reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jestem dziewczyny, ale nic nie wiem :no: Ginek patrzył patrzył ale twierdzi że tak maluszek dupskiem obrócony, że nie da rady nic stwierdzić i że nadal 50/50. Potem jednak dodał, że jak tak długo płeć się nie ujawnia to jednak częściej dziewczynki z tego okazują więc mnie nie pocieszył :no: no ale dobrze, że szczerze mówi. I wciąż pyta czy czuję się inaczej, a ja (poza innym jedzeniem, które pewnie nic nie oznacza), czuję się tak samo.

Ale ogólnie wszystko w porządku, maluszek ma 11cm :-) i jest nadal o tydzień starszy niż z om. Od początku ciąży mam już 4,5kg na plusie, no ale nic dziwnego wciąż coś podjadam, żeby mdłości nie dokuczały.

Tak więc dziewczyny bardzo dziękuję za kciukasy i proszę o jeszcze :tak: Kolejna wizyta dopiero 30 kwietnia buuuuu jak ja wytrzymam.
 
reklama
mamuśkamimi, najważniejsze, że maluszek zdrowy :-) To nieujawnienie się i prawdopodobieństwo dziewczynki raczej nie ma związku z odwróceniem się dzidzi pleckami :-D Do 30 kwietnia zleci jak z bicza strzelił, zobaczysz.

Nuuuśka, mnie dalej ból owulacyjny mocno trzyma, a jak u Ciebie? :-D

Roszpunka, zakup zrobiony :-)
 
Ilaczku to ten testosteron co jest u ciebie w stopce to juz jest ten pozniejszy nie ten co mialas w dolnej granicy?
Jak tam wyniki badan? Ok juz doczytalam… kurcze od czego masz taki wysoki progesteron? Mozliwe ze od suplementow?Ja dzis dostalm poczta moje wyniki estradiolu….. lipa mam 39 gdzie norma jest od 12,5-166 :szok:

Piranho corcie masz przepiekna i te oczeta…… ahhhhhh:tak: i wyglada na duza strasza niz dwa latka. Tylko pozazdroscic takiej inteligentnej coreczki, nie slyszy sie czesto zeby dzieci w wieku dwoch latek tak pienie zdania juz budowaly. I co do oczetek to gustujemy w tych samych kolorkach… tylko ze u mnie jest to raczej malo prawdopodobne ze wyjdzie niebieski bo maz ma zielone a ja braz
Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz, licze na to ze przy nastepnych badaniach juz wyniki beda lepsze i nie bede musiala robic juz tego na Wit. D3.W takim razie zamowie dzis ta Mace i bede liczyc na to ze Mg i Wapn mi nie podskoczy jeszcze bardziej w gore niz juz jest.
Piranho prosze zobacz czy moje wyniki sa w miare ok czy totalna klapa..... chyba wsyzstkie raczejw dolnej granicy....:wściekła/y::angry:
Estradiol 39 (12,5-166), FSH 5 (3,5-12,5), LH 4,2 (2,4-12,6)

Zakrecona jutro wizyta,hurrrrraa bedzie widac juz sliczna mala istotke. Daj znac po badankach jak tam sie coreczka miewa

Elle87 a wiec trzymam juz kciuki za ten cykl abyscie jak najszybciej zadziewczynkowali:-)

Daria a moge zapytac gdzie mieszkasz w DE? Synus jest przelodziutki,ach….. krolewicz;-)

Kiraa masz sliczny wykresik,i wyglada bardzo obiecujaco:-). Trzymam kciuki za mala ksiezniczke. Co robisz z wloskami u fryzjerka,cos nowego na wiosne?

Maran no powiem ci ze koszt diety jest MEGA drogi, ja zamowilam w pl wszystkie suplementy i teraz tylko domawiam i starm sie paczki odbierac jak meza nie ma bo by mnie chyba zjadl jak by sie dowiedzial ile w sumie kasy na nasze planowanko idzie…. A jeszcze badania w Pl te co robilam i te co jeszcze bede robic…. Ufffff drogi ten synek…. :sorry:

Nuska po takich mocnych kciukach jakie byly trzymana za dzisiejsze serduszkowania moze wyjsc tylko maly ksiaze. A skoro jajca tak daja o sobie znac to tylko moze byc pozytywny znak. Trzymam kciuki za podwyzke.:-)

Matik….. nie wiem co napisac… tule mocno. Zrob najlepiej te badanka wtedy bedzie wszytsko jasne i bedzie wiadomo jak dalej dzialac

Roszpunka ja zrobilam badania hormonow bo cos mi sie kiedys obilo o uszy ze nieraz po ciazy kobiety maja problemy z tarczyca…. No i u mnie wlasnie jeden wynik wskazywal na nadczynnosc ale reszta byla w dolnej granicy ale jeszcze w normie. No i zrobilam mineraly i testosteron,prolaktyne,etradiol zeby zobaczyc z jakiego pulapu startuje i czy cos u mnie dietka i suplementy dadza, tak dla porownania

Mamakaja, haha ty chcialas miec ciemna teczowke i masz niebieska a u nie jest wlasnie odwrotnie, mozemy sie zamienic, ja nawet kiedys kupilam sobie szkla kontaktowe niebieskie ale na brazie wygladalo jka bys wlozyla zafarbowana niebieska koszulke do brazowych ciuchow

Mamuskamimi szkoda ze tak dzidzia sie ukrywa,ale nadzieja ciagle jest,ajk sie nie myle to niedawo chyba u Marchew sie ujawnilo tez dosc pozno ze bedzie chlopczyk... czyli jeden z niewielu a tez sie ukrywal wsydzioszek :rofl2: bedziemy wytrwale czekac do konca kwietnia i najwazniesze wkoncu to to ze dzidzia jest ok :tak:
 
Piranha - no dokładnie to po co mi to powiedział ? no chyba że jednak coś podejrzewa. Kurcze Ci lekarze coś chlapną, a człowiek się potem zastanawia i analizuje każde słowo. Masz racje czas szybko leci, ale jakoś teraz mi się wydaje, że to wieczność.
Vivienka - niby nadal 50 na 50 ale większość dziewczyn poznaję płeć synków już w okolicy 12tyg,a u mnie mały wstydzioch nie chce nic pokazać Tak jak piszesz przykład Marchewki mnie pociesza nico.
 
Ostatnia edycja:
mamuśkamimi - choćbyśmy miały trzymać kciuki do porodu to będziemy! :tak::-D;-)
(ja akurat w ciążach z chłopcami czułam się inaczej niż z dziewczynkami - więc miałam pewne podejżenia)
 
Przepraszam, ze tak krotko, i ze nie odniose sie do wszystkich:crazy:

mamuskamimi
trzymam dalej kciuki za jajca

nuska
i jak z bolem, lepiej?

piranju
sprzedaj komus Twoja owu:baffled: czy ja jeszcze bedziesz potrzebowac :-)

zakreciu
jak z Mama, jak brzusio... Ale ten czas leci. Ja bylam tylko na grzywce i masce na wlosy, farbe bede robic w nast tyg

dziewczyny czemu tak jest ze te ktore chca miec chlopca maja chlopcowe wyniki i na odwrot!!!!!! :crazy:
 
mamuskaMimi nie przejmuj sie, na pewno chłopczyk tam mieszka tylko jeszcze chce nas wszystkich potrzymac w niepewności :) najwazniejsze ze zdrowy :) do 30 kwietnia zleci szybko I znowu bedziemy sie tu emocjonować, teraz sie zacznie, TY sie dowiesz o chłopcu, Ilaczek wystartuje w sztafecie o chłopca, potem Vivienka sie szykuje a na jesieni pewnie ja wystartuje jak wszystko bedzie dobrze :)
vivienka ja póki co jakos drastycznie nie odczuwam, że dieta chłopieca jest droższa bo ja już od roku wiecej kupuje takich chłopiecych produktow a u nas w IE ceny żywnosci sa wysokie I np mieso wieprzowe I wołowe w podobnej cenie jest, a po za tym to duzo owoców I marzyw kupujemy no u nas najdrozej to wychodza badania bo tu byle jakie badania to w granicy 30E a te podstawowe czyli TSH LH FSH E2 I testosterone 85 a przeciez jeszcze prolaktyna dochodzi I progesterone, wiec to jest masakra najgorsza, dlatego chciałabym jak najwiecej tych badan zrobic w PL . A dzis tez domówiłam pre seed I ASG ;) wiec w przyszłym tygodniu bede odbierac awizo a suplementy od razu zamówiłam na 3-4 miesiace co by maż nie mowił, ze ciagle cos zamawiam a tak, wczesniej zamówiłam I już go oswoilam bo widział szuflade z supelentami a o ASG nic nie mówie mu I I pre seed tez nie wpominałam ;) pewnie mu kiedys wspomne, ale dozuje mu informacje co by sie nie stresowal, ze tyle kasy wydaje na to wszystko bo za same supple juz ze 250E poszło :zawstydzona/y:

zakrecona
no to już tylko chwila I bedziemy nuba oglądać :)
Piranha Nuska to chyba jakis taki bolesny miesiac z tymi owulkami bo I mnie bolalo straszni I Ilaczek też mowila, że ruszyc sie nie mogła ;)
 
Mamuskamimi najważniejsze ze zdrowa dzudzia i ze wszystko ok Najgorsze jest to czekanie :-) ja bym pewnie poszla do innego gina zeby podejrzal ;-) a robilas badania prenatalne?

Vivienka to fakt duzo kasy idzie na suplementy itp ale czego sie nie robi by spełnić marzenia :-)
 
piranha haha ani nie gadaj :-D:szok: powiem Ci, ze nie wiem czy ten bol nie byl silniejszy od tego z poprzedniego miesiaca, ale kurde blaszka, po scianach to ja juz dawno nie biegalam. Teraz mi troche zelzalo, ale nadal czuje lekkie pobolewanie w podbrzuszu, brzuch wydety jak balon, matko moja jak stara baba :wściekła/y: Tak sie zastanawiam, to ma sens, ze przy pozniejszych owulacjach jest silniejszy sam bol owulacyjny ? bo pamietasz jak bylo wczesniej ? - wcale nie bylo. Rozprawialysmy na temat tego, czy i kiedy cos czuje, a teraz od kiedy cykle sie tak wydluzyly to az zaluje ze zaczelysmy nad tym debatowac :-D Tylko czy silniejszy bol moze sie wiazac z silniejsza/lepsza owulacja ? jak myslisz ?
Ł. stwierdzil ze dzis byl dobry strzal no wiec pozostaje mi wierzyc chlopu...i zaciskac kciuki :happy:

Test robilam, i pik ze hej ! w oczy az razi :rofl2:

mamuśkamimi ja tak mocno kciuki trzymam ze nie moze byc nic innego oprocz synusia !! i nie prawda ze jak dlugo sie nie ujawnia to znaczy ze prawodopobnie bedzie dziewczynka. Kochana kolezanka z watku obok, jest w tej chwili w 31tc, i potwierdzenie ze urodzi synusia dostala dopiero na ostatnim usg dwa tygodnie temu bodajze !! :-)a wczesniej gin tez podejrzewal ze bedzie dziewczynka, malo tego, stwierdzil ze widzi wyrazne zenskie narzady i co ??? i jajca sie pokazaly :-D

zakrecia Slonko Ty moje dziekuje !!!! :* kolejny cykl, kolejna nadzieja, dobrze ze teraz sie owulacja obudzila, w razie czegos na kolejnej wizycie u gina bede jeszcze przed @, wiec pogadam z Nim o tym co on uwaza o tak dlugich cyklach bo to jakby nie patrzac zmniejsza szanse tez na zajscie w ciaze, bo kurcze gdzie wiekszosc ma np dwa cykle juz konczace sie, to u mnie dopiero sie jeden skonczyl.

vivienka ja wierze ze nasze kciuki pomagaja, wiec trzymajmy je ile sie da :-)

Dorcia ???????? halo ????? gdzie TY ???

anias kochana ????? Ty tez sie gdzies zgubilas ??? :angry::angry:
 
reklama
mamartusia - dzięki, mam nadziej, że do porodu nie będę musiała czekać bo osiwieje :laugh2: Piszesz, że czułaś się inaczej przy chłopcach i dziewczynach tzn. jakie były u ciebie różnice?
 
Ostatnia edycja:
Do góry