reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży

Dołączył(a)
7 Czerwiec 2024
Postów
3
26 kwietnia odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Okres mam regularnie, około co 33 dni i mialam go dostać 29 kwietnia, ale nadal do dzisiaj go nie mam. W środę 05.06 robiłam HCG z krwi ale nic nie wyszło. W poniedziałek pójdę jeszcze raz, czy to możliwe ze jestem w ciąży? Jak wspomniałam cykle mam z reguły regularne dlatego 26 będąc 3 dni przed okresem mialam raczej dni bezpłodne ale wiem że różnie z tym bywa. Najdłuższy cykl mialam w życiu 37 dni, dzis mam 40 dzien i się martwię. Od 2 dni się bardzo stresuje, praktycznie nie funkcjonuje, co myślicie?
 
reklama
Myślę, że przez silny stres też okres może się przesunąć. 😉 Wyluzuj, poczekaj na okres albo idź do ginekologa sprawdzić co się dzieje. A test powtórz za kilka dni dla pewności. Test powinien być robiony conajmniej 14 dni od współżycia jeśli nie wiesz kiedy była owulacja.
 
Myślę, że przez silny stres też okres może się przesunąć. 😉 Wyluzuj, poczekaj na okres albo idź do ginekologa sprawdzić co się dzieje. A test powtórz za kilka dni dla pewności. Test powinien być robiony conajmniej 14 dni od współżycia jeśli nie wiesz kiedy była owulacja.
Przecież od współżycia minąl ponad miesiąc.

Beta jest wiarygodna, marsz do lekarza.
 
reklama
Do góry