reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mam pytanie do dziewczyn które mają więcej niż jednego dzieciaczka....pamiętacie kiedy poczułyście pierwsze ruchy w drugiej ciąży????
mi się już kilka razy wydawało że coś poczułam ale nie wiem czy to był Dzidziuś...jednak od kilku dni cisza :-(

:happy:

Paula- ja w pierwszej ciazy pierwsze ruchy poczulam miedzy 17 a 18 tygodniem ciąży, natomiast w drugiej ciązy poczylam miedzy 15 a 16 tygodniem jak lecialam samolotem:)))))
Dlatego Kochana jestem przekonana ze to maluszek!!!!!!!
a co do tego ze poczulas coś a teraz cisza....ja mialam dokladnie tak samo!!!!
 
reklama
cześć dziewczyny
W końcu mogę się do was odezwać. Miałam troszkę problemów zdrowotnych. :-(
W niedzielę wieczorem mąż pojechał ze mną na pogotowie ponieważ bóle miałam niesamowite. Ani to serce ani klatka piersiowa.. nikt nie wiedział co to może być..
Wczoraj cały dzień byłam pod opieką lakarską. Porobili mi badania rtg i inne. Ogóle wyniki dobre. trochę zaniżona wartość hemoglobiny (niby anemia) No i w końcu dowiedziałam się że bóle spowodowane są naderwaniem mięśnia zębatego przedniego:eek:
Ból jest niesamowity. Dostaję zastrzyki ketonal i tabletki kentonal. Chodzę troszkę jak na fazie ale dużo mi pomagają. Mięsień będzie dłuuugo się goił podobno. Nie wolno mi nic dźwigać a już o ćwiczeniach mogę zapomnieć na jakiś czas.
Poniżej zdjęcie tego mięśnia.

p.s. wiem że się martwiłyście...kochane jesteście.Byłam w kontakcie sms z Paulą. Kochana dziękuję Ci za wsparcie. Teraz Już jestem w domu i więcej leżę niż cokolwiek robię.. męża mam na 10 dni w domu, musi mi pomóc wiadomo.
ojej to dobrze że jechałaś szybko do szpitala:sorry:nieciekawie z tym mieśniem..dobrze że M ci pomoże:tak:wracaj do zdrówka:tak:

PAULA ja mocny kopniak poczułam w 19 tc a takie smyranie dużo szybciej i też to było 15-16tc jak dobrze pamiętam:tak:więc myśle że to maluszek cię tam smyra a że narazie więcej nie poczułaś to normalne bo i maluszek malutki itd.też tak czułam jednorazowo a potem dopiero kopniaczki się nasiliły i też nie były z początku regularne;-)
 
kinga o ja biedulko..napewno boli ale zastrzyki pomoga i bedzie dobrze..na cale szczescie masz m 10 dni w domku to pomoze ci..wracaj szybko do zdrowia..

bereshko i jak po egzaminie?

paula to napewno dzidzia cie smyra juz daje znaki o sobie..co ponowna ciaza to wczesniej czuje sie dzidzie..jest dobrze kochana dzidzia bedzie coraz bardziej aktywna a moze bedzie tak spokojna jak moja derya ze wiecznie biegalam na ctg..czy jest wszystko dobrze i do dnia dzisiejszego jest przespokojnym dzieciaczkiem

dzastina jak samopoczucie?

anufifi a kiedy bedziecie miec pieska juz u siebie a dzieciaczki to oszalaja na punkcie takiego slodziaka

czarodziejko jak dzieciaczki jak maksymilianek ci spi w nocy..dalej na piersi?

Paula ja pierwsze ruchy w pierwszej ciazy 18 tydzien w drugiej 16:-)Ja tez chce juz kopniaczka:-)mysle ze w 15 juz dostane!
i ty juz za pare tygiodni poczujesz kopniaczki;-):tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kinga o ja biedulko..napewno boli ale zastrzyki pomoga i bedzie dobrze..na cale szczescie masz m 10 dni w domku to pomoze ci..wracaj szybko do zdrowia..

bereshko i jak po egzaminie?

paula to napewno dzidzia cie smyra juz daje znaki o sobie..co ponowna ciaza to wczesniej czuje sie dzidzie..jest dobrze kochana dzidzia bedzie coraz bardziej aktywna a moze bedzie tak spokojna jak moja derya ze wiecznie biegalam na ctg..czy jest wszystko dobrze i do dnia dzisiejszego jest przespokojnym dzieciaczkiem

dzastina jak samopoczucie?

anufifi a kiedy bedziecie miec pieska juz u siebie a dzieciaczki to oszalaja na punkcie takiego slodziaka

czarodziejko jak dzieciaczki jak maksymilianek ci spi w nocy..dalej na piersi?
Kiki cos w tym jest bo moj Marcelek tez byl tai spokojny w brzuszku i po wyjsciu mu tak zostalo:)
To moja trzecia ciaza wiec licze na kopniaka w 15/16:tak:
Pamietasz moze jak bylo u Ciebie w trzeciej ciazy?
 
Witam was..

Dziękuję za zainteresowanie.
Cała noc nie spałam i doszłam do wniosku że jestem cholerną szczęściarą... Mam wspaniałego syna, męża który jest moim najlepszym przyjacielem, prcę i wszystko co mi do życia potrzebne... nie dam się temu torbielowi ani Pco... będę walczyć. I tym myśleniem wróciłam do sił i walki...

Będąc w pracy zabolało mnie strasznie!!!! Usiadłam... popłakałam sie!!! I oczywiście pomyślałam o najgorszym... zadzwoniłam do ginka kazał natychmiast przyjechać... jechałam z mężem i płakałam... okazało się że torbiel jeszcze nie pękł ale już nie rośnie... zalecił mi sex sex i sex...żeby gad pękł... ogólnie cały czas plamię na brązowo.. ale ponoć tak ma być i to jest dobrze.. czyli organizm reaguje na leki. Gdy pozbędziemy się torbiela porobimy badania... i zaczniemy staranka o 2 kreseczki pełną parą... narazie nie mam co liczyć dni i oczekiwać @ bo jej nie dostanę tak mi powiedział ginek... i wyobraście sobie że wogóle mnie nie skasował.. powiedział że dzisiejsza wizyta gratis... a normalnie kasuje 120 zł.. no to tyle u mnie... zajęłam się pracąw 100 % żeby nie myśleć o tym. Pozdrawiam was..


Anufifi sama słodycz... uwielbiam takie słodziutkie maleńkie piesiaczki pachnące mleczkiem:-D:-D

Kinga ale ty cierpisz bidulko... jak to mówiła moja babcia.. Do wesela się zagoi... ;-);-);-)

Paula moja koleżanka poczuła ruchy w drugiej ciąży... w 15 tc... Tylko że to były bliźniaki więc:eek::eek::eek: wiesz wszytko było szybciej..
 
dzastina ale sie ciesze ze masz takie podejscie..super bedzie coraz lepiej..

marcelowa mama ja czulam przy 3 i 4 ciazy kopniaczki kolo 16 17 tyg bo ja troche zbudowana kobietka jestem i to dlatego szczuplejsze kobiety czuja wczesniej..mojej kumpeli corka jest w ciazy pierwszej obecnie 21tyg a juz od 17 czula maluszka a teraz jak juz mocno czuje bo bardzo chuda przed ciaza wazyla 45kg..

bereshko i jak poszlo..kubulek spi a cie nie ma jeszcze z nami..czekamy na wiadomosc..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochane to goldenka ....
ja to psiara jestem ....u nas zawsze psy były ...goldena tez mielismy , ale kiedy mam zachorowała , i z trudem chodziła , balismy sie ze dojdzie do tragedii gdy ją Neo potrąci ...dlatego daismy naszemu przyjacielowi ktory akurat stracił swoją goldenke ....juz sie nie mogę doczekać .....ok 6-9 kwietnia jedziemy po naszą ślicznotkę :)
 
Kiki Kochanie jestem, tylko wezwałam lekarza do domu i był o 20tej do Olisia bo cały czas ten kaszel go męczy. Lekarka osłuchała go i powiedziała ze nie ma staniu zapalnego hurraa dała lekarstwa a ja już jestem spokojniejsza i jestem z Wami
a poza tym we czwartek mam komisje lekarską o przyznanie mi świadczeń pielęgnacyjnych na Kubusia i wyobraźcie sobie, ze ta nasza lekarka jest w komisji :-D:-D:-D:-D ale zbieg okoliczności więc pewnie nam przyznają :-D

Kiki zaliczenie zdałam :-) na 3 bo to poprawka ale w indeksie jest :-)

Anufifi ale słodki piesek, Ty masz już domek więc możesz sobie na niego pozwolić bo jak widzę psy w mieszkankach to mnie krew zalewa. Nad nami też jest labrador i wydaje mi się, ze jak na 60m2 to ten piesek chyba się trochę męczy.


Dzastina i tak trzymaj

Kinga dobrze, ze zdiagnozował Ci lekarz ból


buzie buzie
 
reklama
Dzastina no myślę że do naszego 2go weseliska się na pewno już zagoi ;-):tak: A co do ciebie... przykro mi wiesz że dowiedziałaś się o czymś takim. Ale widzę że podejscie już zmieniłaś i to mnie cieszy:) tak trzymaj zobaczysz że będzie dobrze.
Paula no proszę już cię dzidzia smyra widzę :)) fajnie ci szczęściaro :-)
Anufifi powiem ci że piesio słodziak!!! ekstra niespodzianka :happy:
Royana jak fajnie że się odezwałaś kochana :))

a ja już wziełam proszki i leżę w łóżku. Zaraz pewnie odlecę bo tak to wygląda niestety.
A jutro w końcu nasza rogóweczka przyjeżdża z samego rana! Jadę wiec na zastrzyk a potem już będę czekała :)
 
Do góry