reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Tu znajdziesz dzisiejszy LIVE dotyczący uwazności w relacji z dzieckiem. Jak sue przyda - zapraszam :) Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

Odpowiedz w temacie

Jedynym objawem jaki pojawił się u mnie jeszcze przed spodziewana kiedy zaszłam w ciaże a jaki Ty opisujesz to dużo śluzu i bolące piersi ale mnie nie przestały boleć i bolą do teraz a jestem w 9 tyg. Najlepiej zrob test. Ja robiłam 1 dzień po terminie miesiączki i już były 2 piękne krechy.


Do góry