reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tak Kevinko, zwykle 23-24. dziś 26 dzień i szok,bo ani test ani okres:oops: trzymma kciuki za kazda starajaca sie, nie w listopadzie to grudniu. Cierpliwosc sie jeszcze nie konczy😍 Jeśli przyjdzie okres,to przy nst staraniach w okresie owulacyjnym będzie codziennie...juz nie bede patrzeć na odstepy. i regeneracje nasienia...Jak króliki z mężęm, sąsiadem, listonoszem,panem z elektrowni😂😂 ( zart oczywiscie)
 
reklama
Hej dziewczyny napiszę moje starania odnośnie planowania płci. Mam w domu dwóch chłopców i bardzo chciałam dziewczynkę. Wczoraj zostało potwierdzone że na 100 procent dziewczynka. Nie wiem czy to przypadek czy udało mi się dopomóc losowi. Oto co robiłam. Zaczęłam okolo miesiąc przed zajęciem w ciążę ponieważ udało się w pierwssym cyklu. Suplementy: ja saw palmeo, trochę lukrecji ale raczej okazjonalnie trochę mg ale też nie regularnie. Mąż lukrecja i Ole. Dieta ja dużo nabiału, gorzka czekolada, brak śniadań, (zawsze jadłam pieczywo razowe i starałam się zdrowo odżywiać) pieczywo tylko białe, dużo płatków kukurydzianych, sok z żurawiny, bardzo mało warzyw, z owoców głównie truskawki, ryby, sushi. Przed chłopakami odstawiłam alkohol. Tu co drugi dzień małe piwo w okresie owulacji. Odstawiłam pomidory, banany i ziemniaki. Mąż sok z żurawiny, ograniczył pomidory i ziemniaki ale trochę jadł. Kawę piliśmy jak zwykle. Oprócz tego zwróciłam uwagę na jony o których tu pisaliście, kupiłam lampę solna i chodziłam w koralikach z kamienia z jonami dodatnimi nie pamiętam jakie ale tu dziewczyny wymieniały które to mają być. Przy chłopakach stosunek co drugi dzień, przy drugim synku nie pamiętam ale nieregularny a tym razem od końca okresu do dnia po owulacji codziennie. Starałam się robić jak najwięcej rzeczy inaczej niż przy chłopakach. Do tego jestem parę kilo na plus w porównaniu do okresu pierwszych dwóch ciąż ( jakieś 4kg). Może się komuś przyda. Pozdrawiam i życzę udanych starań i wymarzonej płci
 
Hej dziewczyny napiszę moje starania odnośnie planowania płci. Mam w domu dwóch chłopców i bardzo chciałam dziewczynkę. Wczoraj zostało potwierdzone że na 100 procent dziewczynka. Nie wiem czy to przypadek czy udało mi się dopomóc losowi. Oto co robiłam. Zaczęłam okolo miesiąc przed zajęciem w ciążę ponieważ udało się w pierwssym cyklu. Suplementy: ja saw palmeo, trochę lukrecji ale raczej okazjonalnie trochę mg ale też nie regularnie. Mąż lukrecja i Ole. Dieta ja dużo nabiału, gorzka czekolada, brak śniadań, (zawsze jadłam pieczywo razowe i starałam się zdrowo odżywiać) pieczywo tylko białe, dużo płatków kukurydzianych, sok z żurawiny, bardzo mało warzyw, z owoców głównie truskawki, ryby, sushi. Przed chłopakami odstawiłam alkohol. Tu co drugi dzień małe piwo w okresie owulacji. Odstawiłam pomidory, banany i ziemniaki. Mąż sok z żurawiny, ograniczył pomidory i ziemniaki ale trochę jadł. Kawę piliśmy jak zwykle. Oprócz tego zwróciłam uwagę na jony o których tu pisaliście, kupiłam lampę solna i chodziłam w koralikach z kamienia z jonami dodatnimi nie pamiętam jakie ale tu dziewczyny wymieniały które to mają być. Przy chłopakach stosunek co drugi dzień, przy drugim synku nie pamiętam ale nieregularny a tym razem od końca okresu do dnia po owulacji codziennie. Starałam się robić jak najwięcej rzeczy inaczej niż przy chłopakach. Do tego jestem parę kilo na plus w porównaniu do okresu pierwszych dwóch ciąż ( jakieś 4kg). Może się komuś przyda. Pozdrawiam i życzę udanych starań i wymarzonej płci
dzieki Kochana! A jak sie czujesz, ktory to tydzien ciazy??
 
22 tydzień, czuję się dobrze tylko męczy mnie zgaga. A Ty starasz się o dziewczynkę?
Taki mam plan. Najpierw będę odstawiać ssaka od piersi. Myślę ze za ok 2 msc zacznę. Zmiany juz poczyniłam w diecie mojej i męża. Nie umiem jednak zrezygnować ze sniadan. Jem he później No i mało kaloryczne, mleczne. To i tak dużo jak na mnie. Takze mały kroczek do przodu ;). Jak odstawie to wdrożę suple. Maz wcześniej będzie faszerowany haha no i zobaczymy. Fajnie ze 1 msc w suple u Was juz pomógł. Dobrze słyszeć.
 
Hej dziewczyny napiszę moje starania odnośnie planowania płci. Mam w domu dwóch chłopców i bardzo chciałam dziewczynkę. Wczoraj zostało potwierdzone że na 100 procent dziewczynka. Nie wiem czy to przypadek czy udało mi się dopomóc losowi. Oto co robiłam. Zaczęłam okolo miesiąc przed zajęciem w ciążę ponieważ udało się w pierwssym cyklu. Suplementy: ja saw palmeo, trochę lukrecji ale raczej okazjonalnie trochę mg ale też nie regularnie. Mąż lukrecja i Ole. Dieta ja dużo nabiału, gorzka czekolada, brak śniadań, (zawsze jadłam pieczywo razowe i starałam się zdrowo odżywiać) pieczywo tylko białe, dużo płatków kukurydzianych, sok z żurawiny, bardzo mało warzyw, z owoców głównie truskawki, ryby, sushi. Przed chłopakami odstawiłam alkohol. Tu co drugi dzień małe piwo w okresie owulacji. Odstawiłam pomidory, banany i ziemniaki. Mąż sok z żurawiny, ograniczył pomidory i ziemniaki ale trochę jadł. Kawę piliśmy jak zwykle. Oprócz tego zwróciłam uwagę na jony o których tu pisaliście, kupiłam lampę solna i chodziłam w koralikach z kamienia z jonami dodatnimi nie pamiętam jakie ale tu dziewczyny wymieniały które to mają być. Przy chłopakach stosunek co drugi dzień, przy drugim synku nie pamiętam ale nieregularny a tym razem od końca okresu do dnia po owulacji codziennie. Starałam się robić jak najwięcej rzeczy inaczej niż przy chłopakach. Do tego jestem parę kilo na plus w porównaniu do okresu pierwszych dwóch ciąż ( jakieś 4kg). Może się komuś przyda. Pozdrawiam i życzę udanych starań i wymarzonej płci
Gratulacje super jak marzenie się spełnia 🙂 ja czekam na swoje ale zanim poznam jeszcze chwilkę muszę poczekać.
Mi z takich staranek wyszedł drugi chłopczyk więc teraz też chciałam zrobić wszystko inaczej 😉
 
@Magic_87 mam wyniki tsh na te chwilę. Możesz mi powiedzieć co to znaczy?
Screenshot_20201113-124716_Chrome.jpeg
 
reklama
Na moje oko masz nadczynność tarczycy, powinnaś iść do endokrynologa, nadczynność tarczycy jest właśnie m.in powodem niepłodność. Ja zazwyczaj walczę z niedoczynnością i wtedy muszę brać leki.
O kurczę [emoji19] a wiesz jak wygląda leczenie przy nadczynosci ?
Jeszcze czekam na telefon od ginekologa bo jestem na liście rezerwowej i myślałam by z nim najpierw skonsultować wyniki i jak zalecił to wtedy do Endo się udac
 
Do góry