reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Szczypiorkowa tak to jest że testy trzeba robić często. Pewnie pik miałaś wcześnie rano i dlatego późnym popołudniem już blady. Dzialajcie dziś i jutro do poprawki;)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kinga dziękuję. Z synem zaszlam w ciążę 7 lat temu jeszcze tego wątku nie bylo i moja wiedza prawie żadna ale coś tam zrobiłam. Przede wszystkim mieliśmy z mężem mnie stresow, na etacie a nie jak teraz na działalności, praca 8 godzin i luz. Odżywialismy się na bogato że tak powiem był na to czas aby jeść regularnie i porządnie, mało imprezowalisny prawie zero alko bo młode małżeństwo cieszylismy się sobą. Miałam wtedy bardzo krótkie mega regularne cykle, 10 dc owu. Przytulanka były 6dc albo 7 dc, potem wyjechała na 3 dni i w 10 dc byłam na monitoringu i lekarz powiedział że owulacja już tuż tuż wueczorem/w nocy będzie, no i tego 10 dc przytulanka. Brałam wiesiołek i kwas foliowy tylko, po tym wiesiołku miałam mega dużo śluzu gdzie bez niego było go całkiem sporo. Po porodzie też śluz mi zanikl, to też może pomogło teraz z córką. To by było tyle, ważnym aspektem jest ze mój mąż miał wtedy 30 lat był w siłę wieku, nie przemęczony, że tak powiem sorry szczegółowo ale szybko było po sprawie a ilościowo spermy dużo więcej. Teraz było zupełnie inaczej mąż dużo pracował mnóstwo stresow mało jadł, najczęściej 1 raz dziennie, mało spał. Ilościowo spermy naprawdę dużo mniej, no i nie zawsze dawał rady. Nawet nie myślałam żeby bral jakieś suplementy bo i bez nich nie było łatwo zajść.
 
Zonami, dużo zrobiłaś +trochę szczęścia i mam nadzieje ze u płci Twojej dzidzi już nic się nie zmieni. Z różnych źródeł masz znaki ze córeczka. Powoli gratuluje. Staranka konkretne.
U mnie dzisiaj prawie pozytyw. Czekam na męża. Mam nadzieje, ze uda nam się zdobić jeden strzał. Sama nie wiem ile do ovu, ale myśle ze jutro max pojutrze nadejdzie.
Szczypiorkowa, ale masz emocji w tym cyklu. Zdrowka!;) czekamy za tem na wyniki działań. Nie martw się, mój mąż już tez ma dość tych staranek. Ja podobnie, ale jak już nawazylam piwa to trzeba to wypić.
Leeleth, Miciurka kiedy testujecie?
Imama, niezły numer z wnuczka ciotki.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica ja też po cichutku dziękuję, narazie za gratulacje zdrowego dziecka, czekam na magiczny 20 tydzień i zaczynam rozowy szał. Strzelalam bym dziś ją też miałam taki prawy pozytyw, kreska testowa ciut bledsza od kontrolnej i miałam owu za niecałe 48h, więc idealnie.
 
Zonami, dzięki za radę. Już po przytulankach [emoji12]
Teraz będę się wsłuchiwała kiedy przyjdzie ta ovu. Jestem ciekawa-niby w odstęp nie wierze, ale jakoś trudno mi się od niego wyzwolić.
Do magicznego 20 tyg masz jeszcze 1,5 mies. Zleci szybko.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zonami, a dprawdzalas pH przed i po stosunku? U mnie przed było 4,5 a po 7.
Ale postanowiłam sobie ze niczego nie wkładam, 0 żeli, globulek itp. Może jutro rano zaaplikuje polowe tubki Medivag. Dziewczyny co myślicie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zonami gratulacje trzymam kciuki za potwierdzeniebdziewuszki ale jak mowisz najwazniejsze to zdrowe bobo. Ja po poronieniu jak nie moglam dlugi zajsc to juz myslalm tylko zeby zajsc w ciaze i wierzylam ze bedzie dziewucha no niebudalo sie. Moze teraz ;) wlasnie wyczailam dni plodne sie u mnie zaczely tak na noc. No ale ja ten cykl odpuszczam bo musze diete podreperowac i ph. Jeja jak ja zre te słodycze:( ale zapisałam sie na fitness :)
Przy BD tylko jeden stosunek przed 3dni przed owu tak? I pomiedzy wogole nawet z zabezpieczeniem?
 
Gosica nigdy nie mierzylam ph, używałam codziennie 3.5 lactacyd i 3 dni przed rephresh oraz godzinę przed rephresh. On utrzymuje ładnie ph w okolicach 4 zaufalam mu i nie chciałam się stresować więc nie mierzylam. U mnie z tym ph coś jest w okresie starań o synka miałam co chwilę infekcje, moim pierwszym objawem ciąży była ostra infekcja jeszcze przed testem brałam macmiror natomiast teraz zero infekcji od kilku lat, żadnych uplawow swędzenie itp a infekcja to wyższe ph więc coś w tym jest. Trzymam kciuki aby to był wasz cykl. Ja w tym okresie owu piłam taki apteczny okropny sok z żurawiny polecam bo on na pewno zakwasza.
 
reklama
Zonami widze duzo podobienstw u Ciebie.

Ja synka mam 8letniegi i tez wtedy bralam wiesiolka seks w owu nic wiecej zadnych innych metod.

Znow z corka zaszlam 3 miesiace po biochemicznej tez bralam acard i odpuscilam w tym cyklu w ktorym zaszlam sylk.
Co do diety to raczej odzywalam sie podobnie.
Seksy byly codziennie przez dni plodne.


Aaaa i po cichu gratulueje;-)

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry