reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Beatka, Medio, dobrze,że Wasi mężowie tego nie czytają ???? bo by sie za głowe łapali, co wy wypisujecie :tak::-):tak: a dobrze też że nie pracujecie, bo mąż musiałby być chyba na telefon - test pokazał,że teraz, to telefon do mężą i spotkanko w sypialni ...... nieważne jak apora dnia, ważne,że teraz i już .................... :laugh2:
 
reklama
Dziewczyny pamietacie możę jak rosły wasze dzieci ????
Bo dziś gadałam ze szwagrem i zapytałam ile waży ich 3 tygodniowa córka powiedział ze w śpioszkach 5 kilo a jak się urodziła ważyła 3 kilo wiec przez 3 tygodnie przybrała prawie 2 kilo dla mnie to niemożliwe bo patrzyłam w książeczke mojego młodego i w 6 tygodniu życia miał 1900 na plusie i był na butli a ta mała jest na cycku
Sprawdzałam też w necie że przyrost miesięczny to 600 czyli powinna ważyć koło 3.600 a nie 5 kilo
a wy może pamietacie jak to było?????
 
Cześc jarzebinka co slychać????
Dobrze że mężowie tego nie widzą hihihihi ja sama też czasem wypisuje takie rzeczy że mój jak by to zobaczył to chyba by mi zabrał moduł od neostardy
 
Cześc jarzebinka co slychać????
Dobrze że mężowie tego nie widzą hihihihi ja sama też czasem wypisuje takie rzeczy że mój jak by to zobaczył to chyba by mi zabrał moduł od neostardy

Mój mąż wie tyle o ile o czym ja pisze , śmieje się z tego, ale mi nie broni, tylko
mówi bym jego zdjęcia nie dała.:-p

Mój mały jak sie urodził to ważył 3900,wzrost 57, teraz ma 6 lat i waży 24 kg i ok.132 cm wzrostu.:blink:
 
Dziewczyny pamietacie możę jak rosły wasze dzieci ????
Bo dziś gadałam ze szwagrem i zapytałam ile waży ich 3 tygodniowa córka powiedział ze w śpioszkach 5 kilo a jak się urodziła ważyła 3 kilo wiec przez 3 tygodnie przybrała prawie 2 kilo dla mnie to niemożliwe bo patrzyłam w książeczke mojego młodego i w 6 tygodniu życia miał 1900 na plusie i był na butli a ta mała jest na cycku
Sprawdzałam też w necie że przyrost miesięczny to 600 czyli powinna ważyć koło 3.600 a nie 5 kilo
a wy może pamietacie jak to było?????

Stokrotko, te dane to są takie ogólne..tak naprawdę różnie to bywa, u mnie byl bardzo duży przyrost wagi u synka,jak sie urodzil to byl maleńki 2670 i 48cm..a na pierwszym szczepieniu (w 6tygoniu) ponad 4,700 kg (nie pamietam dokladnie)
bardzo szybko nadrobil (byl malym wczesnieczkiem bo wyciagneli mi go przez cc za wczesnie,choc tlumaczylam "baranom" do skótku że mam bardzo dlugie cykle i szymon jest poczety w 38dc,a wyciagali mi go w 40tygodniu ciazy ale wg OM) no i Szymon byl na butli bo nie chciał cyca. Teraz jak patrze na jego zdjecia to nalany naleśnik straszny...ale to tak na początku, czyli nadrobił zaległości wcześniaczka, a potem juz normalny przyrost. Obecnie należy do raczej drobnych dzieciaczków ale proporcjonalnych (waga do wzrostu) wczoraj bylismy na szczepieniu to waga na 18m - 10220/79cm
 
Kasiu mój tez przybrał niecałe 2 kilo (1900) w 6 tygodni i lekarka mówiła że ma bardzo duży przyrost wagi
No to teraz jestem w całkowitym szoku :szok::szok::szok::szok::szok: bo jak mój w 6 tyg przybrał 2 kilo
a córka szwagra w 3 tygodnie 2 kilo to za 3 kolejne bedzie ważyła 7 kilo dziecko które ma 6 tygodni :szok::szok::szok::szok::szok: poprostu nie mogę w to uwierzyć

Medio masz duzego synka ;-)

Mój młody ma 2 latka i miesiąć i 16 kilo 100 cm tez jest spory ale wagi po nim nie widać hohiihihihih jest chudy jak patyk
khfo1056490976m.jpg


a to on z 2 urodzin
 
Kasiu mój tez przybrał niecałe 2 kilo (1900) w 6 tygodni i lekarka mówiła że ma bardzo duży przyrost wagi
No to teraz jestem w całkowitym szoku :szok::szok::szok::szok::szok: bo jak mój w 6 tyg przybrał 2 kilo
a córka szwagra w 3 tygodnie 2 kilo to za 3 kolejne bedzie ważyła 7 kilo dziecko które ma 6 tygodni :szok::szok::szok::szok::szok: poprostu nie mogę w to uwierzyć

Medio masz duzego synka ;-)

Mój młody ma 2 latka i miesiąć i 16 kilo 100 cm tez jest spory ale wagi po nim nie widać hohiihihihih jest chudy jak patyk
khfo1056490976m.jpg


a to on z 2 urodzin
Ale z niego przystojniaczek:-);-):happy:.Śliczne ma oczka.:tak:
 
Cześć Kobietki!
Z tego co wiem to z przyrostem wagi u dzieci jest różnie. Moja przyjaciółka urodziła synka : Waga 3 750 i długi był na 54 cm. Po dwóch miesiącach ważył już 6,5 kg. Jest karmiony piersią. Bardzo duży chłopak z niego. Moje dziecko przybierało wolniej a urodził się 3790 kg i 56 cm.
No ale ja bardzo krótko karmiłam piersią, po 1,5 miesiąca musiałam przejść na butlę, bo po operacji zaczoł mi zanikać pokarm i jeszcze do tego doszła skaza białkowa Bartoszka.
 
reklama
Stokrotko śliczny ten twój synek. Co do przyrostu masy- 2 kilo w pare tyg to naprawde sporo.

Medio co twój mąż taki wstydliwy??????

My już po kolacji, badanka zaliczone, teraz czekam na przyjemny wieczorek.
 
Do góry