reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miciurko kochana no nie gadaj że córcia będzie u was? [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] O ja cię super kochana,mam nadzieję że tak zostanie i obie doczekamy się tego różu i brokatu [emoji176][emoji176][emoji176] u mnie 13tc leci
 
reklama
@Biedronka0506 gratulacje
@leeleeth powodzenia życzę, kiedy będzie pewne że mała na 100% wasza? Smieszek z niej. A oczy błyszczą. Kochaniutka.

@gorligorligor ostatnio właśnie zastanawiałam się ile to już minęło jak nam tu pisałaś że urodzilas i myslalm ze będzie to 3 mies a to już tyle!! Fajny bąbelek. Ile mają starsi lat?

@Miciur-ka przeczytałam wszystkie twoje wpisy dot egs i idę w tą stronę. Sledzisz jeszcze temat? Ilu się udało a ilu nie? Jakbyś miała czas to podeślij więcej info.

Tak ostatnio szukalam przykładów gdzie rodzina ma tyle synów 3,4,5 i w końcu corka. Znacie takich. Tylko że trzeba szukać wśród starszych bo teraz ludzie mają mało dzieci. Ja znam jedna gdzie 4 dziewczynka po 3 chlopcach ( moja kol z klasy).
 
Ann89 - ja mysle ze ja sie wylamie z tlumu i bedzie synu ;) , hehe ,nie wiem lekarka mowila ze corka i faktyko plqsko bylo sama.lukalam, ale laska z nubowych teorii twierdzi ze syn, a szczerze powiem ze bylam na takim skanie ze tam widze nub i plaski dziewczecy i chlopiecy tez takze ja nie wiem, mowie do brzucha per on zeby sie przyzwyczaic juz w razie co, no i szukam imienia dla chłopca dopiero bede wiedziala za jakis miesiac ,

Ale u Ciebie mega dziewczynkowo wyglada! Takze super [emoji7] , a jak sie czujesz?
 
Anija tak sledze temat, i jak cos na priv pogadamy, nie bede tu zanudzac ;) - tylko szkoda ze nie zdazylam.sama egsa ogarnac hahha
 
Rzeczywiście dużo dziewczynek się szykuje. Ale to cudownie, że się jednak udaje.
Belle a u ciebie dziewczynka też?
 
Mieszka u mnie zdrowa dziewczynka, piszę w skrócie bo wracam z wizyty. Waży 213 g. Potwierdzona drugi raz [emoji171]Zobacz załącznik 947400
Biedroneczka ogromnie Ci gratuluję :) Będzie mała księżniczka, marzenia się spełniają! Wiem jaką radość czujesz. Ja jak wracałam z wizyty co się dowiedziałam, ze dziewczynka, pół drogi do domu (a mieszkam 25 km od przychodni) płakałam ze szczęścia :)
 
Hej dziewczyny

Biedronka - gratuluje zdrowej córci!

Belle a ty jak tam?

Mihasia- slodka coreczka , ale.ma sliczne oczka! [emoji7]

Ann89- nubek bardzo plaski dziewczynkowy ktory to byl tc?troszke idzie do gory ba koncu ale nieznacznie, mam nadzieje ze sie nie podniesie i zostanie corcia ! Mocne kciuki i mysle ze cora bedzie, :)

Martoosia- dlatego lepiej nie isc patrzec nuba bo naprawde czlowiek tylko traci głowę z tym, co tam widac , a duzo nubow sie naogladalam, i naprawde moze byc plasko 12+ a 13+ juz zmiana i szok, chyba lepiej poczekac na ten 15 tydz i juz zobaczyc czy cos wystaje czy nie, ale u Ciebie nawet z tym cypelkiem.to on idzie do dolu, i tez powinna byc corka, (mysle ze jest) daj znac ,

Kiedy za to ja sie dowiem czy tej mojej wstępnej corce przez.lekarza cos uroslo czy nie [emoji85], chyba następnym razem jesli taki bedzie (choc narazie nie przewiduje) to nie pojde na nuba tylko przed i po [emoji23]
Oja Miciurka po cichu gratuluję córeczki. Życzę Ci z całego serca żeby nic się nie zmieniło. Ślemy z Klarką rożowe fluidy aby zaczarować dzidziusia :)
 
reklama
Hej hej. Najstarszy skonczy wiosną 9 lat,drugorodny skończy zimą 8 lat,trzeci muszkieter niedługo 3 latka i dziubelek elemelek w marcu pół roczku :) ekipa nie do zdarcia. Z ręką na sercu Wam się przyznaję,że w życiu za Chiny bym nawet nie przepuszczała,że będę mamą samych synów. Moglabym się założyć kilka lat temu o wszystko.
 
Do góry