reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jestem. Małe podsumowanie.

Przytulanko zaraz po @, jednokrotne, na gęstej, lepkiej, białej wydzielince (przepraszam za dosadność), zdecydowanie przed Owulacją wg. NPR (obserwacja cykli od lat) dało nam ..... zdrowiutkiego chłopczyka. Założenie było córeczkowe. Ykhym... Nie wiem co powiedzieć. Cieszę się, że maleństwo zdrowe, no ale.....

Potwierdzone ewidentnie, widziałam kilka razy na usg. Na pamiątkę mam foto buziuni, portrecik jakby, gdzie dzieciątko zakłada rączki na głowę i nie chce się pokazać. Śpi. :)
Kto wie, może po porodzie płeć znowu okaże się inna.... ;)
Pozdrawiamy cieplutko i życzę owocnych starań.
Gratuluję przepięknego chłopczyka :) no cóż...zdaje się zauważyć, że przeplatają się tu pomyślne rezultaty BDM oraz tak jak w Waszym przypadku - w przyszłości testowaną przeze mnie metody Lady comp baby, która zakłada zupełną odwrotność. Jakby nie było - raz jeszcze gratuluję! Kto wie...Może i mnie kiedyś też tak się uda jak Wam ;)
 
reklama
Jestem. Małe podsumowanie.

Przytulanko zaraz po @, jednokrotne, na gęstej, lepkiej, białej wydzielince (przepraszam za dosadność), zdecydowanie przed Owulacją wg. NPR (obserwacja cykli od lat) dało nam ..... zdrowiutkiego chłopczyka. Założenie było córeczkowe. Ykhym... Nie wiem co powiedzieć. Cieszę się, że maleństwo zdrowe, no ale.....

Potwierdzone ewidentnie, widziałam kilka razy na usg. Na pamiątkę mam foto buziuni, portrecik jakby, gdzie dzieciątko zakłada rączki na głowę i nie chce się pokazać. Śpi. :)
Kto wie, może po porodzie płeć znowu okaże się inna.... ;)
Pozdrawiamy cieplutko i życzę owocnych starań.
Kochana i tak masz w domu to i to, miałaś szczęście zaznać już szczęścia córeczkowego (czego zazdroszczę), więc jest super. Śliczna buzia maleństwa, niech rośnie duży na pociechę <3
 
<3 Bardzo dziękuję za tyle miłych słów. :)

Napisałam, może komuś się przyda. :)
Najważniejsze, żeby dzieciątko było zdrowe, a płeć ... bywa bardzo różnie. W większości przypadków się udaje, ale nie zawsze.
Ja mam już ostatnie (planowane) dzieciątko.
 
Z którego tygodnia jest to drugie zdjęcie? Ja nie mogę nazwać się żadna specjalistka, czas to nie wiem na co patrzę, ale tu ewidentnie wygląda na jądra i siusiaka.
Ja mam takie zdjęcia z 16tc, w czwartek idę na kolejne usg.
Ann Wg mnie dziewczynka,
Nie widac zadnych czesci chlopczykowych - no chyba ze cos sie mega zawinelo przykleilo itp ;), ja juz bym inwestowała w róż :) ,

A dla zainteresowanych w google wpisujac potty shot girl i potty shot boy mozna obczaic o jaka roznice chodzi

Kitqa- wpadka [emoji23] bez egs, szok po tylu miesiacach robienia BDM , zonk [emoji28]
 
Witajcie. :)
Nieco za późno znalazłam wąteczek. 12 607 stron nie dam rady nadrobić, nawet do rozwiązania.

Widzę, że są tu mądre i doświadczone dziewczyny, dlatego poproszę o pomoc.
Nieco szczegółów:
Nasze starania były w 7 d.c. i potem miesiąc nic. Hmmmm. Jestem starszawa, więc kolejny punkt dla mnie. :) Długie cykle po 30 dni, więc nawet jakby O było wcześniej, to i tak na 100% nie utrafiłam w punkt. Śluz bardzo gesty, lepki, bez oznak i konsystencji płodnego. Byłam przekonana, że nic z tego w tym miesiącu i jeszcze raz czy dwa cykle popróbujemy... ;)
Mając córeczkę i synka zdecydowanie celowałam w dziewczynkę. Po usg prenatalnym w 12 tyg. Doktor, specjalista fmf potwierdził moje przypuszczenia, będzie córeczka. :) Jak ja się ucieszyłam. Tak, będzie ONA. I tak cieszyłam się kupując śliczne, maleńkie, różowe ciuszki, aż w 18 tyg.moja ginekolog (nie od fmf) pokazała mi wdzięczną pozycję od "tyłu i od dołu" demonstrując... jąderka i siusiaczka! :O Byłam w ciężkim szoku, nie mogłam jej uwierzyć. JAK to? Przecież miała być dziewczynka!!! Drogą dedukcji uznałam, że moja pani dr.się nie zna, nie jest specjalistką od fmf, więc na pewno pępowinkę bierze za siusiaka, bywa. W 22 tyg. Pan ginekolog (musiałam dojeżdżać na badanie połówkowe do specjalisty z certyfikatem) ponownie potwierdził dziewczynkę, co nawet opisał w badaniu. :) Ulżyło mi ogromnie, aż do 26 tygodnia, kiedy to mój zaufany dr.przyjmujący tylko prywatnie robiąc usg namierzył.... synka! :( Ja tam nic nie widziałam, jak już to chwilowo śmigneły mi wargi i tyle. Pan druknął mi foto. I teraz zagwozdka: czy mam wesołą córeczkę z wydatnymi wargami, która od czasu do czasu upycha pępowinkę między nogami robiąc doktorów (i matkę) w konia, czy to nieśmiały chłopiec zaciskający nóżki i czasem chowający "sprzęt". Jestem w 29 tygodniu, mam diagnozy pół na pół. :( Dalej nic nie wiem. A Wy jak myślicie?
Załączę zdjęcia oraz opis, to co mam. Ciąża prowadzona głównie na nfz, więc z wizyt państwowych nie chcą dawać fotek.

Acha, mam koleżankę stosującą npr.
Pierwszą córeczkę ma z 5 d.c. "bo wtedy jeszcze można", a synka też ma z 5 d.c. "bo ostatnim razem to był przypadek i jeszcze można bez konsekwencji".
U innej, po in vitro jest córeczka.
U jeszcze innej (45 lat) też dziewczynka... I bądź człowieku mądry.

Wezmę, kto będzie, w końcu moje dzieciątko, ale 21 wiek, 7 m-c ciąży i nadal nie wiadomo kto zacz?

Mogłybyście podzielić się doświadczeniami w diagnozowaniu płci? Jak myślicie, kogo noszę pod sercem?
Pozdrawiam :)
Chłop na bank!! Gratulacje
 
Ann Wg mnie dziewczynka,
Nie widac zadnych czesci chlopczykowych - no chyba ze cos sie mega zawinelo przykleilo itp ;), ja juz bym inwestowała w róż :) ,

A dla zainteresowanych w google wpisujac potty shot girl i potty shot boy mozna obczaic o jaka roznice chodzi

Kitqa- wpadka [emoji23] bez egs, szok po tylu miesiacach robienia BDM , zonk [emoji28]
Właśnie wczoraj dodałam się do grupy tej co tu któraś z Was polecala, ktora ocenia te zdjecia usg wczesnego z nubami potty shot i tam tez twierdza ze dziewczyna. Przejrzałam też już cała galeria i chłopięce narządy w tym tygodniu ciąży już są bardzo widoczne z tej perspektywy. Zresztą mam chłopców i ich stare usg na których ewidentnie bimbaja jajeczka.

Mąż się mnie dopytuje czy na pewno dziewczynka jak widzi moje zakupy [emoji16] ale ja już od razu po usg poleciałam po pierwszy ciuszek, a ze sklepów internetowych już spływają akcesoria w kwiatowe wzory, ogarniam co typowo chlopiecego chce sprzedać. Mimo że pewność jest po porodzie, dla mnie to na pewno jest moja mała wymarzona córeczka.
 
reklama
Do góry