reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej dziewczynki:-)

ja tylko wpadłam sie pochwalić, że dziś już beta jest 1102 /w środę była 407/:tak:

axarai jak Ci się żyje w DE?

kinga, andziak gratulacje dla chłopców:-)

jak zwykle będę wieczorem..
 
reklama
daria tak tak, strasznie chcę córcię

andziak nie wiem, czy moje marzenie o córci się spełni.. robiłam testy i mierzyłam tempkę.. jak wyszedł dodatni test i skoczyła tempka, poszłam do ginki na monit.. i powiedziała, że owu nie było i nie będzie.. chyba, ze zdarzy sie cud..
no i w ten sam dzień jeszcze się przytulaliśmy:baffled:
poza tym suplementy od połowy marca, dieta tak w miarę, Sylk, czasem paski ph
 
Ewcik no to teraz już otwarte duże GRATULACJE!!!!! i przesyłam różowe w takim razie~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!
A w DE rewelacja, ja już tu zostaje na Amen, jeszcze tylko języka się nauczymy i będzie super:) Wczoraj byłam w urzędzie załatwić Kackowi papiery do przedszkola, pojechałam sama autobusem do centrum i rozmawiałam z urzędniczka nie znając totalnie niemieckiego, na szczęście ona trochę po angielsku mówiła i żeśmy się dogadały:) byłam strasznie dumna z siebie, nawet nie zadzwoniłam do M po pomoc:-D
 
axarai super, podziwiam za odwagę:tak: i dziękuję za różowe fluidki:-D a Wy Adusię poczeliście w który dzień przez owu?
 
boze axarai podziwiam cie za takie dobre nastawienie do niemiec:tak: ja to tylko czekam az wygram w totka zeby stad spadać nic a nic mi sie nie podoba w niemczech ;/ moze tez mi ciezko sie przyzwyczaic bo ja jestem tylko za polska jaka jest taka jest ale tam jest mi dobrze a tu ciagle bede dla nich obca;/ chociaz ci tego nie powiedza ale predzej czy pozniej dadza ci odczuć oczywiscie nie kazdy ale .... co zrobić jak w Polsce w malej miejscowości ciężko z praca a tu nie i szukaja polakow do robty .... nawet moja lekarka i polozna mowia ze one musza czesto jezdzic do polski bo tu nie da sie zyc ;d
 
reklama
blekitna-laguna-morska-woda-wyspa.jpeg

hejka laski
ale u nas gorąc - nie idzie dlugo wysiedziec na dworze..niestety ja w ten najwiekszy gorąc bylam na dworze bo mi sasiadka podrzucila dziecko na 2 godziny.
Niby przyszedl pobawic sie z moim Maksiem a caly czas mu dokuczał...Juz w pewnym momnecie myslalam ze go zaprowadze do domu bo chcialam dziecku dac obiad...no ale przyszedl dziedek..niestety nic nie wskoral bo tamten zaczal spazmy i dziadek rozlozyl rece...przyszla babacia i "wziela" go sposobem
Moze pomyslicie ze jestem gupa baba ale draznia mnie takie dzieci ktore robią sceny..przy czym dodam ze to dziecko jest wyjatkowe bo na łeb wszystkim wchodzi....ja sobie nie pozwalam i unikam tego dziecka..no ale czasem sie zdarzy ze przyjdzie to pilnuje tylko zeby nic nie nabroil..

Ewcik Beta rosnie bajecznie...fasolka sie zadomowila:))))))GratKi!!!!!
Andziak, Kinga gratulacje dla Synkow...:))))

 
Do góry