reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maran-atha. ..równowaga jest ;).Rowniz pozdrawiam cue mocno .Bardzo pragnelam tego dzieciatka i bardzo sie denerwowalam zeby bylo zdrowe bo jakby nie patrzec u mnie juz nie ten wiek...kiedy lekarz powiedział po prenatalnym ze jest wszystko jak trzeba to ze szczęścia sie poplakalam.a jak zapytal czy chce znac płeć mowie mu ze znam ...czuje ze synus. Potwierdzil...jak moglabym nie byc szczesliwa;).
Ze starszym synem bylam dzis na zakupach ...chcial juz tylko kupowac malutkiemu....az sie z niego smialam bo latal jak baba miedzy polkami z butami i krzyczal o to tylko to mamo ...albo to ;)...szal radosci
 
reklama
Akuku - dokładnie myślę tak jak Ty z czwartym bobasem, ale czy się zdecydujemy czas pokaże....

marathan - ale się uśmiałam z twojej średniaczki, moja też jak czasem coś powie to boki zrywamy :-D. Ale też trudny okres mamy z nią bo zadziorna się zrobiła, na swoim chce postawić zawsze, o nic się nie pyta i wszystko sama robi jak uważa, choć zna zasady nic sobie z tego nie robi, niestety w pokoju za karę często ląduje 5 razy dziennie :wściekła/y:, ale liczę że coś jednak z tego mojego gadania zostaje u niej w głowie i że wkrótce bardziej będzie się stosowała do zasad. Z jednej strony dobrze że szkoła bo jakiś dzień bardziej będzie zorganizowany, ale z drugiej jak sobie pomyslę o wstawaniu o 6 rano i gonitwa żeby wszystkie uszykować na 8 to mnie już osłabia. Ty masz lepiej z tą 8.50. U nas od 8 do 11.20 średniaczka, a starsza zwykle jest do 12.30 - więc niewiele tej "wolności" ;-)

Anuffi - serdeczne gratulacje !!!!! Ja też nie byłam zawiedziona mimo planowania synka bo ja od zawsze chciałam mieć min. 2 córki, czuję się matką córek zdecydowanie, ale troche było mi przykro że mąż nie będzie miał kompana do oglądania meczy czy pomocnika przy różnych męskich zajęciach. Dziwne to trochę bo mąż nigdy nie napierał na syna, a teraz miał nawet pretensje że mu wmawiam tego chłopca, a on jest właśnie typowym tatusiem córeczek, ale myślę że głębi ducha marzy o synku, a może mi się tylko tak wydaje.....
 
Hej dziewczyny to ja się trochę wypowiem mimo że się nie staram - ponoć samo karmienie piersią trochę przesuwa 'szale' w stronę posiadania dziewczynki ;)

Akuku- slodziutka Alicja - pięknie wygląda w tych kolorach , :)
 
Miciurka czy to prawda z tym karmieniem to nie wiem bo karmilam Alexa jak zaszlam w ciaze z Vikim a chlopiec w 100% :)
Mysle ze kazdy ma pisane i organizm kobiety juz wczesniej wie jakie plemniczki bedzie przyciagal.
 
Akuku - to jest pewnie uzależnione od ilości hormonów w organizmie tez w danym czasie , widzisz ja z tych przypadków których znam koleżanki , rodzina wszyscy dziewczynki w czasie karmienia piersią - jak zachodziły :)

Chyba za dużo jest czynników żeby tak moc spełniać je wszystkie - najważniejsze że czujesz się spełniona :) - a przedemna jeszcze wszystko bo mam planach starania o córkę zobaczymy co z tego wyjdzie dlatego namiętnie podczytuje posty - na przyszłość ;)
 
Widzę że mamusie które chciały synka mają znowu córeczki i odwrotnie eh ja mam dwie córki i marzę o synku i kurczę widzę że ciężko zaplanować płeć :) Ja narazie czekam na zrobienie testu ciążowego do okresu :)
 
reklama
Miciurka ja zanim zaszlam w ciaze z Vikim tez planowalam plec.. robilam testy owulacyjne i staralam sie spelniac inne czynniki.. nie udalo sie.. mimo ze cala ciaze bylam pewna ze dziewczynka..calkiem inaczej sie czulam niz w ciazy z Alexem.
Gdyby druga byla dziewczynka to juz by nie bylo Emilka ani Ali.. ciesze sie ze jest tak jak jest. Fajnie miec duza rodzine :)

Aga30+ kcuki za testowanie ;)
 
Do góry