reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam południowo !!!

i mamy ponownie letnią pogodę - ciepełko, słoneczko :-D tylko szkoda,żę jeszcze praca do tego :szok: ale coż, może popołudniem skorzystam

miłego dzionka :tak::-D;-)
 
reklama
Cześć

Medio ale fajnie że poczułaś ruchy niuńki....;-) może wieczorkiem też kopnie mamusię w brzusio.....:-D:-D:-D

Jarzębinko kiedy testujesz????? :-D Ten cykl chyba był już starankowy?????:tak:
Trzymam kciuki 07 lipca- napewno zdasz.....:-):-D:-)

Ewcia ty znowu na wsi???? Kupcie sobie ranczo tam, widzę że chyba lubisz takie klimaty.:-D Laski z BB:tak::tak: będą do Ciebie wpadać na wakacje....:-D

A u nas ciepło, słoneczko wychodzi tak po 13-00, bo z rana jest pochmurno.:cool2:Jutro na 12-30 jedziemy na płukanie zatok i jeszcze może zaliczę maraton po mieście- tak dla zdrowotności...hihihi....:tak::-D:-)
 
Hej dziewczyny :-)
Medio ale Ci zazdroszczę :tak: ja też bym już chciała poczuć ruchy dzidzi ;-)

Ja dziś po wizycie u gina . Morfologia ok. mocz ok. cukier - nie :-( Jutro , najpóźniej pojutrze mam zrobić krzywą . Do tej pory zawsze wychodziła ok. więc mam nadzieję że teraz też wyjdzie dobrze :tak: Wyniki telefonicznie do gina i on powie co dalej . Od 15 do 31 lipca jedzie na urlop więc kolejna wizyta 5 sierpnia . Mam też oficjalnie potwierdzone że będę mieć cc . A teraz najważniejsze ! Poprosiłam o usg i miałam zrobione :tak: Dzidzia ma 11.4 mm wzrostu i pięknie bijące serduszko :-) Ułożona jest wysoko w trzonie macicy i ma piękne ciałko żółte . Na razie wszystko jest dobrze .:-)
 
asus, to bardzo dobre wieści :tak: a cukier pewnie się unormuje i też będzie wszystko w porządeczku :tak::-D:sorry2:

Beatko, testy z teori 7, a testowanie na II kreseczki, przy dobrych wiatrach koło 12.07 :tak::-D

Medio, gratuluje ruchów malenstwa :tak: ponoć w drugiej ciąży właśnie wcześniej sa one wyczuwalne :tak: wspaniałe uczucie

przyjemnego wieczorku :tak::-D:sorry2:
 
Jarzębinko będe trzymać kciuki 07 i 12 lipca....;-)

asus fajnie że z dzieckiem wszystko ok, a cukier sie unormuje.

My już w domku, byliśmy na 2 placach zabaw- Oskar jest padniety...;-) Jutro na 12-30 jedziemy na płukanie zatok. Już powoli przygotowujemy sie do wyjazdu- piorę i prasuję ubrania, buty już mam przygotowane, jeszcze muszę kupić sobie strój i kilka kosmetyków...;-)
Oskar jutro spakuje do plecaka swoje zabawki, gry, bajki i filmy na komputer.....;-)
Paszport i bilety są w torebce.... :-) :-) :-) Okulary przeciwsłoneczne też mamy już spakowane... :-)
 
Hej dziewczyny :-)
Medio ale Ci zazdroszczę :tak: ja też bym już chciała poczuć ruchy dzidzi ;-)

Ja dziś po wizycie u gina . Morfologia ok. mocz ok. cukier - nie :-( Jutro , najpóźniej pojutrze mam zrobić krzywą . Do tej pory zawsze wychodziła ok. więc mam nadzieję że teraz też wyjdzie dobrze :tak: Wyniki telefonicznie do gina i on powie co dalej . Od 15 do 31 lipca jedzie na urlop więc kolejna wizyta 5 sierpnia . Mam też oficjalnie potwierdzone że będę mieć cc . A teraz najważniejsze ! Poprosiłam o usg i miałam zrobione :tak: Dzidzia ma 11.4 mm wzrostu i pięknie bijące serduszko :-) Ułożona jest wysoko w trzonie macicy i ma piękne ciałko żółte . Na razie wszystko jest dobrze .:-)
To super,że dzidzia dobrze się rozwija:-).
Beatko widzę,że już zwarta i gotowa, to kiedy wracacie?:happy2:
Jarzęinko co u Ciebie?;-)
Ewcia jak tam wakacje?
 
Witajcie dziewczyny!

Ja tylko tak jedna noga, bo druga jestem w walizce:-) Pakujemy sie, nienawidze tego, a jeszcze gorzej z rozpakowywaniem...

Pozdrawiam serdecznie, moze jeszcze dzisiaj sie odezwe.
 
reklama
kurcze wpitolilo mi posta,juz trzeci raz,,grrrr:wściekła/y:

no to od nowa pisu pisu,,ja robuuu

hej wam
ja daej na wsi,,pogoda super,wiec siedzimy
Juz po sniadanku,kawe spijam,,ide sie opalac potem,heh,juz wczoraj sie opalilam,chociaz tylko siedzialam i sprzatałam,,,

Medio super uczucie na pewno,,boskie takie delikatne msukanie,,,

asus super,ze widzialas dzidzie,ze bijace serduszko,,bombowoo

Beciu no ja znowu na wis,,hehe,,ale weź kis sie w domu,jak moge tu byc,,a za dzialka juz soe ogladalismy,,tutaj kolo szwagrow jest 30 arow ,to sporo,i juz szwagier w 2003 roku zlozyl podanie o wykup dzialki przy domu,,nic nie odp,,potem jakos powiedizeli ze 30tys,,ale dopiero z arok czy dwa,,wiec teraz niedawno z pol roku temu bylismy i juz 60tys,,,ale znowu cos nie mozna od razu kuupic,,a teraz kolo 100tys mowia,,no pogjelo ich,,toz to majatek,,bo moj m chcial ta ziemie na spolke z nimi kupic,,bo to ogromna dzialka,,,ale jakos tamw tych urzedach to tylko idzie sie:no::wściekła/y:,,,jasne,ze bysta wpadaly do mnie,,,:-p

jarzebinko 12 juz nielugo i 7 takze.,,oba zdasz na pewno spiewajaco,,,

kinga to milego tego pakowania i rozpakowania...

medio no leca,bycze sie,,hehe

MOj maz znalazl mi zajecie,kazał isc na truskawki i zebarc z 20kg:szok: dokupic 10kg cukru i zawieźc im,aby mgli sovczki nam porobic,,,jacha ja kurka zawize ,,a ona rozdaje kazdemu,,a my tylko dajemy kase i owoce,,ja dla kogos chyba mam zbierac,,,,:dry:
 
Do góry