reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dobrywieczorek :-)
Jarzebinka u mnie w tym cyklu kiedy mi się udało czułam silny ból po prawej stronie - i owulacja była z prawego jajnika - ok. 3 dni przed owulką , a miałam monitoring więc wiem na pewno . Czyli jak z tego wynika ból jest przed - ale podobno niektóre kobiety dzięki bólowi wiedzą że właśnie wtedy jest owulka , tak że możliwe że każdy odczuwa to inaczej :tak:
kinga 12 witaj i powodzenia :-):tak:
Medio , Beata :-):-):-)
 
reklama
Dzień Dobry :-)
Wczoraj zamykałam dzień na forum , a dziś pierwsza otwieram nowy :tak:
Więc wszystkim Wam życzę udanego dnia :tak::-)
U nas słonecznie i cieplutko , po południu jadę z dziewczynkami na szalone , wakacyjne zakupy ;-) mam nadzieję że się udadzą :tak: Buziaczki :-D
 
Witam slonecznie!Istne szalenstwo w walce o "babelka"; Maz wczoraj nie dal rady dojechac,ale tak sobie wzial do serca te wszystkie obliczenia, ze dzis mi zrobil bardzo mila pobudke... Wprawdzie niewiadomo czy zdazyl ale i tak bylo milo. No i nie myslalam, ze az tak Mu zalezy...Kobietki, dlaczego nie dzialaja mi emotki? musze cos przycisnac?
 
Ostatnia edycja:
witam środowo.
melduję, ze brzuch - jajniki mnie nadal bolą ale....

jutro idę na bete i mam nadzieję że małpa się juz nie pojawi się,

zrobilam test sikany bo nie wytrzymałam i pojawiła sie druga kreseczka, bladziutka ale jest.....(na teście pisało, ze nawet jesli kreseczka jest jasniejsza to oznacza to ciażę...ale ja dzis powinnam dostać @ więc test zrobiłam za wcześnie by była mocniejsza)
temperaturka 37,3 :-) więc naprawdę dobrze to wygląda

mam świetny nastrój, słońce świeci, kupilismy wczoraj Wice sliczne sandałki (tak w razie czego unisex jakby sie pojawił drugi gość...) i to na razie tyle:-))
 
jarzebinka-
ja mam cykle ok .30 dni
od 14 dc miałam sporo śluzu i robiłam testy owu
16 dc miałam maximum śluzu i dwie grube kreski więc zadziałalismy 17 dc, potem miałam bardzo silny ból w podbrzuszy, jajnik z prawej strony okropnie bolał, 2 no-spy bym mogła sie wyprostować i isc do pracki, ból 2-4 h
w zeszłym miesiącu tez mnie bolał jajnik prawy gdzieś 16 dc... pamietam bo mąż po mnie musiał przyjechać i mu powiedziałam, że jak sie postaramy dzis to może byc dzidziuś bo mnie brzuch boli i to chyba owu - cykl mi wtedy wyszedł 28 dniowy stad ból miałam 1 dzień wcześniej niż tym razem
 
witam środowo.
melduję, ze brzuch - jajniki mnie nadal bolą ale....

jutro idę na bete i mam nadzieję że małpa się juz nie pojawi się,

zrobilam test sikany bo nie wytrzymałam i pojawiła sie druga kreseczka, bladziutka ale jest.....(na teście pisało, ze nawet jesli kreseczka jest jasniejsza to oznacza to ciażę...ale ja dzis powinnam dostać @ więc test zrobiłam za wcześnie by była mocniejsza)
temperaturka 37,3 :-) więc naprawdę dobrze to wygląda

mam świetny nastrój, słońce świeci, kupilismy wczoraj Wice sliczne sandałki (tak w razie czego unisex jakby sie pojawił drugi gość...) i to na razie tyle:-))
Serdecznie gratuluję!:-):-):-)
Mój pierwszy test też był z bardzo słabiutką drugą kreseczkę, to nie ma znaczenia, ciesze się razem z Tobą!
 
Cześć

pixella moje gratulacje- ale super!!!

asus
udanych zakupów.....;-)

kinga kciuki zacisnięte , myślę że będzie dobrze. Będziemy w takich portach- Ateny, Katakolo, Mykonos, Sycylia, Cypr, Wenecja, Split, Dubrownik, Turcja, Aleksandria, Rzym, Rodos, Korfu i jeszcze jakieś 2 porty....;-);-)

Medio a ja wczoraj dostałam @, 2 dni po terminie. Jak pojadę do S będe miała 17dc- czyli zapowiada się cudnie. No ale już sie nie będe nakręcać....;-)

U nas pięknie świeci słonko.....;-)
 
Cześć


Medio a ja wczoraj dostałam @, 2 dni po terminie. Jak pojadę do S będe miała 17dc- czyli zapowiada się cudnie. No ale już sie nie będe nakręcać....;-)

U nas pięknie świeci słonko.....;-)
Beatko trzymam kciuki!
Ja od paru dni czuję sie wreszcie dobrze:tak:, poczułam że żyję, mam nadzieję,że te nudności już nie wrócą, bo tak jak teraz jest mi git:-D.
 
reklama
Do góry