reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

küçük

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Marzec 2008
Postów
185
Witam, Mam nadzieje, że ktoś mi poradzi. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 10 kwietnia. W nocy z 24/25 lipca współżyłam. Nad ranem 31 lipca miałam jednorazowe brązowe plamienie, niewielka ilość, potem już tylko kremowe upławy. Ponadto od paru dni mam wyczulony zapach i wszystko mi śmierdzi. Od 3 dni mam mdłości. Wczoraj miałam przez pół dnia metaliczny posmak w ustach oraz od wczoraj częściej chodzę do wc. Czy jest możliwość że to plamienie było plamieniem implantacyjnym? Kiedy mogę zrobić test ciążowy żeby był wiarygodny skoro nie miałam w ostatnich miesiącach okresu?
 
reklama
Usanka
Wydaję mi się ze masz zaburzenia miesiaczkowania.
Nie zlecil Ci lekarz hormonów?
To pierwsze co powinnaś zrobić.
Tetsy mogły wyjść negatywnie bo mogło być za szybko tym bardziej ze sama mowisz ze cykl masz nieregularny wiec tym bardziej mogła się owulka przesunąć.
Dla świętego spokoju idz na betę będziesz miała czarno na białym.
Jak wyjdzie negatywna poproś lekarza o skierowanie na hormony.
Chociaż sam powinien to zrobić jak okresu brak a ciazy nie będzie.
Powodzenia:)
No już nie raz mi się spóźnia ale w czerwcu i teraz to najdłuższy okres kiedy go nie ma zwykle wahał się tak 3-7 dni . na bete pójdę w piątek chyba ze nie przeszkadza to ze mam nocna zmianę?? To pójdę w czwartek bo i tak mocz na posiew mam zanieść dziwne to wszystko ale myślę ze na USG u urologa tez wyjdzie jeżeli doszło do zapłodnienia ....a tarczycę rok temu robiłam wyszła ok ale nie zaszkodzi powtórzyć
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie nie w PL bo tu by problemu nie było. Ciągle mnie brzuch boli jak bym miała okresu dostać a już przecież po. Dziś kupię test i zrobię z samego rana bo już nie chcę żyć w tej niepewności :) dziękuje za odpowiedz :)

Podsumowując jeszcze poprzednie wypowiedzi: jeśli doszło do zapłodnienia a plamienie było plamieniem implantacyjnym to nic dziwnego, że test nie wyszedł. Gonatotropina pojawia się dopiero PO implantacji zarodka a najpewniejszy okres na robienie testów to 10 dni po implantacji. Jajnik czesto boli tam gdzie pękł dominujący pęcherzyk podczas owu. Szkoda kasy na sikane testy. Po powrocie do kraju od razu na betę i będziesz miała pewność.
 
Podsumowując jeszcze poprzednie wypowiedzi: jeśli doszło do zapłodnienia a plamienie było plamieniem implantacyjnym to nic dziwnego, że test nie wyszedł. Gonatotropina pojawia się dopiero PO implantacji zarodka a najpewniejszy okres na robienie testów to 10 dni po implantacji. Jajnik czesto boli tam gdzie pękł dominujący pęcherzyk podczas owu. Szkoda kasy na sikane testy. Po powrocie do kraju od razu na betę i będziesz miała pewność.

Ile czasu mija od stosunku w którym doszło do zapłodnienia do implantacji????
 
Ile czasu mija od stosunku w którym doszło do zapłodnienia do implantacji????
Chyba 14 dni..
Dlatego testy najlepiej robić w dniu spodziewanej albo dwa dni po
Mi test wyszedł za 3 razem bo owu mi się bardzo przesunela przez długie cykle 10 dni po spodziewanej miesiączce .
Idz na ta bete rano bo lekarz jak nic ni zobaczy to i tak Ci ja zleci i normalnie na usg do gin a nie urologa urolog nie jest od ciąży.
A po drugie moze jeszcze nie stwierdzić ciąży bo może byc np za wcześnie i może nie byc jeszcze widać pęcherzyka ciazowego
Jeśli tak to gin może przez zmienione powiekszone blony śluzowe macicy powiedzieć ze najprawdopodobniej jeates w ciąży a urolog tego raczej nie zrobi.
 
Dostałaś już odpowiedzi. Nic więcej Ci nikt nie napisze bo innych możliwości nie ma. Założyłaś temat to żyje. Po co mają zakładać 10 innych takich samych?

Ej spokojnie nie wiem o co Ty się dziewczyno burzysz mam prawo pytać bo od tego są fora.a skoro tak się rzucasz ze to Twój temat to wybacz ze ci go jak to ujelas zasmiecam
 
reklama
Dokładnie, żadem urolog bo on leczy stany zapalne i choroby układu moczowo-płciowego, a nie zajmuje się ciążą. Lepiej od razu umówić się na wizytę do ginekologa.

Wiem ze urolog jest od układu moczowo-płciowego bo jak już wcześniej napisałam mianowicie w pierwszym poście mam nawracajace zapalenie pęcherza i krwiomocz dlatego napisałam ze mam USG u urologa gdyż wizyta już jutro. A niestety do ginekologa najwcześniej mogę się udać dopiero w przyszłym tygodniu. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i uciekam z tego forum bo widzę ze nie można podpiac się pod czyjś temat. ...
 
Do góry