reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

DZIEŃ DOBRY:-)
Ale pogoda wietrzna i czasami popada:cool:

Dziewczynki czy któraś z Was wie co u Beti??? miała urodzić w zeszłym tygodniu! Hmm...:confused:

Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia!:happy2:
Buziaki
no właśnie zapomniałam:zawstydzona/y:BETI już powinna smyka mieć przy sobie:-)ciekawe jak tam u nich:-)
Heja :)
Alan znowu zaflegmiony... :(((
Bylismy wczoraj u okulisty. Alan oczy ma zdroiutkie natomias u mnie wyszlo, ze albo mam poczatki jaskry! Albo taka juz moja uroda...Dostalam skierowanie do kliniki specjalistycznej na dokladne badania i oczywiscie sie zamartwiam :((( buuuu Ale jesli juz cos sie dzieje, to dobrze, ze zostalo wylapane i bede mogla leczyc...Dziwne tylko, ze ja mam w oku zdrowe cisnenie, wiec jesli to ta choroba to ta jej druga, utajona postac...Ehhh kochane, humorek wczoraj mialam do bani...
Wam zycze milego dnia!
ojej oby to nie była jaskara:-(

GIEOSKA no niestety nieprzesypia bo a to pić a to siusiu:cool:zdarza sie ze prześpi całą hmm ale to moge zliczyć na palcach:sorry:oduczyć chciałam ale widac taka jego natura budzi się od malutkiego tak i nie ma poprawy i coś w tym jest hehe że jeden aniołek a grugi diabełek bo Alanek to kochaniutkie dziecko spokojne ziuśka ładnie:tak:ale też zastanawiam sie czy nie ma na to wpływ sposoby porodu bo Dominiś przez cc bo groziła zamartwica(tętno już spadało trzeba było zrobić cc na końcowej fazie porodu)a Alanek przez sn(jaki był to już wiecie)i moze coś w tym:confused:

BERSHKA helloooo!
PAULA ech ja też korzystałam z pogoda ile sie dało i chciałabym dalej isć a tu taka pogoda:cool:
 
reklama
witam sie i ja u nas tez pogoda na zmiane jeden dzien pada deszcz a na drugi dzien upal i tak na zmiane.

pyszczku sebus sliczniutki i jak szybciutko dostaje zabki derya ma dwa zabki tylko i pierwszy dostala jak skonczyla 8 miesiecy..

paula beti pisala do mnie na weekend i jeszcze jest 2w 1

gioesko wstawie fotki derci..a kacperek to bedzie urwisek przesliczne masz dzieciaczki

patrysia i royannka wasze smerfy tez przekochane ..jak te dzieciaczki nam rosna szybko i te piekne chwile tak szybko nam uciekaja ja bym chciala by derya wiecznie byla mala..

jolu co u ciebie jak kubulek..

dzastina jak u ciebie wszystko dobrze

czarodziejko to masz tak spokojne dzieciaczki jak moje ja to nie wiem kiedy nocy nie przespalam..

wszystkie ciezarne püozdrawiam i zycze duzo zdrowka..

aniu jak w dowym domku wszystko ok..pozdrawiam was wszystkie razem i z osobna
 
witam sie i ja u nas tez pogoda na zmiane jeden dzien pada deszcz a na drugi dzien upal i tak na zmiane.

pyszczku sebus sliczniutki i jak szybciutko dostaje zabki derya ma dwa zabki tylko i pierwszy dostala jak skonczyla 8 miesiecy..

paula beti pisala do mnie na weekend i jeszcze jest 2w 1

gioesko wstawie fotki derci..a kacperek to bedzie urwisek przesliczne masz dzieciaczki

patrysia i royannka wasze smerfy tez przekochane ..jak te dzieciaczki nam rosna szybko i te piekne chwile tak szybko nam uciekaja ja bym chciala by derya wiecznie byla mala..

jolu co u ciebie jak kubulek..

dzastina jak u ciebie wszystko dobrze

czarodziejko to masz tak spokojne dzieciaczki jak moje ja to nie wiem kiedy nocy nie przespalam..

wszystkie ciezarne püozdrawiam i zycze duzo zdrowka..

aniu jak w dowym domku wszystko ok..pozdrawiam was wszystkie razem i z osobna
tu filmik derci..
[video=youtube;sXoBHxKQGVY]http://www.youtube.com/watch?v=sXoBHxKQGVY[/video]:tak::-)
 
Dzień dobry :)Dziewczynki czy któraś z Was wie co u Beti??? miała urodzić w zeszłym tygodniu! Hmm...:confused:

Witam :-)
A wiec Nasza Beti sie "przeterminowala" :-D;-).. pojechala dzis do szpitala.. ma dac znac Anufifi albo mi ..wiec jak ktoras z nas bedzie COŚ wiedziala ;-) to napewno damy znac :tak: Kciuki wiec drogie Panie zaciskac za Beti prosze:)))
POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH :)
 
Ojej dziewczyny myslalam , ze nikt mnie tu nie pamieta a tu niespodzianka i mail od Pauli z zaproszeniem do przyjaciol;-)dzieki kochana.
Na poczatku troche sie potlumacze po pierwsze 14-go naskrobalam do was wiadomosc apropo mojej wizyty na usg ( nie dawno odkrylam ze zdziwieniem ,ze moj post wcielo:szok: i go nie ma)potem sie juz nawet nie logowalam bo czasu brak poza tym byl tylko jeden komputer a moj starszy synus po poludniami go okupuje wiec nie latwo bylo sie dobic( hi hi) . Na szczescie wczoraj dostalam od mojego meza obiecanego laptopa , ktory jest tylko moj (ha ha):-).
Dziewczyny bede miala trzeciego synusia:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)i jestem przeszczesliwa bo jest piekny i zdrowy!
no i wreszcie moglam poszalec na zakupach kupilam mu body z nowym jorkiem i zoltymi taksowkami w gapie czadowe mowie wam! Jestem przeszczesliwa!Mam maly dylemacik z imieniem, ale o tym nastepnym razem:-)
No dobra potem jeszcze wam troche napisze a teraz najlepszeNASZA PATI URODZILA WCZRAJ SYNUSIA MAKSIA WAZYL 3790 I JEST CUDOWNY:-):-):-):-):-):-)
 
no to moocno 3mam kciuki i ja za Beti!!!!! :tak:
GRATULACJE wielkie dla Pati!!! :-) synek na pewno uroczy:) myślałam nawet o niej niedawno i prosze urodziła

kiki fajna wasza mała jest!
dzastina dziekuję za wiadomość na nk:*

Niektóre z was widuję na NK fajne zdjecia:)) i te wasze dzieciaczki... :]
 
heh to Marcelkowa mamo serdeczne gratulacje synusia
ach to nasze chłopczykowe forum :-D nom ciekawa jestem czy u mnie
sie w czwartek potwierdzi chłopak,ale cos czuje ze raczej tak
bo przecież jajeczka mu nie odpadną.:-D
a tak na poważnie to bardzo sie denerwuje ta wizytą
po tym szpitalu i plamieniu mam nadzieje,że wszystko tam jest dobrze.

Sylwia-kochana a u ciebie tez chłopiec tak ?imie juz masz?
Trzymamy kciuki za Beti.:tak:
Kiki-cudna Dercia ach małe księżniczki ummmmmmmmm.:blink:

I SERDECZNE GRARTULACJE DLA NASZEJ PATI .


 
Sylwia-kochana a u ciebie tez chłopiec tak ?imie juz masz?
Tak Kochana ..jajunia u mnie byly.. ide w czwartek na wizyte i USG .. i kaze mu luknac jeszcze raz i zaczne jakies zakupki :-D.. prawdopodobnie bedzie MARCEL ;-):))
Marcelowa Mamusiu.. gratulacje synusia.. !!:-) ..
Pati.. Gratulacje rowniez :-)..juz mozesz tulic szczescie swoje ;-)
A ja z wiadomoscia GORĄCĄ !!! :))))))))))))))
Drogie Panie... miło mi oznajmić iż ......................................
Nasza Beti urodziła dziś o 15.40!!:) Wiktorek ma 57cm i waży 3150g !!! :))))
Gratulacje Kochana raz jeszcze dla Szczesliwych rodzicow !!:))):-)
 
reklama
Najserdeczniejsze życzenia dla mamusiek... niech się dzieciaczki zdrowo chowają!!! I szybkiego powrotu do formy:)

Ja tak tylko na chwilkę wpadłam by powiedzieć że u mnie ok. Od niedzieli jesteśmy u siostry. Nasi chłopcy walczą z wałami które mają podsiąki. Fala nadal jest ale poziom wody nie opada. Wczoraj dostałam @ więc zaczynam Kinga z toba nowy cykl... U mnie też gdzies 18...
:( ale spoko kochana damy radę:) no to spadam. mam nadzieję że będę miała okazję się jeszcze z wami zobaczyć dziś lub jutro. Pozdrawiam was:)
 
Do góry