reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam sobotnio:tak:
Zaraz ide z mały na zakupy, później obiadek:blink:. Co u was dziewczyny jakie macie plany na sobotę?
:-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Witam cieplutko z rana ;) kochane
Mi też sie wydaje że 2 kilo w 3 tygodnie to strasznie dużo bo mój to nabrał w 6 tygodni bardzo to dziwne ciekawe jak będzie dalej
Pracujcie kobitki pracujecie nad bocianem ;) ja za kilka dni będę wiedziała jak mi poszło ;) a teraz lece na spacerek z młodym niech sie chłopak wyszleje puki nie pada ;)
 
Witam cieplutko z rana ;) kochane
Mi też sie wydaje że 2 kilo w 3 tygodnie to strasznie dużo bo mój to nabrał w 6 tygodni bardzo to dziwne ciekawe jak będzie dalej
Pracujcie kobitki pracujecie nad bocianem ;) ja za kilka dni będę wiedziała jak mi poszło ;) a teraz lece na spacerek z młodym niech sie chłopak wyszleje puki nie pada ;)
Stokrotko zaciskam kciuki!:-)

mete0033.gif
mete0033.gif
mete0033.gif
 
witam sobotnio!!!

Medio : do południa jak w każdą sobote, zakupy i jeszcze raz zakupy :tak: a popołudniu jak pogoda dopisze mam w planie spotkanie z dziewczynami z wątku regionalnego BB, oby tylko to słoneczko co jest teraz zostało i ślicznie świeciło :tak::-D:tak: a jutro mam gości - teściowie przyjeżdzają na 3 świeczki do małego, wiec .......................................... :no: dobrze,że to tylko pół dnia :tak:

więc do usłyszenia wieczorkiem :-)
 
Cześć

Medio S będzie do 21 maja , potem leci na pół roku czyli pod koniec listopada wraca do nas. Już pierwszy miesiąc za nami, ale ten czas leci.

Stokrotko trzymam kciuki za II- ja testować będe 23 kwietnia.....;-) ale na 100% będzie I- czuje to w kościach.....;-)

Jarzębinko miłego spotkania z laskami z BB i udanej imprezki jutro.

My o 15-00 idziemy na zakupy, z rana sprzątałam od 9-00 i skończyłam po 12-00, potem obiad. S był na rowerze z Oskarem 1,5 godzinki, teraz młody gra na kompie, mamusia siedzi na BB, a tatuś śpi z kołami do góry.....;-);-);-)

Miłego dnia
 
Witam was..
moj mezulo zjechal do domeczku dzisiaj o 5 rano,,mialam pobudke,,ale spoko,,,warto bylo;-)...
Teraz chata ogarnieta,zjedzone sniadanie dawno,,,
synek sie bawi a mezulo kima,,ale zaraz jedziemy na wies do cioci,,takze nas nie bedzie...
super jest mies meza w domu

pozdrawiam
 
Witam popołudniowokochane kobietki :-)
Beata2710 nie możesz tak mówić na pewno sie uda zobaczy 2 grube kreski jak nie teraz to następnym razem nie możesz myśleć negatywnie będzie dobrze ;-)
Natomiast ja za bardzo sie nie szykuje hihihi na 2 kreski bo starania były za wcześnie :-( ale czasem cuda sie zdarzają :tak: i może sie udało ;-) zobaczy sie za kilka dni hihihihih jak to wyjdzie a jak nie to zaczynam 2 miesiąc wiesiołek i starania od nowa.
Czytałam że po 2 cyklach najlepiej działa wiesiołek zaczęłam jeść len mielony ale świństwo (jem z serkiem) bo parzone nie chce mi przejść przez gardło i od razu mam odruch wymiotny :baffled:

jarzebinka życzę udanej imprezki i miłej wizyty teściowej ;-)
 
Beatko, ja wiem,że łatwo się mówi itp. ........, ale troszkę więcej wiary w sukces i powodzenie, więcej optymizmu, musi sie udać i tyle, jak nie teraz to za miesiąc, ale musi :tak::-D:tak:

a spotkanko się udało, było miło, kameralnie i sympatycznie, spacerek zajął nam 3 godzinki i umówiłyśmy sie juz na następny spacerek jak będzie cieplej i słoneczniej :-D:-):laugh2:

miłego iweczorku i przytulaśnej nocki :laugh2::-D:laugh2:
 
Cześć

Medio mam 30 dniowe cykle, ale poczekam do 23 kwietnia, dzięki za słowa otuchy.

Stokrotko trzymam kciuki za II.

Jarzębinko fajnie że spotkanie się udało.

My dziś byliśmy w kinie na filmie- Koń morski- legenda głębin a potem w Muzeum Wojska Polskiego. Zmarzłam okropnie, bo strasznie wiało i musiałam podziwiać stare samoloty i jakieś zardzewiałe działa.......;-)

DOBRANOC
 
reklama
Dzisiaj pół dnia spędziliśmy ze znajomymi. Naprawdę pomaga mi oderwanie sie od tego wszystkiego, zajęcie myśli czymś innym, nawet kilka razy udało im sie mnie rozśmieszyć
 
Do góry