reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć

Jarzębinko miejmy nadzieje, że Kacperkowi minie katar i wszystko będzie ok. U nas pogoda też do bani- pada deszcz i jest chłodno........ prawie jesień.

Aniu faktycznie babka miała jakiś olewający stosunek do pracy, niestety to częste zjawisko w naszym kraju. Nasza Służba Zdrowia pozostawia wiele do życzenia a pielęgniarki czasami uważają się za 8 cud świata i mądre kobiety. Ja bym na nią doniosła.

Dorotko dziś temp. 37C, cycki bolą ale wiem, że to nie świadczy o ciąży. Z tą szyjką już zgłupiałam, raz otwarta raz zamknięta- chyba że zle się badam .....;-)

Kasiu robiłaś test??????

Ale się teraz rozpadało...........brrrrrrrrrr.......
 
reklama

Witam kochane ale sie dziś dzieje hihihihi
Bedzie dzis nowinka hihihihihih bardzo fajna
wreszcie sie ruszył sezon hihihihihi na bociana
ale winowajczyni pewnie sie przyzna dziś hihihihihi
 
ło matko,ale naskrobałyście, a mnie dzień nie było (troszkę pracowalimy z mężulem poza domem) a dotego nie wiem czy też wam,ale BB mi muli..otwiera się i otwiera..i zdążę zapomnieć co u kogo..

To pokolei,
pogoda do bani, jesień,zimno..bleeeeeeeeee...młody usnął, ja się musze ratować kawą

Aniu,cudownie ze jest wszystko dobrze, odpoczywaj sobie..no i nie denerwój się tymi pielęgniarami..wiem cos o tym,masakra

Beatka, no no..oby tak dalej..tą szyjką się nie przejmuj,ja nie umiem też jej badać..poczekaj sobie cierpliwie z teścikiem (hihi,łatwo powiedzieć,nie?) u mnie test lipa,nawet nie było po co robić, @ przylazła wredota jedna


O kurcze,musze przerwać, młody ryczy..obudził się..
dopisze resztę za chwilkę lub troszkę później
no przecież można się wściec...prawie 10min czekałam aż sie ponownie otworzy na edycję strona BB..wrr,ciekawe że to tylko BB,pewnie przeciążenie ;)

Stokrotka,jakie masz wieści?? gdzie ten bocien doleciał

NiaNIugratulacje wielgachne,ogromnie, cudownie że jest już na świecie wątkowy chłopaczek (który miał być planowaną dziewczynką) i wspaniale, że już go tak strasznie kochasz :))

Dorotkoświetne zdjęcia z wycieczki..kurcze,ale masz cudowną rodzinę no i świetna laska z Ciebie :))
 
Kasiu a odwiedziłaś dzis wszystkich znajomych na 28
na pewno wtedy będziesz wiedziała gdzie plusik wyskoczył
polecam lekture hihihiihih
 
poczekamy hihihii dlatego nie chciałam nic mówić ale tez strasznie sie cieszę z tego jejku w tym tygodniu to juz 2 dziewczyny zazieleniły :-D:-D:-D:-D:-D:-D u mnie pod wykresem mam nadzieje że to zarażliwe hihihihi bo jestem w trakcie produkcji fasolki hihih:tak: jeszcze kilka dni bo to dopiero 8dc ale pracuje ostro :-):-):-);-)
mam plan do 2 dzień serduszko i zobaczymy co wyjdzie :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry