reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dostałam smsa od Paajki...
"hej dziękuje za kciuki miałam usg nerka powiększona dostałam kroplówkę ale nie mogą mi założyć wenflonu 12 razy zakładały i się nie udało bo zapadają mi się żyły więc jest super"

nie bardzo rozumiałam tego smsa dlatego napisałam do niej ale jeszcze nie odpisała...mam nadzieję że z nią i małym wszystko dobrze!

o Pajkaa już odpisała:
"krwawienie było przez lekarza a co do brzucha to najpierw bolał bo jakieś skurcze były a dziś w nocy dostałam atak kolki nerkowej i mam dodatkowe leki, dało się założyć wenflon za 13 razem pozdrawiam"
 
reklama

U Nas dziś pogoda oczywiście do bani, ale muszę pochwalić Bartusia, bo mimo, że dziś był na dworze tylko chwilkę póki nie zaczęło padać to był bardzo grzeczny:-D:-D:-D jak pilnowała Go Babcia to mi udało się upiec ciasto z owocami i kopułką bezową, bo jutro na Dzień Dziecka przyjeżdżają do Nas moi Rodzice, siostra i chyba moja Babcia:happy2::happy2::happy2:
Mama Sówka to w takim razie życzę miłego Dnia Dziecka :tak::-) Dzień Mamy widzę też miałaś udany :-) ja dostałam od swojego synka laurkę :-) też uwielbiam rafaello :-)
 
Hej cioteczki Kloteczki
U nas cieplo, wrecz duszno choc niebo pochmurne/..
Od kilku nocy kiepawo się spi bo jest tak duszno!!!!
No nic ide kawkę robic….Kto sobie zyczy?
 
Pati odezwij sie choć na chwileczke, napisz co u Was i jak sie czujecie. Wstaw zdjęcie Maksia :happy2: musi być słodziaszek

moj mały gangster jeszcze śpi
dzisiaj dzień dziecka i Oli jadzie z przedszkolem do kina :-) od nas dostał te małpki co spadają..reklamują je w TV . Fajna zabawa :-) Kubuś kostkę edukacyjną a od teściowej Kubunia dostał pozytywkę :szok::-D nie wiedział co ma z nią robić :-D:-D On już woli coś przekręcać, kombinować co gdzie włożyć a z pozytywką to wiecie dla niemowlaczków fajna rzecz a dla prawie roczniaka :-):-):dry::confused:

wczoraj wieczorem przyszła mi myśl, że jedziemy do Tesco kupić jakieś fajne książeczki do czytaia na dobranoc :-D no i ten wyjad kosztował mnie 70zł :szok: tyle kosztują baśnie i legendy ale czytania mamy na cały rok. Kupiłam jedną wielką księge z najpiękniejszymi bajkami...

ide zrobic kawencje

Kubunia wczoraj napychałam caly dzień ryżem, marchewkami, jagodami i chyba biegunka odpukać odpuściła...zobaczymy jak wstanie

Czarodziejko mamy wspaniałych grzecznych synków, kto by pomyślał, że moze byc dziecko niemarudzące, nie płaczące bez powodu i takie które nie chce być noszone choć i tak je czesto tulimy, prawda?

Dzięki Paula, za słowa ze należy nam sie taki Aniołek po tych przejściach..ale tak sobie myśle ze Wam wszystkim się należy bo to co robimy dla dzieciaczków powinno być przez nich nagradzane uśmieszkami całodniowymi :-D

chciałam jeszcze dodać, ze super ze Kinga wymysliła to zamkniete forum, moge Wam tam pisać o wiele wiecej rzeczy niz tutaj...zresztą zobaczcie mój ostatni wpis.... :shocked2:

buziaczki
 
Heyka
Dzien Dziecka
A my idziemy na Rynek na gofry z bita śmietaną i owocami...........

a na długi weekend jedziemy do Bałtowa na dinozaury...
podobna jest wiele zmian, i jest teraz bardzo "wypasnie", film w 3d, z trzesacymi sie fotelami i polewaniem woda, zjazdy wodne, super plac zabaw..... no zobaczymy te zmiany
 
Dzień Doberek...

Ja też już z kawką na bb siedzę:):):)


Wszystkiego najleszego dla waszych pociech... tych biegających i tych w brzuszkach..:):):)
Mam nadzieję że dzisiejszy dzień będzie ok... boję się wizyty u ginka i wiadomo kogo....brrrr

Miłego dnia:)
 
Witajcie:-)
Hej cioteczki Kloteczki
U nas cieplo, wrecz duszno choc niebo pochmurne/..
Od kilku nocy kiepawo się spi bo jest tak duszno!!!!
No nic ide kawkę robic….Kto sobie zyczy?
ja poprosze kawusie bo zasypiam...u nas zimno ale widze ze slonko probuje wyjsc...
Pati odezwij sie choć na chwileczke, napisz co u Was i jak sie czujecie. Wstaw zdjęcie Maksia :happy2: musi być słodziaszek

moj mały gangster jeszcze śpi
dzisiaj dzień dziecka i Oli jadzie z przedszkolem do kina :-) od nas dostał te małpki co spadają..reklamują je w TV . Fajna zabawa :-) Kubuś kostkę edukacyjną a od teściowej Kubunia dostał pozytywkę :szok::-D nie wiedział co ma z nią robić :-D:-D On już woli coś przekręcać, kombinować co gdzie włożyć a z pozytywką to wiecie dla niemowlaczków fajna rzecz a dla prawie roczniaka :-):-):dry::confused:

wczoraj wieczorem przyszła mi myśl, że jedziemy do Tesco kupić jakieś fajne książeczki do czytaia na dobranoc :-D no i ten wyjad kosztował mnie 70zł :szok: tyle kosztują baśnie i legendy ale czytania mamy na cały rok. Kupiłam jedną wielką księge z najpiękniejszymi bajkami...

ide zrobic kawencje

Kubunia wczoraj napychałam caly dzień ryżem, marchewkami, jagodami i chyba biegunka odpukać odpuściła...zobaczymy jak wstanie

Czarodziejko mamy wspaniałych grzecznych synków, kto by pomyślał, że moze byc dziecko niemarudzące, nie płaczące bez powodu i takie które nie chce być noszone choć i tak je czesto tulimy, prawda?

Dzięki Paula, za słowa ze należy nam sie taki Aniołek po tych przejściach..ale tak sobie myśle ze Wam wszystkim się należy bo to co robimy dla dzieciaczków powinno być przez nich nagradzane uśmieszkami całodniowymi :-D

chciałam jeszcze dodać, ze super ze Kinga wymysliła to zamkniete forum, moge Wam tam pisać o wiele wiecej rzeczy niz tutaj...zresztą zobaczcie mój ostatni wpis.... :shocked2:

buziaczki
Jolu a jaka kostke dostal Kubus??bo ja tez szukam jakiejs kostki za jakis czas dla Kacpra...ale Ci fajnie ze Kubus jeszcze spi moj 5.30 gotowy do dnia jest a ja chodze spiaca ciagle...ehhh...dajcie troche tej grzecznosci,niemarudzenia od swoich dzieciaczkow:-)

Kinga85 mi sie tez podoba zamkniety watek:-)
 
reklama
Do góry