam kupować jeszcze w rozmiarze 56 czy już resztę w 62
 
Do góry