reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie,jestem nowa na tym forum:-)mam na imie Patrycja(PATI),jestem mamusia dwoch cudownych chlopcow Alanka i Xavierka.Od jakiegos czasu myslimy z mezem o 3 dziecku,marzy nam sie coreczka:tak:.prosze o pomoc jak mozna zaplanowac plec zenska;-)


hejka:-)3 dni przed owulką na dziewczynke;-)

AGNIESIAK ach rozumiem cię ja to do nauki nigdy nie miałam chęci:baffled:super prezencik dla M tak jak ANUFIFI tez ma taki zamiar co ja wam kobitki życze aby wam sie udało:tak:
PYSZCZEK ach ja i prezenty oj masakra nigdy nie wiem co kupic co nie pomoge:sorry2:
 
reklama
Agniesia dawaj wklejaj zdjęcie na forum! Zaraz ocenimy! :-) Heheh ja przeczuwam fasolkę u Ciebie, mówiłam Ci już wcześniej ;-)

Pati Witaj :-) Co do planowania córeczki to powinno się serduszkować na kilka dni przed owulką, ale najpierw musisz wiedzieć kiedy dokładnie masz owulację, robiłas kiedyś testy owulacyjne, byłas na monitoringu cyklu? Niektóre Dziewczyny u nas marzyły o córeczce i udało się "wstrzelić" więc może one się wypowiedzą, bo ja jeszcze nie znam płci swojego maluszka ;-)
 
Patrysia Witaj :-) ja tez mam zawsze zakupowe dylematy :sorry2:

Ale chyba wpadłam juz na pomysł prezentu dla M - okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne :) Bo jego ulubione się popsuły i teraz narzeka że nie ma okularów i źle mu się kieruje samochodem w słoneczne dni. A takie w miarę porządne to wydatek około 100 zł więc chyba mogłoby być :-) Jak myślicie? :)

Agniesia mój M też ma imieniny 29 czerwca :-D
 
wiedziałam ze się uda że testy pomoga :-D:-D GRATULACJE :-D:-D

Agniesia dawaj wklejaj zdjęcie na forum! Zaraz ocenimy! :-) Heheh ja przeczuwam fasolkę u Ciebie, mówiłam Ci już wcześniej ;-)

Pati Witaj :-) Co do planowania córeczki to powinno się serduszkować na kilka dni przed owulką, ale najpierw musisz wiedzieć kiedy dokładnie masz owulację, robiłas kiedyś testy owulacyjne, byłas na monitoringu cyklu? Niektóre Dziewczyny u nas marzyły o córeczce i udało się "wstrzelić" więc może one się wypowiedzą, bo ja jeszcze nie znam płci swojego maluszka ;-)

Patrysia Witaj :-) ja tez mam zawsze zakupowe dylematy :sorry2:

Ale chyba wpadłam juz na pomysł prezentu dla M - okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne :) Bo jego ulubione się popsuły i teraz narzeka że nie ma okularów i źle mu się kieruje samochodem w słoneczne dni. A takie w miarę porządne to wydatek około 100 zł więc chyba mogłoby być :-) Jak myślicie? :)

Agniesia mój M też ma imieniny 29 czerwca :-D
O matko, nie moge dojśc do siebie:-D:-D:-D
Tempka dziś była 36,9 więc rośnie:-D Ale mi się udał prezent na imieninki M!!:tak::-D:-D
Nasze pierwsze maleństwo:-D:-D Nasz Tomaszek:-p:-D
 
Agniesia no to nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować - Gratulacje ! :-) Na teście dwie kreski, tempka rośnie, chyba nie ma już wątpliwości :-D Ale testa nam wklej, zawsze to fajny widok :-)
 
reklama
Do góry